Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اون فیتالیتی هایی که وسطش جهت بالا داره برای اینکه خراب نشه اول باید بلاک رو نگه دارید بعد جهت هارو بزنید بعد که خواستین دکمه آخر رو بزنید قبلش دستتونو از رو بلاک بردارید. لازم هم نیست کارکتر روی هوا باشه:|
نیازی به این کارا نداره فقط باید l2 یا r2 روبگیری بعدش بزنی اینپوت رو!

والا یه جامپ همچین چیز عجیب غریبی هم نیست که انقدر هندیش می کنید :D حالا شما با R2 راحتید من با جامپ :D

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا دمتون گرم گرفتم چی شد...
هر فاتالیتی یه فاصله مخصوص میخواد که توی همون منوی موو لیست زده کنار اسمش
برای close باید بچسبی به طرف برای mid باید به فاصله یه پرش از طرف دور باشی و برای far باید بری تا اخرین حد از طرف دور شی دیگه یعنی آخر اسکرین
مرسی داداش اینو که دیگه میدونم :D توی بروتالیتی زدن هم او کی هستم.
همین نکته ای بود که همگی اشاره کردید که یا R2 بگیرم اولش یا یه جامپ بزنم که کاراکترم روی هوا نباشه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
من حدود سه ساعت بخش داستانی امروز بازی کردم (بعد از حدود یک ماه Xbox بازی کردم امروز:| )
از لحاظ داستان و روایت، بازی همچنان فرسنگ ها با بازی های این نسل و نسل قبل فاصله داره. همچنان اینجا در حد مرگ همو می‌زنن و بعد معلوم میشه فقط داشتن تمرین می‌کردن. :|:d. بعضی از قسمت ها هم سوییچ میشه مثلا به 20 سال قبل و واقعا هیچ ربطی هم به داستان نداره و فقط برای این که چند تا مبارزه انجام بدی، این بخش به بازی اضافه شده.
داستان بازی هم نسبت به شماره قبل به نظر من افت کرده ولی در حالت کلی در حد شماره قبل داستان.
البته داستان خیلی اهمیتی نداره ولی با این تعریف‌هایی که سازند‌‌ه‌های بازی قبل از عرضه از بازی کرده بودن، من انتظارم بیشتر بود.
گیم پلی و بقیه بخش ها هم هنوز زیاد در گیرشون نشدم تا ببینم چجورین:d

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
دوستان من لینک اپدیت بازیو از طریق PSX گرفتم و وقتی میخوام دانلود کنم سرعت دانلود خیلی میاد پایین و گیر میکنه!!
چیکار کنم ؟؟ لطفا کمک کنید؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه ک چرا فایل آپدیتیه من زده 3.180 GB ؟؟؟
مال بقیه دو گیگ بود! مال من شده اینقدر!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان من لینک اپدیت بازیو از طریق PSX گرفتم و وقتی میخوام دانلود کنم سرعت دانلود خیلی میاد پایین و گیر میکنه!!
چیکار کنم ؟؟ لطفا کمک کنید؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه ک چرا فایل آپدیتیه من زده 3.180 GB ؟؟؟
مال بقیه دو گیگ بود! مال من شده اینقدر!
واسه ی اینکه امروز هم یه اپدیت جدید دادن واسه ی بازی.بعد خیلی جالبه من که قبلا 1.8 گیگ رو گرفته بودم این اپدیت جدیده ادامه ی اون داره دانلود میشه! و حجمشم همین 3.18 گیگ هست که شما نوشتی

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
من بازیو از سات یک تا الان گذاشتم واسه دانلود با خود دستگا تا حالا فقط یک گیگو سیصد مگ دانلود کرده!!
خیلی مسخرست سرعت نت!!

- - -ویرایش - - -

با PSX هم ه لنک میگیرم میخوام دانلود کنم سرعت اینقدر میاد پایین که با خود دستگاه ترجیح میدم دانلود کنم.
نمیدونم چرا اینطوری شده
یه سوال دیگه!!!
من بازیو پیش خرید نکردم!وی بازیو پامپ شده خریدم الان کد باز شدن شخصیت گرو هم داخلش بود
حالا منم میتونم گرو رو باز کنم؟؟؟؟

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
من متعجبم از این اد بون بجای کاراکترهای بسیار خوبی مثل ریکو -هاویک-دراهمین-اسموک-نوب -کابال حالا شده دختر جکس دختر سونیا پسر کنشی پسر کانگ لاو و از همه بدتر گیم پلی بازی بیشتر شکل INJUSTICE شده که بنظر من اگر همون خط مشی کومبت 9 رو ادامه میدادن بهتر بود بسیار بهتر اخه عزیز دل تگ تیم رو چرا ورداشتی؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
من متعجبم از این اد بون بجای کاراکترهای بسیار خوبی مثل ریکو -هاویک-دراهمین-اسموک-نوب -کابال حالا شده دختر جکس دختر سونیا پسر کنشی پسر کانگ لاو و از همه بدتر گیم پلی بازی بیشتر شکل INJUSTICE شده که بنظر من اگر همون خط مشی کومبت 9 رو ادامه میدادن بهتر بود بسیار بهتر اخه عزیز دل تگ تیم رو چرا ورداشتی؟
پر واضح دوست من:d
الان دخنر سونیا بصورت DLC عرضه میشد ملت میخریدن یا حالا که نوب یا اسموک یا کابال DLC شدن؟؟؟تگ تیم هم همینطور ...یه مد کاملا محبوب که باز یا تو DLC میدن یا تو شماره بعد عرضه می کنن و به عنوان یه نقطه قوت تبلیغش می کنن(یعنی حق مسلم من و تو رو دوباره بهمون میفروشن:d)

ارزش پول برا کمپانیهایی اینچنینی باعث میشه دست به این کارا بزنن(که البته فک کنم در دراز مدت وجهه خودشون رو خراب می کنن)

.

آخرین ویرایش:

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
از دوستان کسی تونسته آنلاین بزنه؟ private نه... اینکه به صورت random با یکی آنلاین بزنه... برای من found می کنه ولی join نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر