Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
SG رو من هر دفعه میرم بلاگ PS زده یه کاراکتر جدید داره میاد براش:| ( با کمی اغراق:-" ) نکنه کلا با 2تا کاراکتر عرضه شده؟ :-"
توی توییتر هم زیاد چیز میز مینویسن ولی کلا 2 یا 3 تا براش اومده:d
بابا GOTY Edition اصطلاحه:| تو دیگه چرا خودتو میزنی به اون راه؟ :|

ولی مطمن باش نمیان 12تا کاراکتر DLC بدن! اونم وقتی که همین الانش اومدن 2تا مهمان دادن! :|
حالا در قالب Kombat Pack نه. در قالب DLC:d یه شایعاتی هست که Rain جز شخصیت هایی هست که قراره به بازی اضافه بشه. ایضا Fujin و یه سری دیگه. آخر سر هم یه پک کامل برای بازی میاد مثل خیلی بازی های دیگه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
توی توییتر هم زیاد چیز میز مینویسن ولی کلا 2 یا 3 تا براش اومده:d

حالا در قالب Kombat Pack نه. در قالب DLC:d یه شایعاتی هست که Rain جز شخصیت هایی هست که قراره به بازی اضافه بشه. ایضا Fujin و یه سری دیگه. آخر سر هم یه پک کامل برای بازی میاد مثل خیلی بازی های دیگه.

2-3تا که مطمنم بیشتره:-" :D ، یکی هم دیروز معرفی شد! و اسم بازی رو برد زیر سوال:-" ( اولین شخصیت پسره بازی:-" )
---
فکر نمیکنم خارج از Kombat Pack چیز دیگه ای بدن:-" ( غیر از لباس و ... ) از یک طرف میخوام بگیرم، از یک طرف میگم بزارم بعدا فلان ادیشن بگیرم:| گرچه کاراکترهای Kombat Pack با دوتاش که مطمنم اصلا بازی نمیکنم :D اون 2تا دیگه هم کاراکتر خاصی نیستن برام:-" ولی خوب اگر قرار باشه بیشتر از این حرفا باشه خریدش الان جایز نیست:| :-"

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
برا بازیه آنلاین باید اول از همه تو wbplay عضو بشی؟؟؟؟؟؟ و اینکه بعد عضویت بعدش بری تو بخش منو قسمته online رو بزنی تا بازی بکنی؟؟ من تو wbplay عضو شدم و اکانت جدید ایجاد کردم و تایید کرد اما وصل نمیشه بعدش تو قسمته LOGIN وارد میکنم میزنه FAILنمیدونم چرا آیا باید برا ایمیلم پیغام بفرستن و من تایید کنم ؟؟؟تا اینجا که برا ایمیلم هیچی نیامده

و اینکه این factionها چیه جریانش که وقتی تغییر میدی تصویر پس زمینه بازی هم تغییر میکنه؟؟ و اینکه من ی جا رفتم که آیکون و بک گراند و بوردر عکسمو تغیر دادم تو یکی از این factionها و تروفیاشو گرفتم اما ی چیزی بود که ساعت داشت و داشت کم میشد از ساعت ها منظورش چیه؟؟؟؟

در کل برا بازی آنلاین مثله فیفا با رقیب ها یه آنلاین چی کار باید کنم؟؟؟؟؟؟
راحترین راه بازیه آنلاینو یکی به من بگه متشکر میشم...

نیازی نیست به Login در WBPlay
برای بازی انلاین روی گزینه Online بزنید بعد مثلا Versus و Player Match

tofane69

کاربر سایت
Aug 10, 2012
145
دوستان چطور باید burtality زد؟
من اخرین لحظه ای که تو راند آخر حریفم میخواد بکیره میزنم ولی نمیشه
یکی راهنمایی کنه ممنون

راستی این kombat pack کی میاد؟کاراکترای ک رو این پک میده مشخص شده؟

Nav ! D

کاربر سایت
Sep 6, 2010
42
نام
نــــویــــــد
مثل شاؤلین مانکس میشه دو نفره داستانی بازی کرد؟ یا فقط جنگ رو در رو هستش و چلنج های مختلف مربوط به همین؟

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان چطور باید burtality زد؟
من اخرین لحظه ای که تو راند آخر حریفم میخواد بکیره میزنم ولی نمیشه
یکی راهنمایی کنه ممنون

راستی این kombat pack کی میاد؟کاراکترای ک رو این پک میده مشخص شده؟

آقا منم مثله خودتم این مشکلو دارم هنوزم نتونستم بزنم بعد 4 روز بازی کردن ...ی قلقی داره انگار

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
اقا این سوپر کمبو ها اکتشافی خودتون رو رو کنین لطفا بنده رسما خودمو کشتم حداکثر 40 درصد با کوان چی در اومد یه دوستی گفته بود با جکس 70 درصدی زده خواهشا یه جا اپ کن عزیز که بد جور مشتاقشم

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
فهمیدم چجوریهیه قلقی داره هرکدوم
مثلا raiden وقتی brutality رو میزنی سریع بایدد ۳ بار مثلث بزنی تا بشه

منم تونستم بالاخره بزنم البته با شینوک هم شبیه رایدن بود دقیقا باید اون دکمه آخریرو 3 بار بزنی تا بزنه.....
بازی واقعا جزو چنتا بازیه PS4 هست که بدلم نشسته واقعا جذابه و بی نظیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر