Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
من دیسک بازی رو که گرفتم یه کد برای باز کردن کاراکتر SHANG TSUNG داره ولی هرچی تو استور میزنم چرا به ریجن گیر میده ؟ شاید جای درستی وارد نمیکنم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
من دیسک بازی رو که گرفتم یه کد برای باز کردن کاراکتر SHANG TSUNG داره ولی هرچی تو استور میزنم چرا به ریجن گیر میده ؟ شاید جای درستی وارد نمیکنم
شاید بازیت ریجن 2(اروپا) و اکانتت ریجن1ه؟(آمریکا)

roozbeh.cold

عضو جدید
Apr 18, 2009
73
نام
روزبه
سلام من دیسکشو تهیه کردم کد رجین 07571 هست اما دیتاهایی که تو سایتا هست 07570 هست ولی همه جا درج شده رجین مشترک هست یعنی همین دیتارو دانلود کنم به کد دیسکم میخوره ؟ یا باید حتما دیتای 07571 رو دانلود کنم ؟

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,645
یه ویدیو جدید تو کانال یوتیوب بازی آپلود شده، احتمالا تریلر Quan Chi تا چند رو آینده منتشر میشه.

View attachment 319904

@DFSHINNOK7
Thiny گفته که نسخه PC هم کراس پلی داره!

View attachment 319906
آره thethiny زیر آخرین توئیت ادبون هم اشاره کرده بود به این موضوع.
به نظرم این فایل ها برای تست هستن و حالا حالا ها چشمم آب نمیخوره کراس پلی روی PC اضافه بشه. بازم میگم امیدوارم که من اشتباه کنم.

دو دلیل اصلی برای این حرفم دارم: اول اینکه آپدیت ها روی PC هیچ نظمی ندارن و اکثر اوقات پچ های مهم بازی های NRS با تاخیر 1 تا 2 روز برای PC منتشر میشن.
و دلیل دوم کلا ماهیت کراس پلی هست که با روند کار NRS همخونی نداره. NRS کلا خیلی hands off در قبال نسخه های PC عمل میکنه و وضعیت طوریه که حتی اگه کراس پلی هم اضافه بشه من بعید نمیبینم که محدود بشه به بخش کژوال (که برای ما کافیه البته :D ) یا هر از گاهی بی دلیل قطعش کنن.

• Like
Reactions: NaRiiMaN

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,903
سلام همسایتی های عزیز یک سوال چرا با توجه به خشونت برهنه این بازی رده بندی "ادولت اونلی" نمیکیره فقط 18 سال به بالا میشه؟
سلام کارمند نمونه بانک سپه
در سیستم رده بندی esrb، بازیهایی با محتوای پرنوگرافی ( بازیهایی که ساختارشون بر اساس این موضوع شکل گرفته) و یا بازیهای که ساختارشون بر اساس ترویج خشونت و تروریسم بر علیه انسانهای بی گناهه (مثل hatred ) ، برچسب AO میگیرند.
که mk شامل هیچکدوم از این موارد نمیشه.
در هر صورت از لحاظ رده بندی سنی M و AO جفتشون +18 محسوب میشن و اختلافی ندارن.
تنها اختلافشون اینه که شرکت های مایکروسافت، سونی و نینتندو ، اجازه عرضه عناوین ao رو روی پلتفرم هاشون نمیدن.
استیم با این این موضوع مشکلی نداره ولی به درخاست رگولاتوری میتونه بازی در منطفه یا کشور خاص قابل دسترس نباشه.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,642
درود دوستان توی inventory از وقتی سیزن جدید اومده وقتی relic انتخاب میکنم می‌نویسه there was an error contacting the MK1 server if exit now u will lose any unsaved changes
و سیو نمیکنه اون relic رو درحالی که همه چیز رو میشه تغییر داد و سیو می‌کنه حتی طلسم هارو فقط relic اینجوریه چه کنم؟
دوستان من هنوز این مشکل رو دارم کَس دیگه این مشکل رو نداره؟

• Smile
Reactions: jaferpour

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
همچین حجم ابدیتی که شما داری میگی من ندیدم
دوستان من تازه میخوام انلاین بازی کنم چه شخصیتی رو توصیه میکنید من خودم از قدیم الایام با اسکورپین بازی میکردم ولی خوب تو این نسخه نتونستم باهاش ارتباط بگیرم احساس میکنم ضعیفترش کردن نسبت به نسخه قبلی
دوستان ممنون میشم یه راهنمایی کوچیک بکنید

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
586
نام
Dani
دوستان ممنون میشم یه راهنمایی کوچیک بکنید
ریدن ریدن ریدن
چونکه خیلی اسونه یکم تمرین کن باهاش سریع یادش میگیری ولی برای کمبت لیگ اصلا خوب نیست چون همه دیگه فناش حفظن راحت بلاکت میکنن و بعدشم پیشنهادم اینکه سعی کنی یچیزی دیگه هم کنارش یاد بگیری نمیدونم نسخه پریم گرفتی یا کمبت پک داری یا نه اومنی هم خیلی خوبه کنارش تمرین کنی هم دمبج خوبی داره هم کمبوش راحته
خواستی این ایدی منه اینو بفرست برام بریم گیم باهم عزیزم لب کنیم

• Like
Reactions: гадюка

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر