Mortal Kombat | PS3

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
آقايون mk باز يكي به ما هم كمكي بكند(بخاطر ثوابش ميگويم)
هيچ كدوم از فن ها عمل نميكنه!هيچ كدوم از فيتاليتيها عمل نميكنه!حتي تو قسمت تست آزمايشيش هم رفتم هيچيز عمل نميكنه!مثلا عقب،جلو،مربع اگه تير ميندازه،من هر كاري ميكنم عمل نميكنه چه سريع بزنم چه آروم اصلا هيچيش كار نميكند.
خواهشا راهنمايي كنيد بد جور تو كف فيتاليتي هستيم.
چه كنيم؟

اگه دستگاهتو هک کردی، مثل اینکه باید یه patch ی رو نصب کنی که میتونی تو تاپیکهای کپی خور از بچه ها راهنمایی بگیری.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
آقايون mk باز يكي به ما هم كمكي بكند(بخاطر ثوابش ميگويم)
هيچ كدوم از فن ها عمل نميكنه!هيچ كدوم از فيتاليتيها عمل نميكنه!حتي تو قسمت تست آزمايشيش هم رفتم هيچيز عمل نميكنه!مثلا عقب،جلو،مربع اگه تير ميندازه،من هر كاري ميكنم عمل نميكنه چه سريع بزنم چه آروم اصلا هيچيش كار نميكند.
خواهشا راهنمايي كنيد بد جور تو كف فيتاليتي هستيم.
چه كنيم؟

واسه نسخه کپی باید یه پچ نصب کنی تا مشکل حل بشه
رجوع شود به اینجا

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
عزیز شما از بازی کپی استفاده کردی
تو بخش جیبرلگ کمبات جواب شما هست :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=41132&page=10
بگردین جوابتون هست !!!

اینجا فقط در مورد خود بازی بحث میشه !!!

-------------------------------------

دوستان بعضی از مراحل TOWER نمیفهمم باید چیکار کنم :D چیکار انجام بدم :D اصلا عمر طرف کم نمیشه بعضیها رو فهمیدم با فن میزنم اما بعضی ها را نه :D ؟

خو کدوم مرحله مثلا ؟

بگو شاید بتونم کمکت کنم

ولی در مجموع در زمان مبارزه استارت بزن برو رو Details
دقیقا بهت میگه هدف از مبارزه چیه

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
سلام من امروز تونستم بدون لگ با اجنبی ها بازی کنم. سرورای بازی وجشتناک ضعیفن! یعنی اینترنتای ما ضعیفن )x
از دوستان هر کی انلاین بازی می کنه اینجا اعلام کنه با هم تروفی هاشو بگیریم!! به یه پارتنر نیاز دارم

ashkan1234

کاربر سایت
May 8, 2010
90
نام
ashkan
دوستان بابت راهنمايتون ممنون.مشكلم حل شد.همون پكيج رو ريختم درست شد.
منتهي الان يجا گير كردم خفن.
اونجايي كه استريكر با شو كان مبارزه داره 3تا شو كان پشت هم ميان من با استريكر يدونشم به زور ميزنم.
چه كار كنم؟اصلا كسي تونسته اونجا رو رد كنه؟به ما هم بگيد لطفا.

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
دوستان بابت راهنمايتون ممنون.مشكلم حل شد.همون پكيج رو ريختم درست شد.
منتهي الان يجا گير كردم خفن.
اونجايي كه استريكر با شو كان مبارزه داره 3تا شو كان پشت هم ميان من با استريكر يدونشم به زور ميزنم.
چه كار كنم؟اصلا كسي تونسته اونجا رو رد كنه؟به ما هم بگيد لطفا.
سلام من اونجا رو نیم ساعته رد کردم!! تنها راهش اینه که ازش فاصله بگیری وقتی نیزه پرت کرد بشین وقتی پتک انداخت بپر!! همین کارو تکرار کن تا وقتی که بخنده. هر وقت خندید یا از راه دور با تفنگ بزنش یا برو جلو اپرکات بزن!
اگر همین کارو تکرار کنی و عجله نکنی می تونی حتی flawless victory کنی :d
البته این راهی ـه که من رفتم. دوستان دیگر شاید راه های بهتری داشته باشن...

============

یعنی اینجا هیچکس انلاین نمیزنه؟!؟!؟! بیاید دیگه Free trial ـم داره تموم میشه!!! اونوقت باید تا بازگشایی ps store صبر کنم...

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
من با این سرعت(512 شاتل)نمیتونم بازی کنم!!تا میخواد بره تو لابی کانکشن لاست میده!!!
1299655910.png

ashkan1234

کاربر سایت
May 8, 2010
90
نام
ashkan
سلام من اونجا رو نیم ساعته رد کردم!! تنها راهش اینه که ازش فاصله بگیری وقتی نیزه پرت کرد بشین وقتی پتک انداخت بپر!! همین کارو تکرار کن تا وقتی که بخنده. هر وقت خندید یا از راه دور با تفنگ بزنش یا برو جلو اپرکات بزن!
اگر همین کارو تکرار کنی و عجله نکنی می تونی حتی flawless victory کنی :d
البته این راهی ـه که من رفتم. دوستان دیگر شاید راه های بهتری داشته باشن.

متشكرم زدم ناكارشون كردم هرسه تاشونو تكي زدم!:d
البته نميذاشتم بخنده تو عرض 5 دقيقه زدمش خنده را براش حروم كردم عكس العمل تون سريع باشه شوكان نفس نميتونه بكشه فقط بايد تند تند بهش تير زد.
ولي يجا ديگه گير كردم مرحله 275 كه سه تا گرو مياد 2تا شو به زور ميزنم اونم نميشه رد كرد كسي تونسته با ارماك ،گرو را ناكار كند؟به ما هم بگوييد.
از استيج 250 به بالا خيلي خفن سخت شده.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
نوشته شده توسط ashka متشكرم زدم ناكارشون كردم هرسه تاشونو تكي زدم!:d البته نميذاشتم بخنده تو عرض 5 دقيقه زدمش خنده را براش حروم كردم عكس العمل تون سريع باشه شوكان نفس نميتونه بكشه فقط بايد تند تند بهش تير زد. ولي يجا ديگه گير كردم مرحله 275 كه سه تا گرو مياد 2تا شو به زور ميزنم اونم نميشه رد كرد كسي تونسته با ارماك ،گرو را ناكار كند؟به ما هم بگوييد. از استيج 250 به بالا خيلي خفن سخت شده.[/QUOTE:
مدام بپر هوا بعدش رو هوا رمز تلپورتشو بزن.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
سلام من امروز تونستم بدون لگ با اجنبی ها بازی کنم. سرورای بازی وجشتناک ضعیفن! یعنی اینترنتای ما ضعیفن )x
از دوستان هر کی انلاین بازی می کنه اینجا اعلام کنه با هم تروفی هاشو بگیریم!! به یه پارتنر نیاز دارم
سلام راست میگی چند بار امتحان کردی تا وصل شد:excited:
بالاخره وصل شد ولی رو looking for opponent میمونه.

آخرین ویرایش:

MohammadQ

کاربر سایت
Sep 20, 2007
390
سلام راست میگی چند بار امتحان کردی تا وصل شد:excited:
بالاخره وصل شد ولی رو looking for opponent میمونه.
سلام. من همون بار اول وصل میشم.. امروزم تا الان داشتم بازی می کردم. اصلا لگ نداشت!! خیلی حال میده ولی انقدر نوب ریخته که ادم اعصابش خورد میشه!
مثلا یکیشون بود با یه حرکت تکراری دمیج 86% زد دیگه خواستم کنترلر رو پرت کنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر