Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
گرافیک بازی واقعا میگم تغییری نداره به ۱۱ نمیدونم چطوری میگین گرافیکش رفته بالاتر انگار همونه الان بیشتر جاها تو ساپردیت و ایسنتا همه دارن انتقاد میکنن نمیدونم چطوری خوشتون اومده
سوپر مووها هم خیلی گوگول مگولی شده اخر کار دود در میاد واقعا دوده واسه چیه؟من ابنطور غهمیدم هر کارکتر یه سوپر موو داره و کیمو همینطور فرقی نداره کیمو کی باشه کارکتر اصلی همون سوپر موو میزنه من یه لحظه اولش فکر کردم با هر کارکتر کیمو یه سوپر موو داره اونجوری دیگه خیلی خفن میشد
منو بازی خیلی خفن بود کلیت طراحی کارکتر خوب بود کیمو رو نمیدونم چی‌ بگم یجوری بود بازی انقدر شلوغ پلوغتر شه فتالیتیم بنظرم خونش کم بود :D :D
کاشکی تگ تیم براب گیم معرفی من خیلی سر مورتال کمبت نه تگ بازی میکردم .

ازونجایی که جهان رو ریست زدن کلا داستان هارو عوض کردن برا همین به مذاق خیلی ها خوش نمیاد. همه تو دوران نوب و جوونی به سر میبرن واس همین کاستوم ها خیلی ساده شده. ساب زیرو و اسکورپیون رو داداش کردن و شدن زیر دست های لیو کنگ معلومه ابهت اینا میریزه با این وضعیت. تو این تریلر هم اصلا از شخصیت منفی ها و سمت netherrealm و outworld نشون ندادن که یکم فضا و دارک تر کنه ولی استیج هایی که تا الان دیدیم خیلی خوب بودن. ایر کمبو ها جالب بودن.
دست خوش به اد بون که آخر تریلر رو با فیتالیتی معروف ساب زیرو تموم کرد فقط اینکه کنار اسکورپیون بود عجیبه یعنی میشه فیتالیتی شخصیت های کمیو رو تنها زد؟

حالا تا میتونید فشار بخورید ولی آخر بالای 10 میلیون نسخه میفروشه :D

گیمپلی هنوز مثل 11 خیلی جنکی و سفت بنظر میاد ولی شاید این فقط برا کسایی که نوب هستن ناخوشاینده. خود ام کی باز ها بنظر نمیاد خیلی مشکلی باش داشته باشن
گرافیک پیشرفت جزئی نسبت به 11 هست چون با همون انجین ساخته شده.

پ.ن: من زیاد با نسخه قبلی ور نرفتم ولی تو ستینگش گزینه ای نداره این خشونت ر سانسور کرد؟!

حالا تا میتونید فشار بخورید ولی آخر بالای 10 میلیون نسخه میفروشه :D

گیمپلی هنوز مثل 11 خیلی جنکی و سفت بنظر میاد ولی شاید این فقط برا کسایی که نوب هستن ناخوشاینده. خود ام کی باز ها بنظر نمیاد خیلی مشکلی باش داشته باشن
گرافیک پیشرفت جزئی نسبت به 11 هست چون با همون انجین ساخته شده.

پ.ن: من زیاد با نسخه قبلی ور نرفتم ولی تو ستینگش گزینه ای نداره این خشونت ر سانسور کرد؟!
اساس این بازی خشونته، اگه اذیتت میکنه بازیش نکن، بجاشstreet fighter 6 بازی کن

چون خط نداره نمی شه گفت لودینگ نداره، لودینگ صحنه ایه که کلوزآپ می کنه و زمان بارلودش نرماله
آره یه بخشی از لودینگ استیج پشت کلوز اپ انجام میشه اما کارکترها بلافاصله شروع میکنن به حرف زدن با هم، احتمال میدم از همون لحظه بشه intro رو اسکیپ کرد.

ظاهراً بازی موقع عرضه ۲۴ تا شخصیت قابل بازی، ۱۶ کامئو و ۲۰ استیج داره که بعضیاشون ورژن‌های مختلف دارن مثل استیج Teahouse

IMG_20230609_120902.jpg

IMG_20230609_120916.jpg

ورژن playable کونگ لائو هم ظاهراً از کلاه استفاده نمیکنه (البته تو فیتالیتی استفاده کرد!!) به جاش این سلاح رو داره.

Screenshot_2023-06-09-12-11-39-814_com.miui.gallery-edit.jpg

طراحی استیج ها خوب بودن به نظرم...

در مورد رایدنم که گفتید چرا برق داره با اینکه خدا نیست...
میشه گفت به همون دلیلی برق داره که 570 کاراکتر دیگه جادوهای مختلفی میزنند:-" دیگه وقتی جانی کیج جادو جنبل داره، یه راهب قدرت داشته باشه عجیب نیست اونقدر:-" فقط هنوز جوجه رعد و برقیه:دی

در مورد رابطه اسکورپی و سابی، من حقیقتا دوست دارم که بعد قرن ها جنگ، حالا تو نسخه های اخیر اینا شونه به شونه هم میجنگن
تو MK11 بود رفتن سراغ کارخونه سایبورگ سازی دیگه؟ اونجا شدید چسبید:دی

الان جدا از کاراکترها ، بیشترین چیزی که مشتاقم اینه ببینم جای TOT چی اوردن! چون واقعا برام جذاب بود این بخش و نبودش خیلی غمگینم میکنه:دی
و بعدشم کریپت و کاستومایز بازی:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or