Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
این test your might ها رو از کجا برم؟
افلاین نمیشه رفت ؟ انلاین هم که اصلا نیست توی بخش هایی که الان بازی
میخوام انیمیشن هاش رو ببینم با ماد های خودم
توی بخش invasion زیاد داره یکم بازی بکنی پیدا میشه.کلا تنها بخش که یکم کشش داره توی این نسخه مورتال کمبات همین invasion هستش.

تریلر Homelander

من 4K دیدم :D
بشدت منتظرشم ولی دوتا مورد بود:
1-واقعا صدا ویس اکتورش نزدیک نبود واقعا حای تونی استار خالی بود باید باید میوردن سر این کارکتر مثل اومنی من
2-گیمپلی هوملندر برای من اوکی بود ولی اومنی من واقعا هیجان گیمپلی خیلی باحال بود به عبارتی خطرناکتر بود توی بازیم هر موقع بهش میخوردم جلوی اومنی من ها یه استرس خاصی همیشه داشتم که قرار چی رو کنه ولی هوملندر حس اومنیو نداد
ولی زونر باحالیه فکر کنم لو کنگ عشق کرد جلو خودش یه زونر افتاد بهش گفت خودش خداس بعد دید از خودش زونر تر افتاده گفت نه خودم خدام😂

اسکین ملینا کول س.کسی هستش.
امیدوارم تو شِرین بیاد نخریم :D
۱۰۰ درصد میاد تو استور! :D ولی اگه ۵۰۰ تا کریستال باشه اوکیه! :D
یکی از لیکرا گفته تو آپدیت امروز در کنار میلینا، کیتانا و رپتایل هم یه اسکین جدید میگیرن. احتمالا مال کیتانا شبیه میلینا باشه! :D

من بازم دو سه تا آپدیت عقب افتادم 😅

به نظرم بعد از Final Kombat یه پچ بالانس بزرگ میدن و من دوباره برای یک هفته برمیگرددم. :))
الان زمان خوبی برای برگشتن هست، هلیکوپتر سایرکس رو مثل قبل کردن! :D

اخم نکن نریمان جان.من نمیدونم این ملینا زهلم گتمیش چی داره طرفدارشی بیا طرفدار کیتانا بشو خیر دنیا و آخرت.درسته از ملینا خیلی بزرگتره (نزدیک چند هزار سال ) ولی خوب مونده خدایی (البته توی دنیا قبلی. تو نیو إرا فکر کنم هم سن هستن.)

• Like
Reactions: Iman Shadow
اخم نکن نریمان جان.من نمیدونم این ملینا زهلم گتمیش چی داره طرفدارشی بیا طرفدار کیتانا بشو خیر دنیا و آخرت.درسته از ملینا خیلی بزرگتره (نزدیک چند هزار سال ) ولی خوب مونده خدایی (البته توی دنیا قبلی. تو نیو إرا فکر کنم هم سن هستن.)
اخم نبود، ناراحتی از این بود که باید جفتشون رو بگیرم من! :-" :D

Mortal Kombat™ 1_20240605062102.jpg

Mortal Kombat™ 1_20240605063030.jpg

Mortal Kombat™ 1_20240605062750.jpg

Mortal Kombat™ 1_20240605081828.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or