Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
  • Like
Reactions: Sampler

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
برای اینکه بازی رو یاد بگیرید این مراحل رو پیشنهاد میکنم:

1- با حرکت های شخصیت های مد نظرتون به طور کلی آشنا بشید و کمی وقت بذارید که کلیات بازی رو متوجه بشید.
2- به سایت twitch برید و تو بخش MK11 استریم حرفه ای ها رو ببینید و با سطحشون آشنا بشید.
Af0xyGrampa - چندین شخصیت بازی میکنه: سابزیرو-شیوا-روبوکاپ-کیتانا-نایت ولف-شنگ سونگ
oDittle - جدیدا بیشتر مسابقات برگذار میکنه و میتونید انواع شخصیت ها رو تو استریم هاش ببینید. (خودشم ترمیناتور و باراکا و نایت ولف و کابال بازی میکنه)
Aztec - کوتال کان
FullAuto - سیندل و جکی و..
ArnKratos - شنگ سونگ
Rewind - تقریبا همه
Tekken Master - تقریبا همه
Koisy - سیندل و..
Kombat - جانی کیج - لوکنگ و...

بعد از انجام مرحله 1، بشینید استریم تماشا کنید. وقتی کامبوها و تایمینگ و match up و ریزه کاری ها رو بارها و بارها ببینید، دیگه تو بازی بیشتر وقتتون صرف تمرین میشه و زیاد نگران این نیستید که آیا دارید درست بازی میکنید یا نه. حداقل برای من که این روش خوب جواب داد.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
من سطح بازیم تو MK همیشه یه جوری بوده که چنتا از این حرکت ویژه ها حفظ میشدم بعد انقد اسپم میکردم تا دشمن بمیره :D تا الانم به مشکل خاصی نخوردم :D

• Like
Reactions: blak

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من سطح بازیم تو MK همیشه یه جوری بوده که چنتا از این حرکت ویژه ها حفظ میشدم بعد انقد اسپم میکردم تا دشمن بمیره :D تا الانم به مشکل خاصی نخوردم :D
برای ما نوب ها همینقدر کفایت میکنه:D :))
---

این روزا به مناسبت انتشار فیلم خبری نیست توی بازی که آپدیت کنیم؟ :-"

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
من نمیدونم بازی خیلی سخته یا من خیلی نوبم، هر وقت میرم بازی انلاین تو کژوال دهنم رو سرویس میکنن، حتی نمیشه یک حرکت رو زد با وجود این که تموم حرکات ابتدایی بازی رو چندین بار دیدم و یاد گرفتم، اصلا مگه میشه حرکت زد ، اصلا به هیچ عنوان یک ثانیه بهت وقت نمیدن، پشت سر هم بهت ضربه میزنن، لاکردار ها دستتشون درد نمیگیره تو چند ثانیه این همه حرکت رو میزنن، من تموم حرکات رو هم یاد بگیرم وسط مبارزه از استرس تا یکیشون رو بزنم طرف سه Fatality روم اجرا کرده8-|

• Smile
Reactions: Nameless King

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,834
نام
نریمان
این روزا به مناسبت انتشار فیلم خبری نیست توی بازی که آپدیت کنیم؟ :-"
فیلم به کنار، دیروز هم دومین سالگرد عرضه بازی بود ولی هیچ خبری نشد. :(

دیگه کم کم باید برای معرفی Injustice 3 آماده بشیم. :-"

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فیلم به کنار، دیروز هم دومین سالگرد عرضه بازی بود ولی هیچ خبری نشد. :(

دیگه کم کم باید برای معرفی Injustice 3 آماده بشیم. :-"
واقعا هجوه، حالا داستانی اینجاستیس بد نیست ولی گیم پلی‌اش و جذابیتش نزدیک مورتال هم نیست، از طرف دیگه دوتا مورتال پشت سرهم یکم زیادی شور میشه :| :D

• Like
Reactions: NaRiiMaN

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
من نمیدونم بازی خیلی سخته یا من خیلی نوبم، هر وقت میرم بازی انلاین تو کژوال دهنم رو سرویس میکنن، حتی نمیشه یک حرکت رو زد با وجود این که تموم حرکات ابتدایی بازی رو چندین بار دیدم و یاد گرفتم، اصلا مگه میشه حرکت زد ، اصلا به هیچ عنوان یک ثانیه بهت وقت نمیدن، پشت سر هم بهت ضربه میزنن، لاکردار ها دستتشون درد نمیگیره تو چند ثانیه این همه حرکت رو میزنن، من تموم حرکات رو هم یاد بگیرم وسط مبارزه از استرس تا یکیشون رو بزنم طرف سه Fatality روم اجرا کرده8-|
منم تا همین یکی دو سال پیش اینجوری بود واسم. همونطور که بالاتر گفتم دیدن استریم حرفه ای ها خیــــــــلی کمک میکنه. (البته به شرطی که با بازی و حرکات شخصیت ها آشنایی اولیه داشته باشید که براتون گنگ نباشه)
پیشنهاد میکنم با سابزیرو شروع کنی، چون دکمه هاش زیاد زمان بندی و دقت نیاز نداره و یکی دو تا از stringهاش رو میشه راحت hit confirm کرد. hit confirm یعنی بعد از انجام بخشی از یک string (مثلا back 1 4 3) بتونی ببینی که آیا به حریف برخورد کرده یا نه! و بعدش special move بزنی. (به جای اینکه همشو با special move انجام بدی و حریف با دفاع کردن بتونه براحتی punish کنه چون شما حرکتت unsafe بوده)

اگه راهنمایی بیشتر خواستید بگید توضیح میدم.

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام،
اگه قیمت نسخه آلتیمیت ۱.۸ برابر نسخه عادی باشه، به نظرتون نسخه آلتیمیت برای کسی که تلویزیون 4K نداره، ارزش داره؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
سلام،
اگه قیمت نسخه آلتیمیت ۱.۸ برابر نسخه عادی باشه، به نظرتون نسخه آلتیمیت برای کسی که تلویزیون 4K نداره، ارزش داره؟
نسخه آلتیمیت هیچ ربطی به 4k و غیر 4k نداره و فقط تمام کارکتر های DLC که 12 نفر هستند به همراه Expansion aftermath رو داره و با توجه به محتوا ارزشش رو داره.

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
نسخه آلتیمیت هیچ ربطی به 4k و غیر 4k نداره و فقط تمام کارکتر های DLC که 12 نفر هستند به همراه Expansion aftermath رو داره و با توجه به محتوا ارزشش رو داره.
خیلی ممنون؛ استیج های نسخه آلتیمیت از نسخه عادی بیشترن؟ یا در نسخه آلتیمیت هیچ استیجی به بازی اضافه نشده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر