Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
توی کنسول با رادار میشه بازی کرد ولی توی پی.سی نمیدونم.
با کدوم نت؟ چون من رو سری اکس با رادار که کلا وصل نمی‌شه، با الکترو به زور وصل میشه ولی بعد چند دقیقه قطع میشه باز.
فقط هم رو نت همراه جواب میده، های وب که کلا تعطیله. :/
مشکلم هم در اصل با همین بازیه، سر بازی های دیگه با همون الکترو وصل میشن به سرورهاشون بجز FC24 که دی آن اس جدا باید زد براش.

در کامیک کان امسال از کارکترای سال دوم بازی رونمایی میشه.

View attachment 343456

پیش بینی من اینه که پشتیبانی از بازی تا اواخر 2025 ادامه پیدا میکنه و اواسط 2026 اینجاستیس 3 معرفی میشه. بعد از خراب شدن چرخه MK و IJ احتمالا این چرخه برمیگرده ولی فاصله بازیها از 2 سال به 3 سال افزایش پیدا میکنه.
شخصا با این قضیه مشکلی ندارم. حدس میزنم MK13 یه بازی کاملا متفاوت نسبت به ریبوت تریلوجی و MK1 باشه. البته اینکه داستان MK1 رو چطور به سرانجام برسونن هم توی روند ساخت بازی بعدی قطعا تاثیر داره. امیدوارم ادبون از خر شیطون پایین بیاد و یک بار هم که شده بدون توجه به داستان بازیهای قبل، یک عنوان در حد و اندازه های اسم MK بسازن.

با کدوم نت؟ چون من رو سری اکس با رادار که کلا وصل نمی‌شه، با الکترو به زور وصل میشه ولی بعد چند دقیقه قطع میشه باز.
فقط هم رو نت همراه جواب میده، های وب که کلا تعطیله. :/
مشکلم هم در اصل با همین بازیه، سر بازی های دیگه با همون الکترو وصل میشن به سرورهاشون بجز FC24 که دی آن اس جدا باید زد براش.
سلام دوست عزیز.
من هم MK1 رو روی سری اکس دارم و با اینترنت های مخابرات و همراه اول به هیچ عنوان نمیتونم به سرور های بازی وصل شم. فقط با dns الکترو در حد ۱ دقیقه وصل میشه و بعدش ارور میده و قطع میشه. قبلا به هیچ عنوان اینجوری نبود ولی توی این ۴ ماه اخیر اینجوری شده. شما چه اینترنتی داری؟ ممنون میشم از دوستانی که اینترنتشون مثل منه راهنمایی کنن.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman
سلام دوست عزیز.
من هم MK1 رو روی سری اکس دارم و با اینترنت های مخابرات و همراه اول به هیچ عنوان نمیتونم به سرور های بازی وصل شم. فقط با dns الکترو در حد ۱ دقیقه وصل میشه و بعدش ارور میده و قطع میشه. قبلا به هیچ عنوان اینجوری نبود ولی توی این ۴ ماه اخیر اینجوری شده. شما چه اینترنتی داری؟ ممنون میشم از دوستانی که اینترنتشون مثل منه راهنمایی کنن.
من همراه اول و های وب استفاده می‌کنم، که فقط با همراه اول وصل میشه اونم بزور و تهش بعد یه فایت تو اینویژن قطع میشه.

من همراه اول و های وب استفاده می‌کنم، که فقط با همراه اول وصل میشه اونم بزور و تهش بعد یه فایت تو اینویژن قطع میشه.
مشکل من هم دقیقا همینه. بحث کنسول و پلتفرم هم نیست چون دوست من بازی رو روی PS5 داره و متاسفانه چون با اینترنت مخابرات بازی میکنه اون هم نمیتونه به سرور ها وصل بشه و ارور میده بازیش. فکر کنم تمام کسایی که میتونن راحت بازی کنن شاتل دارن.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman
تریلر کامل Takeda

Max اینو ببینه سکته می‌کنه! :D

این تریلر حقیقتا برای من بهترین چیزی بود که از MK1 دیدم. اولین باره که از یه کرکتر داخل این بازی قشنگ اون حس MK رو میگیرم. تمام حرکات و انیمیشن‌ها و فیتالیتی و ... . خیلی خوب بود در کل.

• Like
Reactions: NaRiiMaN and Jaw
بک استوری جدید تاکیدا

1000078986.jpg

تاکیدا مانند پسر عمویش کنشی، یک یاکوزا بزرگ شد. برخلاف او، تاکیدا از این سبک زندگی لذت می برد. به همین دلیل وقتی کنشی به قیام علیه اربابانش برخواست، او را برای پایان دادن به کنشی انتخاب کردند.
این درگیری باعث زخمی شدن تاکیدا شد. کنشی که نمی‌خواست باعث کشته شدن تاکیدا شود، او را به نزدیک ترین محل برای کمک‌رسانی برد: The Shirai Ryu
حتی پس از بهبودی تاکیدا، کنشی او را آزاد نکرد. او می ترسید که یاکوزا، تاکیدا را به دلیل شکست در ماموریتش بکشد. تلاش های مکرر تاکیدا نیز برای فرار بی نتیجه ماند اما با گذشت ماه‌ها، او شروع به قدردانی از تعهد فداکارانه Shirai Ryu به Earthrealm و تضاد آن، با سبک زندگی گذشته‌اش کرد.
تاکیدا با الهام از Shirai Ryu، سوگند یاد کرد که دنیای زیرزمینی و فاسد Earthrealm را از ریشه بشکند. اما به زودی متوجه شد که آنها از هر آنچه تصور میکرد قوی‌تر و پرنفوذترهستند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or