Mortal Kombat | PS3

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
خوب من story mode رو تموم کردم

حرف نداشت مخصوصا اون قسمت که با ریدن بودیم خیلی سینمایی شده بود . cyber sub zero هم خیلی توپ بود خیلی خیلی قوی بود در کل ایول

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
من وقتی کد انلاینو میزنم ایراد میگیره میگه اشتباست بازیم ریجن 2 هستش اما اکانتم ریجن 1 ربطی داره؟ چیکار کنم؟
دوست عزیز باید یه اکانت ریجن 2 بسازی و کد رو باهاش فعال کنی ، بعد میتونی با همون اکانت ریجن 1 آنلاین بازی کنی ...
فقط حواست باشه که اون اکانت ریجن 2 رو پاک نکنی یه موقع...

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
آقا من کانکت شدم، کد رو هم وارد کردم. بعد رفتم تو یکی از Room ها یه حریف چلنج کردم که پذیرفت. رفتیم تو صفحه انتخاب کارکتر که یهو نوشت کانکشن شما قطع شده. بعد تو لابی هم همین ایراد رو گرفت و نهایتا برم گردوند منو بازی ولی نت قطع نشده بود و چراغ های مودم تمام مدت درست وصل بودن. حتی بعدش Test IP هم کردم و جواب داد.
کسی این مشکل رو داشته؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
متاسفانه من یکی اصلا از بازی خوشم نیومد، اینم کاملا نظر شخصیم هست اصلا به نظر من اینم یه آشغالی مثل همون MK VS DC هست و اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم، سرعت بازی نسبت به فایتینگ های دیگه خیلی کند هست و از اونطرف گرافیک از نظر من به معنای واقعی افتضاح هست، طراحی کاراکتر ها هم بدجور توی ذوقم زد، اصولا من هیچوقت نمیتونم با موتور گرافیکی UE 3 ارتباط برقرار کنم، بعدش هم خیلی چیز های بازی تقلید کامل از SF هست مثل Super Bar و X-Ray و Throw Away , Toward ، فتالیتی ها هم که واقعا بعضی هاشون مسخره بودند مثلا فتالیتی شنگ سونگ واقعا غیر قابل تحمل بود، باید دید بقیشون چطوریه! در کل نظر مثبتی نسبت به بازی ندارم، اینا همه هم که گفتم نظر شخصیه ممکنه یه نفر که زیاد Kombat بازی نکرده تو قدیم از این بازی خیلی خوشش بیاد و صد البته منتقدها هم دنبال حس نوستالژی و وفادار بودن به نسخه های قبلی نیستند و با توجه به چیزی که در حال حاضر هست قضاوت میکنند و ممکنه اونو یه بازی فایتینگ استاندارد بحساب بیارن ولی برای من یکی این بازی اصلا Kombat نبود!

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,095
نام
نیما
متاسفانه من یکی اصلا از بازی خوشم نیومد، اینم کاملا نظر شخصیم هست اصلا به نظر من اینم یه آشغالی مثل همون MK VS DC هست و اصلا نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم، سرعت بازی نسبت به فایتینگ های دیگه خیلی کند هست و از اونطرف گرافیک از نظر من به معنای واقعی افتضاح هست، طراحی کاراکتر ها هم بدجور توی ذوقم زد، اصولا من هیچوقت نمیتونم با موتور گرافیکی UE 3 ارتباط برقرار کنم، بعدش هم خیلی چیز های بازی تقلید کامل از SF هست مثل Super Bar و X-Ray و Throw Away , Toward ، فتالیتی ها هم که واقعا بعضی هاشون مسخره بودند مثلا فتالیتی شنگ سونگ واقعا غیر قابل تحمل بود، باید دید بقیشون چطوریه! در کل نظر مثبتی نسبت به بازی ندارم، اینا همه هم که گفتم نظر شخصیه ممکنه یه نفر که زیاد Kombat بازی نکرده تو قدیم از این بازی خیلی خوشش بیاد و صد البته منتقدها هم دنبال حس نوستالژی و وفادار بودن به نسخه های قبلی نیستند و با توجه به چیزی که در حال حاضر هست قضاوت میکنند و ممکنه اونو یه بازی فایتینگ استاندارد بحساب بیارن ولی برای من یکی این بازی اصلا Kombat نبود!

منم همین حس رو دارم! kombat ای که نشه توش دوید که kombat نیست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
توی PS Blog مطلبی در مورد کریتوس توی MK نوشته + چند عکس و ویدیو
که البته ویدوش رو ندیدم!
توی این مطلب یک سری از فن های کریتوس رو زده + فیتالایتی هاش + لباس دومش!

نمیدونم کریتوس هر 2 فیتالایتیش بازه یا نه برای همین کدهاش رو اینجا میزارم :d

Blade of Olympus: Down, Down, Back, Forward, Triangle (sweep distance)
Medusa’s Gaze: Down, Back, Down, Forward, Square (jump distance)

و لباس دومش رو هم توی اسپویر پایینی توضیح میدم و نظرم رو میگم :d

لباس دومش همون Fear توی GOW III هست که بعد از تموم کردن بازی بهتون میده! همون سیاهه ! ای خاک بر سرشون :d
کاش حداقل یکی از لباس های GOW II رو انتخاب میکردن! مثلا با زره آرس یا وقتی اسپارتان بود و هنوز روح اسپارتا نشده بود و ... :d کلا یک چیز متفاوت و خوب! :d

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
آقا من کانکت شدم، کد رو هم وارد کردم. بعد رفتم تو یکی از Room ها یه حریف چلنج کردم که پذیرفت. رفتیم تو صفحه انتخاب کارکتر که یهو نوشت کانکشن شما قطع شده. بعد تو لابی هم همین ایراد رو گرفت و نهایتا برم گردوند منو بازی ولی نت قطع نشده بود و چراغ های مودم تمام مدت درست وصل بودن. حتی بعدش Test IP هم کردم و جواب داد.
کسی این مشکل رو داشته؟
منم همین امشب وسط بازی تیم امیرخان رفتم 80 تومن دادم که بشینم آنلاین بزنم.کلا 3 دست بازی کردم،بقیش هی گیر داد.جالبه اون سه دست که بازی کردم انگار طرف کنارم نشسته بود.یکی 2 سال پیش تو vs DC Univers هم همینطوری بود واسه من(البته اون رو 360 بود).فکر میکردم چون تا حالا با آنلاین هیچ بازی دیگه ای(البته کلا 7تا بودن :d )رو PS3 مشکل نداشتم با اینم به مشکل نمیخورم.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
آره تو بیشتر چیزایی که اشاره کردی باهات موافقم. خصوصا اون دو موردی که بولد کردم. توقع فتالیتیهایی در سطح UMK3 داشتم که متاسفانه حسابی تو ذوقم خورد اکثر فتالیتیهاش تو این خلاصه میشه که طرف دست قطع میکنه بعد پا بعد هم طبق معمول و کاملاً کلیشه ای سَر رو قطع میکنه ! واقعا هدر دادن پتانسیل چنین عنوانی هنر میخواد که NetherRealm خوب از پس خراب کردنش براومده!
اون نوار مسخره X-Ray رو هم به نظر من به هیچ وجه لازم نداشت .
از نظر گرافیکی هم میتونیم بگیم خوبه همین!

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
به نظر من x ray خیلی چیز جالبی اتفاقا. اولاش منم از x ray خوشم نیومد تا وقتی که با یکی که خیلی بازیش خوب بود بازی کردم دیدم واقعا جذابیت داره اگر بلد باشی کی x ray رو بزنی و طرف مقابلت هم بدونه کی دفاع بگیره اون موقع هست که به کاربردش پی میبرید و گرنه هر دفعه یکی راحت x ray بزنه معلومه مسخره میشه.

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
منم همین حس رو دارم! kombat ای که نشه توش دوید که kombat نیست
اصلا توی کمبت کی شده دوید که الان بشه این ورژنی که اومده وفادار به ورژن قدیمی یعنی 3 بازی هست که اون هم دویدن نداشت و روی ترکیب حرکات و جادوها و قابلیتها میچرخید این هم همینطور !

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
کسی میدونه این سرور هاش کی قراره درست شه :((
80 تومن دادیم بریم انلاینش ولی دریغ از یه دست انلاین )x:-o:(
سلام سرورها که درست خواهد شد شک نکنید اما تا جایی شنیدم gamespot یکی از نکات منفی بازی رو توی نقدش همین آنلاین مشکل دار و ضعیف بازی عنوان کرده !!!:(
پیشنهاد من به شما اینه که سعی کنید از حالا به بعد مثل من عمل کنید بمونید تا بازی را دیگران بخرند و آنلاینش رو چک کنند هر موقع بچه ها گفتند خوبه، لگ نداره، مشکل نداره، برید بگیرید البته میدونم طاقت نیاوردید لامسب بازی باحالی هست ولی من بازی رو برای ایکس باکسم هم گرفتم تا اینجوری تا زمانی که کمی قیمتها پایین میاد و جواب قطعی در مورد سالم بودن سرورها و بازی بدون لگ را میگیرم با بازی و فنهای اون آشنا بشم و توی کفه اون نمونم !!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر