Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Disconnect

KURWA
کاربر سایت
Mar 16, 2013
81
نام
SiNA
آقا منم مثله خودتم این مشکلو دارم هنوزم نتونستم بزنم بعد 4 روز بازی کردن ...ی قلقی داره انگار
من سعی به زدن نکردم ولی اونجوری که تو move list دیدم یه سری شرایط داره. مثلا ساب زیرو باید ۴۰ ثانیه مونده باشه ضربه آخرت هم iceball باشه او چنتا چیزه دیگه.

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
اسپویل اخر استوری :

کیسی کیج اخه بیاد شینوک رو کتلت کنه ؟ :| واقعا واسه من یه نفر مبارزه اخر فاجعه بود بعد اصلا شینوک کلا نقش هویج رو داشت تو استوری 2 بار احیا شد به 1 ساعت نکشید زدن ترکوندنش :|

بعد الان اخرش چی شد ؟ رایدن چشماش از ابی شده بود زرد سر شینوک رو انداخت جلو لیو کانگ بازی تموم شد یعنی ادامه داره ؟

تو story trailer بازی یه دمو نشون میده که کانگ لایو میاد پیشه رایدن که حتی رایدن بهش میگه where have u been kung lao ? بعد در عوض تو بازی اونجوری تحت کنترل کوان چی بود و این صحنه رو ندیدیم

کاش داستان کامیک رو میزاشتن تو بازی بهتر بود

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اسپویل اخر استوری :

کیسی کیج اخه بیاد شینوک رو کتلت کنه ؟ :| واقعا واسه من یه نفر مبارزه اخر فاجعه بود بعد اصلا شینوک کلا نقش هویج رو داشت تو استوری 2 بار احیا شد به 1 ساعت نکشید زدن ترکوندنش :|

بعد الان اخرش چی شد ؟ رایدن چشماش از ابی شده بود زرد سر شینوک رو انداخت جلو لیو کانگ بازی تموم شد یعنی ادامه داره ؟

تو story trailer بازی یه دمو نشون میده که کانگ لایو میاد پیشه رایدن که حتی رایدن بهش میگه where have u been kung lao ? بعد در عوض تو بازی اونجوری تحت کنترل کوان چی بود و این صحنه رو ندیدیم

شما نسخه ی قبلی رو بازی نکردین؟
ریدن بد شد اخر بازی فکر کنم
داستان بازی ابکی بود...یه جوری بستن که توی نسخه ی بعد کاراکترارو برگردونن...ادامه داره...

mohammad.abbas

کاربر سایت
Feb 17, 2012
97
نام
محمد
امیدوارم reiko بیاد خیلی حال میکنم باش ....کاش به جای اون ایکون رندوم پیک یه کاراکتر میزاشتن یعنی از ناف بازی پول در میارن!..easy fatalty میفروشن!.....faction kill کسی زده؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اسپویل اخر استوری :

کَسی کیج :D بانو کاساندرا کیج هستن :D

اون قمستی هم که توی استوری تریلر بود مربوط به بخش داستانی بازی نیست :D از همین جملات رویارویی دو تا کرکتر موقع شروع مبارزه ـس :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان اعلام نکردن این 2 گیگ اپدیت دقیقا برا چی هست؟ اخه نسبتا حجمش بالاست

• Improved online stability
  • Multiplayer invite improvements
  • Gameplay fixes and balancing
  • Localized language fixes
  • Bug fixes

On Reddit, one user says the Tower Boss became more difficult after the update, and the payouts in story mode and normal fights were reduced

:D

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا این فیتالیتی دومی شیونک رو کسی تونسته بزنه؟ هر چی دکمشو میزنم نمیگیره...بگذریم از Easy Fatality استفاده کردم دیدمش ولی نمیگیره توی بازی!!

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
اقا ما همه تمرین هارو رفتیم فنون یاد گرفتم اما فقط ماله scorpion هست؟
چون ادمم تو تمرین همینه.
سوال بعد اینکه این variation قضیش چیه؟ ادمت رو که انتخاب میکنی 3تا دایره میاد اون زیر.
اون فنارو چجور میشه انجام داد.
ممنون میشم جواب بدین

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
دوستان چطور باید burtality زد؟
من اخرین لحظه ای که تو راند آخر حریفم میخواد بکیره میزنم ولی نمیشه
یکی راهنمایی کنه ممنون

راستی این kombat pack کی میاد؟کاراکترای ک رو این پک میده مشخص شده؟
مگه تو این نسخه میشه burtalityزد؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اقا این فیتالیتی دومی شیونک رو کسی تونسته بزنه؟

بلی :D
دوتا نکته داره :D اول از همه نباید Variation وسطی رو انتخاب کرد چون پایین بالا ، تلپورته و فک نکنم توی این حالت عمل کنه :D مورد بعدی هم اینه که فیتالیتی هایی که اینجوری Input پایین بالا و بعدش یه چیز دیگه داره باید کرکتر روی هوا باشه ، یعنی برای زدن فیتالیتی دوم شیناک اول باید بپرید هوا بعد سریع دو تا پایین بالا بزنید و بعد R2 :D اگر از روی زمین بخواهید پایین بالا بزنید کرکتر میپره هوا و فیتالیتی اجرا نمیشه :D توی MK9 هم فک کنم یکی از فیتالیتی های ارمک همچین حالتی داشت ، الانم رفتم تست کنم تا دیدم Input پایین بالا داره حدس میزدم مشکل باید از کجا باشه :D

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
آقا منم مثله خودتم این مشکلو دارم هنوزم نتونستم بزنم بعد 4 روز بازی کردن ...ی قلقی داره انگار

باید چندتا کار قبل یا هنگام کار آخر بروتالیتی انجام بدی
مثلا برای tunnel vision ارون بلک باید یارو رو بگیری بعدش سمت راست رو بگیری تا بزنه اگه سمت راستو نزنی نمیشه

- - -ویرایش - - -

امیدوارم reiko بیاد خیلی حال میکنم باش ....کاش به جای اون ایکون رندوم پیک یه کاراکتر میزاشتن یعنی از ناف بازی پول در میارن!..easy fatalty میفروشن!.....faction kill کسی زده؟

من تا الان 126 تا فکشن کیل زدم(از توی منو دیدم)

- - -ویرایش - - -

اقا این فیتالیتی دومی شیونک رو کسی تونسته بزنه؟ هر چی دکمشو میزنم نمیگیره...بگذریم از Easy Fatality استفاده کردم دیدمش ولی نمیگیره توی بازی!!

هر فاتالیتی یه فاصله مخصوص میخواد که توی همون منوی موو لیست زده کنار اسمش
برای close باید بچسبی به طرف برای mid باید به فاصله یه پرش از طرف دور باشی و برای far باید بری تا اخرین حد از طرف دور شی دیگه یعنی آخر اسکرین

Jeffy_Original

کاربر سایت
May 23, 2010
64
نام
امین
اون فیتالیتی هایی که وسطش جهت بالا داره برای اینکه خراب نشه اول باید بلاک رو نگه دارید بعد جهت هارو بزنید بعد که خواستین دکمه آخر رو بزنید قبلش دستتونو از رو بلاک بردارید. لازم هم نیست کارکتر روی هوا باشه:|

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
بلی :D
دوتا نکته داره :D اول از همه نباید Variation وسطی رو انتخاب کرد چون پایین بالا ، تلپورته و فک نکنم توی این حالت عمل کنه :D مورد بعدی هم اینه که فیتالیتی هایی که اینجوری Input پایین بالا و بعدش یه چیز دیگه داره باید کرکتر روی هوا باشه ، یعنی برای زدن فیتالیتی دوم شیناک اول باید بپرید هوا بعد سریع دو تا پایین بالا بزنید و بعد R2 :D اگر از روی زمین بخواهید پایین بالا بزنید کرکتر میپره هوا و فیتالیتی اجرا نمیشه :D توی MK9 هم فک کنم یکی از فیتالیتی های ارمک همچین حالتی داشت ، الانم رفتم تست کنم تا دیدم Input پایین بالا داره حدس میزدم مشکل باید از کجا باشه :D
نیازی به این کارا نداره فقط باید l2 یا r2 روبگیری بعدش بزنی اینپوت رو!

- - -ویرایش - - -

اقا ما همه تمرین هارو رفتیم فنون یاد گرفتم اما فقط ماله scorpion هست؟
چون ادمم تو تمرین همینه.
سوال بعد اینکه این variation قضیش چیه؟ ادمت رو که انتخاب میکنی 3تا دایره میاد اون زیر.
اون فنارو چجور میشه انجام داد.
ممنون میشم جواب بدین

خو برو practice نه tutorial
هر کدوم یسری موو های خاص دارن که بقیه ندارن مثلا cyromancer سابزیرو چندین تا کومبو با سلاح های یخی داره و 3 تا اسپشال موو با سلاحای یخی
یا مثلا imposter شیناک میتونی باش یکی از حرکات طرفو کپی کنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر