Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
نکته مثبت تریلر حضور کنشی بود! :x
ارمکم که تو سبزن پس هست ، فقط جای نووب و اسموک خیلی خالیه برام فعلا!

طراحیا واقعا فاجعه ن! بد!
ساب زیرو همینجوریش طراحی لهی داشت، بعد برا من برداشتن لباس کلاسیک نشون میدن:| لعنتیا لباس اصلیی که گذاشتید همینجوریش انقدر کپیه انگار کلاسیکه! بیاید یه چیز خفن نشون بدید خو:|

طراحی کنشی هم اصلا مورد پسندم نبود :(

گیم پلی ساب زیرو به نظر میاد مثل MK11 خیلی نرم و روون باشه، حرکاتشم پسندیدم:-"

در مورد یار کمکی هم...نظر خاصی ندارم:D حس میکنم تقریبا همون آیتم کمکی های نسخه قبلن، با کمی زرق و برق بیشتر :D

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
فقط منم که حس میکنم نسبت به ۱۱ یه پسرفت کامل بود؟ :D

من نميدونم اد بون چشه؟
از مورتال ١٠ به بعد فضا هي داره شوخ و شنگ و رنگ لعاب دار ميشه اون فضاي دارك و اخر الزماني شده مثله فضاي اين سوپر هيروها
مثله اينجاستيس بي روح شده خداقل براي فنهاي قديمي سري
من الان بشينم مورتال ٣ رو پلي بدم برام لذت بخش تره

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
از مورتال ١٠ به بعد فضا هي داره شوخ و شنگ و رنگ لعاب دار ميشه اون فضاي دارك و اخر الزماني شده مثله فضاي اين سوپر هيروها
همه بازیا همین شده نه فقط مورتال.مقصرشم مخاطبای امروزی هستن که عاشق دنیای فورتنایت و MCU و این خزعبلاتن. دیگه از GOW بالاتر نداریم که یجوری شده شرایط که داستان رگناروک شده شوخی و خنده.
از این بدترم میشه. این مخاطبا هی دارن بیشتر و بیشتر میشن و سازندم هام سودو تو جذب کردن همون مخاطبا میبینن.
البته مورتال همچنان خشونت و خون و خونریزیشو داره.فقط محیطا رنگارنگ شده که احتمالا بخاطر نشون دادن تنوع استیجه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان
نمایش بازی خیلی عالی بود!

اول از همه کمبو ها که خیلی طولانی شده و ترکیبش با کامئو های مختلف فوق العاده جذابشون می‌کنه، ظاهراً بخش Air Kombat هم مثل نسخه های 3D شده و عمق پیدا کرده.

مورد بعدی استیج ها بود که خیلی با جزئیات و خفن بودن مخصوصا استیج پنت‌هاوس جانی کیج که عاشقش شدم. :D

مورد بعدی صفحه انتخاب کارکتر بود که اصلا لودینگ نداشت و مستقیما کارکترها با هم وارد کلش میشدن!

راستی کامئو ها تو سوپر موو و فیتالیتی ها هم حضور دارن. اد گفت واسه کامئو ها کاستوم های کلاسیک استفاده میشه، اون ساب زیروی آخر تریلر، ورژن کامئو بود.

تنها چیزی که هنوز Sold نشدم قیافه ها هست که به نظرم به خوبی 11 نیست اما بهش عادت میکنیم.

راستی، بازی تو ۱-۲ روز preview میشه و کلی ویدیو و اطلاعات جدید میاد ازش.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
با توجه ی حرفای اد بون میشه نتیجه گرفت ک ساب زیرو بی-هان هستش ولی واقعا قیافه این ساب زیرو خیلییییی سوسولیه ، اگه کوای لیانگ باشه میشه تحمل کرد ولی واقعا بی-هان نباید این شکلی باشه و باید قیافه خشن تر میبود ، بعدشم واقعا یعنی دیدن دوستی ساب زیرو و اسکورپی خیلی رو مخه ، اینا همیشه باید ب خون هم تشنه باشن نه اینکه تریپ داداشی بردارن ، یخ و آتش اصلا نمیتونن کنار هم باشن :D

مورد بعدی اینکه ریدن ک هنوز بچه و تازه کار بود اینجا پس چجوری برق میزنه؟ مگه اون قدرتش بخاطر خدا بودنش نبود؟ اینم یکم عجیب بود برام .

کلا طراحی کرکترا یکم رو مخه همشون جوون و سوسول شدن و اون حس خشونت رو ب ادم نمیدن . فقط با طراحی‌ جکس جال کردم و اون شلوار خوشگل بنفش :D

نکته اخر بنظرم اومد گورو سیاه پوست شده بود ؟ واقعا همینجوری بود ؟

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
MK 9 و با فاصله کم پشتش MK X بهترین مورتال کامبتها هستن. اد بون دیگه اون اد بون سابق نیست دیگه خیلی اهلی شده برای من نا امید کننده بود انگار اینجاستس با کرکترهای مهمان از MK نشونمون دادن.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,530
من نمیدونم این مرض تگ چیه که همه رو میگیره، همه هم ازش ضربه میخورن ولی آخرش درس نمیگیرن و نمیفهمن که سیستم تگ فقط رو مخ 99 درصدی میره که حوصله یاد گرفتن اینتراکشن های کج و کوله بازیای تگ رو ندارن :D باور کنین این Kameo هم فقط بهانه ـست واسه این که بیان از یه کاراکتر فقط 4 تا حرکتش رو به قیمت نازل 6 دلار به مردم قالب کنن :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,541
MK11 گرافیکش برای این نسل هنوز فوق العادست و نسبت به عناوین فایتینگ زمان خودش به لحاظ فنی خیلی جلوتر بود، از اونجایی که MK11 رو گاهو بیگاه روی PS5 بازی می کنم در این تریلر پیشرفت نسبت به نسخه قبل برام مشهوده مخصوصا جزییات، حالا انیمیشن های بازی مقایسه هاش میاد با MK11 و مشخص می شه چقدر طبیعی تر شده، لذت بردم از این گیم پلی و البته با همون تریلر اول متوجه شدم نباید روی مدل ها حساب باز کرد و باهاش کنار اومدم، اد بون و تیمش کارشونو خوب بلدن و این مورد باعث می شه به نتیجه کارشون اعتماد داشته باشم، استیج ها مطمئنا متنوع تر از قبله و مواردی که دیشب دیدیم در راستای مکان اتفاقات و حالوهوای شالیکاری تریلر اوله :D با این حال همین موارد تنوع داشت، دیدم بازی با تکن 8 مقایسه می شه توی تاپیک، اوج نوب بودنو می رسونه این مقایسه های گرافیکی، هیچ چیز این دو بازی از هر لحاظ شبیه به هم و قابل مقایسه نیستن

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
کامبت بازی بخصوص کامبوها به نظرم خیلی خوب بودن، ولی طراحی لباس واقعا خوب نیست احتمالا گذاشتن با dlc بچپونن :D
ریدن :D هم واقعا عجیبه شرایطش، بلاخره یا خداست یا نیست اگه هست پس این نوب بازیا چی بود؟ :D اگه ام نیست رعد و برق از کجاش آورده؟
امیدوارم استیج های دارک هم ببینیم، کلا دیگه نمیشه انتظار اون دوران طلایی mk2 و mk3 رو داشت فکر می کنم اینا برای همیشه دارک ترین مورتال ها کامبت ها بمونن دارک تر از اونا نخواهیم دید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر