Mortal Kombat | PS3

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کد بازی online بازی رو برات فعال میکنه که بستگی به ریجین بازی که میخری باید این کد رو تو store اکانتی بزنی که با بازیت یکیه (مثلا ریجین 2 باید تو store uk بزنی)

ممنون اونوقت این کد مثل کدای دیگه تو بسته بازی هستش یا دیجیتالیه؟
چون میخوام بدونم بازی رو نندازن بهم تو بازار این قضیه پیش اومده

p.s :
اگه منظورتون کد آنلاین بازی کردنه که واسه من پشت یه برگه یه کد بود مثل کد PSN Card(بازی من Region 2).
جوابم رو گرفنم

آخرین ویرایش:

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
کسی Fatality دوم و سوم اسکرپین رو نداره؟:D
قابل توجه دوستانی که میگن سرعت کمه! :
1- Marvel VS Capcom که بازی نمیکنین
2- 2 بار جهت بگیرین باز سریع تر حرکت میکنه؛ استفاده از استیک دسته هم سرعت بخشه
3- توی این بازی تمرکز بر روی حرکات بیشتره تا سرعت
MK 2011 = خشونت دلخواه هر MK باز
پ.ن : خدا رو شکر این آشغالی مثل DC نبود، T!
راستی یه مژده برای طرفداران Kratoos :) :
http://up.iranblog.com/images/j9gx3t3iusqwha1iik0d.3gp
حتما فیلمو دانلود کنید :D

آخرین ویرایش:

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
کسی Fatality دوم و سوم اسکرپین رو نداره؟:D
قابل توجه دوستانی که میگن سرعت کمه! :
1- Marvel VS Capcom که بازی نمیکنین
2- 2 بار جهت بگیرین باز سریع تر حرکت میکنه؛ استفاده از استیک دسته هم سرعت بخشه
3- توی این بازی تمرکز بر روی حرکات بیشتره تا سرعت
MK 2011 = خشونت دلخواه هر MK باز
پ.ن : خدا رو شکر این آشغالی مثل DC نبود، T!
خدمت شما:
Scorpion
Babality – Down, Back, Forward, Down, Y in jumping distance
Nether Gates – Back, Forward, Back, A when touching your opponent
Split Descision – Forward, Down, Forward, Y when touching your opponent
Stage Fatality – Forward, Up, Up, X, distance depends on the stage
Toasty! – Down, Up, Up, Y in jumping distance (requires Scorpion’s Classic costume from DLC to have access to this move)

• Like
Reactions: .:Layho:.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
آقا برای خرید این DLC Klassic از کجا باید اقدام کنم؟ تا حالا چیزی از PSN نخریدم. اگه کسی تجربه خرید DLC داره، از کمکش خیلی خیلی ممنون میشم.

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
آقا برای خرید این DLC Klassic از کجا باید اقدام کنم؟ تا حالا چیزی از PSN نخریدم. اگه کسی تجربه خرید DLC داره، از کمکش خیلی خیلی ممنون میشم.
دیشب که PSN برقرار بود Search کردم به جز همون Playable demo چیز قابل دانلودی واسه کمبت نبود.

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
اصلا توی کمبت کی شده دوید که الان بشه این ورژنی که اومده وفادار به ورژن قدیمی یعنی 3 بازی هست که اون هم دویدن نداشت و روی ترکیب حرکات و جادوها و قابلیتها میچرخید این هم همینطور !

بابا شما حرفه ای بازی نمی کنید الکی هم هی بهونه میگیرید !! :-*

برای دویدن 2بار پشت سرهم کلید مایل به جلو رو بزن ببین چطور میدوه برات !!

با تشکر

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
دوستان یه سوال:
من دیشب هم روی xbox بازی کردم هم روی ps3 اما مال ps3 حرکات و فنون و3 ظرب رو نمیزد,کسی میدونه مشکل از کجاست؟مثلا وقتی xپر میشه و باید L2 و R2 رو هم زمان بزنی این عمل نمیکنه,رو چندتا دستگاهم امتحان کردیم و باز هم همینجوری بود,بازی هم کپی گرفتیم,جان من هرکی میدونه کمک کنه که خیلی زد حال خوردیم:(

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
دوستان یه سوال:
من دیشب هم روی xbox بازی کردم هم روی ps3 اما مال ps3 حرکات و فنون و3 ظرب رو نمیزد,کسی میدونه مشکل از کجاست؟مثلا وقتی xپر میشه و باید L2 و R2 رو هم زمان بزنی این عمل نمیکنه,رو چندتا دستگاهم امتحان کردیم و باز هم همینجوری بود,بازی هم کپی گرفتیم,جان من هرکی میدونه کمک کنه که خیلی زد حال خوردیم:(

چند نفر هم مثل شما این مشکل رو داشتن تو تاپیک mortal kombat |jailbreak بپرسین
جواب میدن

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
این بازی بجز مشکلات online که اونم برطرف میشه ، دیگه هیچ اشکالی داره!
لطفا منصف باشین!

اگه قرار بود برطرف بشه،گیم اسپات صبر میکرد و بعد نمره میداد و لگی بودن آنلاینشو به عنوان ایراد این بازی نمیشمرد

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
به نظر من x ray خیلی چیز جالبی اتفاقا. اولاش منم از x ray خوشم نیومد تا وقتی که با یکی که خیلی بازیش خوب بود بازی کردم دیدم واقعا جذابیت داره اگر بلد باشی کی x ray رو بزنی و طرف مقابلت هم بدونه کی دفاع بگیره اون موقع هست که به کاربردش پی میبرید و گرنه هر دفعه یکی راحت x ray بزنه معلومه مسخره میشه.
الان اینجا موضوع جالب بودن نیست، موضوع اینه که این قابلیت اصلا با یک بازی مثل MK جور درنمیاد و تقلید محض از Ultra Combo های Street Fighter هست که تازه اصلا به اندازه اونا جذابیت نداره، MK فایتینگ شاخصی هست و واقعا این درست نیست که بخواد از المان های فایتینگ های دیگه تقلید کنه درحالی که خودش 10 ها ویژگی بهتر داره که میشد ازشون توی این نسخه استفاده کرد!
اصلا توی کمبت کی شده دوید که الان بشه این ورژنی که اومده وفادار به ورژن قدیمی یعنی 3 بازی هست که اون هم دویدن نداشت و روی ترکیب حرکات و جادوها و قابلیتها میچرخید این هم همینطور !
دوستان جوابتون رو دادند، دویدن از نسخه سوم به بازی اضافه شد.
جالبه شما که نظر شخصیتو داری بیان میکنی لازم نیست به کسی توهین کنی
شخصا بعد از MKU دست به هیچ MK نزدم از بازی هم خیلی راضیم حالا شما با فلان موتور حال نمیکنی مشکل بازی نیست
همه چیز بازی OK هست حالا بعضیا (منظورم شما نیستی) میان ایراد الکی میکیرن که مثلا بکن ما خیلی بارمونه و اینا مشکل بازی محسوب نمیشه
توهین یا حقیقت؟ تازه خوبه من از واژه "ممکنه" استفاده کردم و این یعنی مثلا امکانش هست که اینجوری باشه و همیشه هم حرف من درست نیست، بعدش هم خودم قبول دارم که این نسخه یه بازی فایتینگ استاندارد خوب هست و ویژگی های جالبی داره اما اصلا حال و هوای MK های قدیمی رو نداره، اگه سازنده ها میخواستن بازی رو با توجه به نسخه های قدیمی Reboot کنند باید از Costume های کلاسیک و قدیمی برای کاراکتر ها اسفاده میکردند، باید قابلیت دویدن رو از بازی برنمیداشتن(اون چیزی که دوستان میگن دویدنش با دوبار زدن جهت جلو هست اشتباهه، اون حرکت به همه چیز شبیهه بجز دویدن و مسافت کمی رو طی میکنه!) باید Finisher های کلاسیک و خشونت بار MK های قدیمی رو قرار میدادند نه این فیتالیتی های فوق مسخره رو! بشخصه وقتی فیتالیتی های بازی رو میبینم بجای حس خشونت خندم میگیره انقدر که کلیشه ای و مسخره هستند، توی همشون یا طرف دستش قطع میشه یا سرش قطع میشه یا بدنش نصف میشه یا جنازش کوفته میشه و اصلا در حد و اندازه های نسخه های قدیمی نیستند! در کل اگه فروم های طرفداران قدیمی بازی رو بخونید متوجه میشید که همه از این مشکلات گلایه دارن و افرادی مثل من هم برای جلوه دادن خودشون این حرف ها رو نمیزنند.
بهرحال این بازی هیچ رقمه نظر من رو جلب نکرد، تنها چیزی که مثلا سازنده ها خیز سرشون از MK های قدیمی الهام گرفته بودند کاراکترهای بازی بود و من به اندازه سر سوزنی حس نوستالوژی از انجام این بازی بهم انتقال داده نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر