Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:
تاپیکی ندیدم که درباره تریلر فیلم ها صحبت بشه
اما آیا شماهم مثل من و دیگران با دیدن تریلر فیلم مورتال کمبت پشمی برایتان نمانده؟

با دیدن یک تریلر نمیشه نتیجه گیری کرد.مهم روایت پردازی شخصیتها و فیلمنامه هست که سری همیشه از نبودش رنج میبرده.

تاپیکی ندیدم که درباره تریلر فیلم ها صحبت بشه
اما آیا شماهم مثل من و دیگران با دیدن تریلر فیلم مورتال کمبت پشمی برایتان نمانده؟
فقط همون اول تریلر subzero جلوی شلیک اسلحه رو با یخ گرفت(فوق العاده بود) :)

195614

یه سوال دارم.
من شاید موقع خرید سری اکس ام از اونور آب بگم برام مورتال رو هم دیسکی بخرن. سوال اینجاست این نسخه آلتیمیت نقش لجندری اینجاستیس 2 رو داره یا هنوزم میخوان DLC بدن؟
بدم میاد جای خالی توی راستر ببینم!

یه سوال دارم.
من شاید موقع خرید سری اکس ام از اونور آب بگم برام مورتال رو هم دیسکی بخرن. سوال اینجاست این نسخه آلتیمیت نقش لجندری اینجاستیس 2 رو داره یا هنوزم میخوان DLC بدن؟
بدم میاد جای خالی توی راستر ببینم!
مشخص نیست، ممکنه یه سیزن پس جدید معرفی کنن ممکن هم هست پرونده‌ی بازی کلا بسته شده باشه.

اد.بون یه توییت زده اسم سه تا شهر آمریکا تو یوتیوب اومده بودن سه تا حرف اول شهرها رو گذاشته بودن npc شده بود.میگفت یعنی قراره کارکتر جدید از npc ها اضافه بشن؟
سایرکس و سکتور گزینه محتملتر هستن.
کرونیکا هم تو رده بعدی بود.
رپتایل و ارمک که npc های کریپت هستن هم در رده بعدی احتمال میداد.
حتی کاران که ازش کشتی میگرفتن تو داستان هم حدس میزد.
از ته دل امیدوارم سایرکس و سکتور باشن که جاشون خالیه.

• Like
Reactions: aha2012
دوستان نسخه نسل بعدی این بازی چه تفاوتی با نسخه نسل نهمی داره؟
الان من این نسخه نسل هشتی رو دارم اپدیت رایگان برای نسل بعد دریافت میکنه یا نه ؟

خب منم بالأخره پریروز اکانت نسخه آلتیمیت بازی رو گرفتم ، الان یه سوالی برام پیش اومده این هست که تو مواردی که به عنوان محتویات آلتیمیت نصب شد من 2-3 تا پک لباس هم دیدم ولی موقع انتخاب کاراکتر هیچ‌کدوم نیستن!
احیانا برای استفاده ازشون کار خاصی باید کرد؟ مثلا یکبار بخش داستانی رو تموم کنم؟ :-?

یه چیزی که رو مخ منه بودن دختر جکس و نبودن کنشی تو بازی هست ، اد بون نامرد کنشی رو نگذاشت که هیچ لااقل نیومد تاکدا رو بگذاره محض دلخوشی ما! :(

احتمال اومدن kombat pack جدید (ترجیحا با بودن کنشی یا تاکدا) هست؟ اگه بیاد منی که آلتیمیت ادیشن رو دارم باید براش جدا پول بدم یا جزء همین پکیج آلتیمیت حساب می‌شه؟

دوستان نسخه نسل بعدی این بازی چه تفاوتی با نسخه نسل نهمی داره؟
الان من این نسخه نسل هشتی رو دارم اپدیت رایگان برای نسل بعد دریافت میکنه یا نه ؟

نسخه نسل جدید در کمتر از 5 ثانیه میره تو مبارزه و رزولوشن هم طبیعتا بالاتر هست. آپدیت نسل بعد رایگانه.

خب منم بالأخره پریروز اکانت نسخه آلتیمیت بازی رو گرفتم ، الان یه سوالی برام پیش اومده این هست که تو مواردی که به عنوان محتویات آلتیمیت نصب شد من 2-3 تا پک لباس هم دیدم ولی موقع انتخاب کاراکتر هیچ‌کدوم نیستن!
احیانا برای استفاده ازشون کار خاصی باید کرد؟ مثلا یکبار بخش داستانی رو تموم کنم؟ :-?

یه چیزی که رو مخ منه بودن دختر جکس و نبودن کنشی تو بازی هست ، اد بون نامرد کنشی رو نگذاشت که هیچ لااقل نیومد تاکدا رو بگذاره محض دلخوشی ما! :(

احتمال اومدن kombat pack جدید (ترجیحا با بودن کنشی یا تاکدا) هست؟ اگه بیاد منی که آلتیمیت ادیشن رو دارم باید براش جدا پول بدم یا جزء همین پکیج آلتیمیت حساب می‌شه؟

بعضی از اسکین ها رو باید بخش داستانی رو انجام بدید و به مرور آنلاک میشن، ولی دو سه تا اسکین پک هستن که فقط میتونید جداگانه بخرید و با هیچ نسخه ای اضافه نمیشن.
کامبت پک جدید هم چند وقته که شایعه شده و بعضی از شایعات به حضور تاکدا اشاره دارن ولی خب تا چیزی معرفی نشه نمیتونیم مطمئن باشیم. اگه تایید بشه باید جداگانه بخریم. مثل premium edition که 2019 قابل خرید بود، بعد Aftermath که اواسط 2020 اومد، و KP2 و UE که چند ماه بعدش منتشر شد.

نسخه نسل جدید در کمتر از 5 ثانیه میره تو مبارزه و رزولوشن هم طبیعتا بالاتر هست. آپدیت نسل بعد رایگانه.

بعضی از اسکین ها رو باید بخش داستانی رو انجام بدید و به مرور آنلاک میشن، ولی دو سه تا اسکین پک هستن که فقط میتونید جداگانه بخرید و با هیچ نسخه ای اضافه نمیشن.
کامبت پک جدید هم چند وقته که شایعه شده و بعضی از شایعات به حضور تاکدا اشاره دارن ولی خب تا چیزی معرفی نشه نمیتونیم مطمئن باشیم. اگه تایید بشه باید جداگانه بخریم. مثل premium edition که 2019 قابل خرید بود، بعد Aftermath که اواسط 2020 اومد، و KP2 و UE که چند ماه بعدش منتشر شد.
الان مثلا سامر اسکین پک و یا کلاسیک اسکین پک و امثال این که جزء آلتیمیت ادیشن هست لازمه باز شدنشون بازی کردن بخش داستانیه؟ :-?

الان مثلا سامر اسکین پک و یا کلاسیک اسکین پک و امثال این که جزء آلتیمیت ادیشن هست لازمه باز شدنشون بازی کردن بخش داستانیه؟ :-?

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or