Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
نه اون کاستوم ها باید باز بشن.
دقت کن که لایسنس کاستوم ها رو دانلود کرده باشی. برو تو استور ببین دانلود شده یا نه.
کلا هر چی که همراه این آلتیمیت ادیشن بود نصب شد ، تو استور اکس باکس داخل بازی هم همه هستن بجز اون پک اسکین فیلم مورتال کمبت .

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
کلا هر چی که همراه این آلتیمیت ادیشن بود نصب شد ، تو استور اکس باکس داخل بازی هم همه هستن بجز اون پک اسکین فیلم مورتال کمبت .
درسته، پک اسکین های فیلم و پک Masquerade با هیچ نسخه ای باز نمیشن و باید جدا خریداری بشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
انتخاب لباس تو صفحه ی انتخاب کاراکتر نیستا
باید بری تو کاستومایز و اونجا برای وریشین مورد نظرت لباس و اینا رو تغییر بدی، بعدش موقع انتخاب کاراکتر میبینیش:D

اگر تو کاستومایز هم نیست ایده ای ندارم من:-"

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
من بازی را انجام نداده بودم کلا هم تو فاز خریدش نبودم با اینکه به نوعی طرفدار سری بودم (حداقل کلاسیک ها) و بعد هم نسخه 9 را بازی کرده بودم و واقعا هم لذت برده بودم. 10 را چندسال قبل بازی کردم خیلی خوشم نیومد برا همین یکم فاصله گرفتم با سری.

حالا به لطف اینکه PS4 را جیلبریک کردم گفتم نصبش کنم ببینم چجوریه و واقعا میتونم بگم یک کلام فر :D خوردم. با اینکه به خاطر آنلاین نبودن نمیشه به کریپت و محتوای آنلاین دسترسی داشت ولی بازم چقدر بازی محتوا داره. بخش استوری را تموم کردم رفتم سراغ کاستومایز دیدم چقدر اسکین و غیره هست.

بخش داستانیش هم خیلی خوب بود و لذت بردم. یعنی حداقل به مراتب بهتر از 9 و 10 هستش. روستر بازی هم خیلی خوبه و طیف وسیعی از کاراکتر ها را داره که هنوز کامل بازی نکردم باهاشون. کنسول نسل بعدی بگیرم حتما بازی را اریج خریداری میکنم.

فقط با اینکه من نسخه التمیت با تمام DLC ها را زدم اسکین های کلاسیک کیتانا و ملینا را ندیدم.پیدا نکردم.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
من بازی را انجام نداده بودم کلا هم تو فاز خریدش نبودم با اینکه به نوعی طرفدار سری بودم (حداقل کلاسیک ها) و بعد هم نسخه 9 را بازی کرده بودم و واقعا هم لذت برده بودم. 10 را چندسال قبل بازی کردم خیلی خوشم نیومد برا همین یکم فاصله گرفتم با سری.

حالا به لطف اینکه PS4 را جیلبریک کردم گفتم نصبش کنم ببینم چجوریه و واقعا میتونم بگم یک کلام فر :D خوردم. با اینکه به خاطر آنلاین نبودن نمیشه به کریپت و محتوای آنلاین دسترسی داشت ولی بازم چقدر بازی محتوا داره. بخش استوری را تموم کردم رفتم سراغ کاستومایز دیدم چقدر اسکین و غیره هست.

بخش داستانیش هم خیلی خوب بود و لذت بردم. یعنی حداقل به مراتب بهتر از 9 و 10 هستش. روستر بازی هم خیلی خوبه و طیف وسیعی از کاراکتر ها را داره که هنوز کامل بازی نکردم باهاشون. کنسول نسل بعدی بگیرم حتما بازی را اریج خریداری میکنم.

فقط با اینکه من نسخه التمیت با تمام DLC ها را زدم اسکین های کلاسیک کیتانا و ملینا را ندیدم.پیدا نکردم.
بخش زیادی از جذابیت بازی به Tower of Timeش هست که باید آنلاین باشی....

باز کردن انواع لباس ها،بروتالیتی ها،گیرها و ...
با چالش های متنوع و جذاب! خیلی خوبه کلا:D
یه بخش باس های Co Op هم داره که حال میده:D
البته گاهی اوقات به یار نفهم بخوری، اصلا و ابدا حال نمیده:-" :))

• Like
Reactions: Soheil

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل

آره اصلا عجیب حسرت خوردم اینا بسته اس. فعلا نمیتونم به اونا دسترسی داشته باشم ولی به زودی اریجش را میگیرم.

و اینکه گرافیک بازی هم وحشتناک خوبه. البته اینو تو تریلرها هم دیده بودم ولی خب تو خود بازی اصلا یک چیز دیگه اس.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی

این تاور او تایم باید با پلیرهای دیگه مبارزه کنیم؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
این تاور او تایم باید با پلیرهای دیگه مبارزه کنیم؟
نه ، همون Ladderهاییه که تو همه بازی های فایتینگ میبینیم، ولی ایندفعه با چاشنی جوایز خوب و جالب + یه سری باف و دیباف متنوع

البته بر اساس امتیاز هفتگی هم با توجه به اینکه جزو چند درصد برتر هفته باشی هم جایزه میگیری:D

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
از دوستان اگر کسی حرفه ای بازی رو انجام میده میشه ی پیج خوب تو یوتیوب معرفی کنه برای کمبوهای ترکیبی
انلاین میشه با همین کمبوهایی که داخل بازی آموزش میده با حریفها رقابت کرد یا نه؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
از دوستان اگر کسی حرفه ای بازی رو انجام میده میشه ی پیج خوب تو یوتیوب معرفی کنه برای کمبوهای ترکیبی
انلاین میشه با همین کمبوهایی که داخل بازی آموزش میده با حریفها رقابت کرد یا نه؟
داخل بازی بیشتر مکانیک های بازی رو آموزش میده تا کمبو. واسه شروع چنل ahmz1404 رو تو یوتوب دنبال کن، برای تمام شخصیت ها ویدئو داره.

تو مراحل بعدی میتونی چنل تاپ پلیر هایی مثل Ninjakilla_212 رو دنبال کنی.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام.فیلم mortal kombat قراره جمعه 23 April بیاد..
با خودم گفتم خوب میشد اگه اسکین بازیگرای فیلم رو برای mk11 بدن. :)
امروز خبر اومده بازیگرای فیلم درخواست اضافه شدنشون به mk 11 دارند.
امیدوارم این اتفاق بیوفته :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر