Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
من متعجبم از این اد بون بجای کاراکترهای بسیار خوبی مثل ریکو -هاویک-دراهمین-اسموک-نوب -کابال حالا شده دختر جکس دختر سونیا پسر کنشی پسر کانگ لاو و از همه بدتر گیم پلی بازی بیشتر شکل INJUSTICE شده که بنظر من اگر همون خط مشی کومبت 9 رو ادامه میدادن بهتر بود بسیار بهتر اخه عزیز دل تگ تیم رو چرا ورداشتی؟
باهات موافقم:|
بابا اصن نبود اسموکو نوب که کومبات بدون اونا معنی نداره هیچی چرا تگو ورداشتن اخه:/

- - -ویرایش - - -

دوستان من الان به گفته ی بچه ها که میگن ریجین لاک داره ریجین دو رو گرفتم و کد گورو داخلشه. فقط من اکانت اصلیم ریجین یکه چطور گورو رو دانلود کنم؟
تازه اون روشی که میگین یه اکانت ریجین دو بسازم بعد پرایمری کنم کار نکرد:|
چی کار کنم؟؟؟؟

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
- - -ویرایش - - -

دوستان من الان به گفته ی بچه ها که میگن ریجین لاک داره ریجین دو رو گرفتم و کد گورو داخلشه. فقط من اکانت اصلیم ریجین یکه چطور گورو رو دانلود کنم؟
چی کار کنم؟؟؟؟
یعنی چی کار نکرد؟من خودم چندبار همینجوری انجام دادم.شاید اشتباه میکنی

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,578
نام
Alireza
من متعجبم از این اد بون بجای کاراکترهای بسیار خوبی مثل ریکو -هاویک-دراهمین-اسموک-نوب -کابال حالا شده دختر جکس دختر سونیا پسر کنشی پسر کانگ لاو و از همه بدتر گیم پلی بازی بیشتر شکل INJUSTICE شده که بنظر من اگر همون خط مشی کومبت 9 رو ادامه میدادن بهتر بود بسیار بهتر اخه عزیز دل تگ تیم رو چرا ورداشتی؟

زیادم زود قضاوت نکن!
بعضیاشون واقعا جاشون درسته مثلا ارون بلک!پسر کنشی و پسرخاله کانگ لاو هم کاملا اوکین مشکل فقط مثلا فرا/تور یا کوتال کانه!
هیچ ربطی به اینجاستیز نداره ن کومبو زدنش نه هیچیش اگه داری استفاده از چیزای توی محیطو میگی که خب off ش کن تا بشه مرتال!
تگ تیم به احتمال خیلی زیاد اصن در آینده هم نمیاد!

- - -ویرایش - - -

باهات موافقم:|
بابا اصن نبود اسموکو نوب که کومبات بدون اونا معنی نداره هیچی چرا تگو ورداشتن اخه:/

- - -ویرایش - - -

چی کار کنم؟؟؟؟

یه اشتباهی کردی!
من خودم یه اکانت اروپا ساختم و اکتیو کردم بعدشم کد گورو رو زدم و پرایمری کردم کاملا اوکی شد

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من فکر نمیکنم کاراکترهای محبوب قدیمی مثل Noob-Smoke-Shang Tsung-Cyrax-Rain-Sinde-kabal-strikerl و ... رو با DLC بخوان بدن به ملت چون هر کدون از کاراکترها رو باید 3 تا مد براش بسازن و بالانس کنن با کلی بروتالیتی و فیتالیتی و ... اینارو نگه داشتن نسخه ی بعدی هم یه حرفی واسه زدن داشته باشن به هر حال مخصوصا با پایان داستانی شماره 10 که دستشون رو باز کرد رسما.
بعدم بدن اینارو خداوکیلی من نمیخرم چون یه گورو رو همین الان گذاشته 5 دلار! چخ خبره بابا ! یه کمبت پک داده که 4 تا کاراکتر داره 30$!!!!!! چه خبره پول نصف بازی واسه ی 4 تا کاراکتر؟ بخواد باقی کاراکتر هارو با DLC بیاره واقعا دیگه خیلی کثافت کاریش میزنه بالا و خراب میشه شرکتش.
خدا رو چه دیدی شاید یه نسخه با تمام کاراکترا دادن مثلا به اسم Ultimate Mortal Kombat X به یاد MK3 عزیز :D
تازه اون روشی که میگین یه اکانت ریجین دو بسازم بعد پرایمری کنم کار نکرد
yahoo_22.gif

چی کار کنم؟؟؟؟
من خودم اکانت امارات ساختم.ولی فرقی نداره یه اکانت ریجن 2 بساز کد رو دانلود کن برو توی بازی اینستال بشه گورو,اکانتت(ریجن 2 رو) رو پرایمری کن.برگرد توی اکانت اصلیت گورو اونجا هم باز شده دیگه.

آخرین ویرایش:

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
آقا پولتونو برا دی ال سی های مورتال کامبت الکی خرج نکنید بجاش مثلا برید بازی هنری ـی مثل Flower بخرید :d البته حالا اگه دی ال سی خوبی بیاد حتما باید خریداری بشه اما اینایی که فعلا هستن به نظرم اصلا جالب نیستن و حتی نیازی به وجودشون هم نیست ولی به آینده امیدوارم :D

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,578
نام
Alireza
بچها شما ب سروراش وصل میشین اصلا نتونستم وصل بشم نت من خراب یا مال شما هم خرابه؟

سرورا کاملا اوکیه!

- - -ویرایش - - -

آقا پولتونو برا دی ال سی های مورتال کامبت الکی خرج نکنید بجاش مثلا برید بازی هنری ـی مثل Flower بخرید :d البته حالا اگه دی ال سی خوبی بیاد حتما باید خریداری بشه اما اینایی که فعلا هستن به نظرم اصلا جالب نیستن و حتی نیازی به وجودشون هم نیست ولی به آینده امیدوارم :D

در حال حاضر دی ال سی خاصی نیست!
فقط یه دی ال سی هست که مث سیزن پسه برای این بازی به نام kombat pack که 4 تا شخصیت Predator , Tanya , Tremor و Jason رو اضافه میکنه که با وجود ترمور و predator نمیشه نخرید :D
15 تا اسکین هم اصافه میکنه که در اصل میشه یکی برای هر کارکتر قدیمی (مثلا کسی کیج و جکی اسکین نمیگیرن)

- - -ویرایش - - -

دوستان آپدیت 3.161 گیگ اومده برای شما هم ؟ :|
البته از 1.8 گیگ شروع کرد به دانلود.

دانلود نکنی بهتره!
90 درصد کاربرای پی اس4 گزارش دادن که بعد پچ بازی همش کرش میکنه و اگه همینجور بعد کرش دوباره بری توی بازی سیو بازی corrupt یا اصطلاحا فاسد میشه!

- - -ویرایش - - -

من فکر نمیکنم کاراکترهای محبوب قدیمی مثل Noob-Smoke-Shang Tsung-Cyrax-Rain-Sinde-kabal-strikerl و ... رو با DLC بخوان بدن به ملت چون هر کدون از کاراکترها رو باید 3 تا مد براش بسازن و بالانس کنن با کلی بروتالیتی و فیتالیتی و ... اینارو نگه داشتن نسخه ی بعدی هم یه حرفی واسه زدن داشته باشن به هر حال مخصوصا با پایان داستانی شماره 10 که دستشون رو باز کرد رسما.
بعدم بدن اینارو خداوکیلی من نمیخرم چون یه گورو رو همین الان گذاشته 5 دلار! چخ خبره بابا ! یه کمبت پک داده که 4 تا کاراکتر داره 30$!!!!!! چه خبره پول نصف بازی واسه ی 4 تا کاراکتر؟ بخواد باقی کاراکتر هارو با DLC بیاره واقعا دیگه خیلی کثافت کاریش میزنه بالا و خراب میشه شرکتش.
خدا رو چه دیدی شاید یه نسخه با تمام کاراکترا دادن مثلا به اسم Ultimate Mortal Kombat X به یاد MK3 عزیز :D

من خودم اکانت امارات ساختم.ولی فرقی نداره یه اکانت ریجن 2 بساز کد رو دانلود کن برو توی بازی اینستال بشه گورو,اکانتت(ریجن 2 رو) رو پرایمری کن.برگرد توی اکانت اصلیت گورو اونجا هم باز شده دیگه.

امکانش هست اگه kombat pack 2 بخوان بدن!
کار زیاد سختیم نیست چون واس همین 4 تا کارکتری که میخواد بیاد هرکدوم نزدیک 20 تا کمبو اتک و 20 تا اتک عادی و 10 تا اسپشال اتک و 2 تا فاتالیتی و 5 تا بروتالیتی میسازن!
مرتال کمبت بازیی نیست که سازنده ها بعد 1 سال ولش کنن و دی ال سی و اینارو قطع کنن قطعا اگه درخواست ها زیاد باشه بازم کمبت پک میدن(که هست)
در اصل 4 تا کارکتر و 15 تا اسکین!
منبع درامد اصلی هر استودیو ای الان دی ال سیه مثلا کال آو یا بتلفیلد برای چند تا مپ و سلاح از پول خود بازی بیشتر میگیرن!(کال آو سیزن پسش 50 دلاره و هزارتا اسکین و اینا دیگه رو هم که جزو سیزن پس نیست تقریبا همه باهم یه 100 دلاری میشن!یا مثلا evolve که به نام god of dlc شناحته میشه!)
تازه اگه کمبت پک دیگه ای هم بده بازم جزو استودیو های خوب حساب میشه!

آخرین ویرایش:

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
اقا یک بیاد بازیرو تموم کرده بگه دساتانش چیه اصن؟
سابزیرو تو این نسخه بایهان هست یا داداشش؟
داستان اررون بلک چیه؟شخصیتش به کمبت میخوره؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
من که بازیو فروختم رفت متاسفانه به دلیل نداشتن وقت و اینکه قیمت بالا خریدم اما 2 3 ماه بعد اگر بشه دوباره میگیرمش یکی از دلایله فروشمم خوب نبودن اینترنتم بود که مبین نت هست ...کلا آنلاین بازی میکردم فریز میشد بازی و بیرون میومد دیدم خوب نیست تا انشاله که بعدا نتمو عوض کردم بگیرم اما سرورایه فیفا واقعا بهتر هستن چون با این نتم بازی لگ داره اما فریز کامل و توقف نداره تو فیفا....
به نظر من باید نته خوبی داشت تا بازی رو آنلاین بازی کرد البته برا من اکانت اصلی هم uk هست اما کلا جواب نمیداد و وسط بازی فریز میشد و میومد بیرون...
انشاله 3 4 ماه بعد 3 4 تا شخصیت توپ هم اضافه میکنن...اما در کل گرافیک برا چنین بازی با این سبک خیلی بیش از انتظار بود متای بازی هم نشان از موفقیتش میده چه متای سایت ها چه متایه user ها...
این بازی رو مثلا باید با برادری که یکم باهاش مشکل دارین:-/ بازی کنین یا با دوستاتون که کل کل دارین که به قولی بازی حیثیتی باشه......
کلا تجربه 6 روز من با بازی که لذت بخش بود...دمه سازنده هاشم گرم درسته نبوده چند شخصیت اذیت میکنه اما خوب در کل بازی جا تعریف زیاد داره

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,578
نام
Alireza

ارون خوراک مرتاله!
سابزیرو Kuai Liang ـه!

- - -ویرایش - - -

ارون خوراک مرتاله!
سابزیرو Kuai Liang ـه!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
امکانش هست اگه kombat pack 2 بخوان بدن!
کار زیاد سختیم نیست چون واس همین 4 تا کارکتری که میخواد بیاد هرکدوم نزدیک 20 تا کمبو اتک و 20 تا اتک عادی و 10 تا اسپشال اتک و 2 تا فاتالیتی و 5 تا بروتالیتی میسازن!
مرتال کمبت بازیی نیست که سازنده ها بعد 1 سال ولش کنن و دی ال سی و اینارو قطع کنن قطعا اگه درخواست ها زیاد باشه بازم کمبت پک میدن(که هست)
در اصل 4 تا کارکتر و 15 تا اسکین!
منبع درامد اصلی هر استودیو ای الان دی ال سیه مثلا کال آو یا بتلفیلد برای چند تا مپ و سلاح از پول خود بازی بیشتر میگیرن!(کال آو سیزن پسش 50 دلاره و هزارتا اسکین و اینا دیگه رو هم که جزو سیزن پس نیست تقریبا همه باهم یه 100 دلاری میشن!یا مثلا evolve که به نام god of dlc شناحته میشه!)
تازه اگه کمبت پک دیگه ای هم بده بازم جزو استودیو های خوب حساب میشه!
توی اینکه اد بون و Netherrealm استودیو خوبیه شکی نیست...
ولی خوب یه زمانی هست یه شرکتی پی هنر و ساخت بازیه مثل Rock star-ND-From Software و ... یه زمانی هم یه سری شرکت هستن که خوبن ولی شدید تجاری شدن و سیاست هاشون کثیفه مثل EA-ActiVision که خیلی IP های خوبشون سره همین کارا کیفیت قدیمشون رو نداره نمونه بارزش دیگه CoD.
منم خوشحال میشم کاراکترهای MK9 رو بیارن توی X ولی با یه قیمتی که بیرزه خداوکیلی...الان وقتی 4 تا کاراکتر و 15 تا اسکین (که واسه من 2 زارم نمیرزه نظر شخصی! اسکین رو میگم) میدن 30 دلار لابد 10 تا کاراکتر میشه 70 دلار! این قضیه ریجن لاک هم که شده داستان واسه ی DLC خریدن.الان روی استور امارات 40$ هستش کمبت پک!!! خیلیههه!!!!!!!!!!
صدای همه مردم اونور اب هم سره این DLC درومده و خیلی مخالف داره این کار.
من به شخص امیدوارم کمبت پک 2 در کار نباشه و برن سره نسخه ی بعدی! چون اگه بیاد و قیمتش گرون باشه با احساساتم بازی میشه اگرم بخرم حس اینکه ازم سو استفاده شدرو دارم :D به جاش روی سرورهاشون و بخش انلاین حسابی مانور بدن! (دیشب که بازی کردم چند دست خیلی خوب بود اوضاع)...

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

داستانش رو که نمیشه لو بدم بهتره خودت بازی کنی مزش از بین نره ولی در کل اینبار 12 سال بعد از نسخه ی 9 هست داستان و شینوک اینبار اومده داستان درست کنه...
داداشش هست که اونم به ساب زیرو معروفه همون که صورتش زخمیه.
ارون بلک با صدا پیشگیه تروی بیکر محشره! خیلی خوش استایله! خوراکه مورتال کمبته. داستانش هم اینه که یه جورایی مزدوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر