Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
من که سرد شدم نمیشه نیم ساعت بی دغدغه بازی کرد هی ارور سرور میده میندازه بیرون با 11 این مشکل نداشتم و ندارم ولی این نسخه خیلی رو مخه.
واسه منم ۳-۴ روزه افتضاحه، هی ارور میده میندازه بیرون. بعد از آپدیت خیلی خوب شده بود نمی‌دونم چرا باز اینطوری شده.

Main و secondaryتون کیا هستن؟

من Mainم شنگ سونگ + کمیو کونگ لائو یا سکتور و secondaryم لوکنگ + کمیو کونگ لائو یا گورو

ولی الان دارم با جانی و ملینا هم تمرین میکنم چون تو پینگ بالا به کار میان

• Like
Reactions: Jaw

من Mainم شنگ سونگ + کمیو کونگ لائو یا سکتور و secondaryم لوکنگ + کمیو کونگ لائو یا گورو

Main: ریدن
با میلینا، اسکورپین و آشرا هم بازی میکنم.

شما بازی میکنید؟ (بر اساس همون meme :-" )
برا من اصلا اون آپدیت 8 گیگ رو نمیورد و میگفت آخرین ورژنه...
بعد میرفتم تو بازی میگفت آپدیت نیست:))

Main من ریدنه +کیمو هم باهاش سارینا و ساب زیرو و فراست و سایرکسم میرم
سکندریمم الان جدیدن اسموک و جنرال و کونگ لاو
خیلی دوست دارم با رین پلی بدم وحشتناک باحاله احساس میکنم باب دستمم باشه کمبو هاش باحالن هرکسیم پلیش نمیده برای همین یکم ناشناختش حالا سیزن جدید میخوام اگر بشه با اومنی من و رین مینشون کنم ولی فکر کنم خودش پنج شیش ساعت لب کردن بطلبه...
واسه منم ۳-۴ روزه افتضاحه، هی ارور میده میندازه بیرون. بعد از آپدیت خیلی خوب شده بود نمی‌دونم چرا باز اینطوری شده.
منم دقیقا همینطوریم ولی باز مچو پیدا میکنه با همون پینگ خوبه ولی بعضی موقع ها ارور میده باید بازیتون به اخرین اپدیت اپدیت کنید که مثلا من میزنم اپدیت جدید پیدا کنه مینویسه بازی شما در اخرین اپیدته سر ابن چیزا خیلی بازی در میاره احساس میکنم بخاطر دی ان سه شاید حالا بازم باید تست کرد دید چی‌ میشه.

درود. دیشب زدم بازی کنم اصلا دیگه وصل نمی شد. دو سه تا DNS امتحان کردم. همراه اول ایرانسل و adsl آسیا تک اصلا راه نمیداد.حتی وارد بخش invasion هم نمیشد.اصلا آنلاین نمی‌خوام حتی invasion هم نمیشه زد. بازی آپدیت هم نمیشه.شانگ سونگ هم داشتم کلی باهاش بازی کرده بودم. اونم حذف کرده الان برای فروش گذاشته. دوستان می‌دونن من چقدر هوادار بازی mk هستم و زندگی ها باهاش کردم ولی به معنی واقعی کلمه مزخرفتربن مورتال عمرم هستش یه شکنجه به تمام معنا.پولمو تو جوب میریختم بهتر از خرید این بازی بود.

درود. دیشب زدم بازی کنم اصلا دیگه وصل نمی شد. دو سه تا DNS امتحان کردم. همراه اول ایرانسل و adsl آسیا تک اصلا راه نمیداد.حتی وارد بخش invasion هم نمیشد.اصلا آنلاین نمی‌خوام حتی invasion هم نمیشه زد. بازی آپدیت هم نمیشه.شانگ سونگ هم داشتم کلی باهاش بازی کرده بودم. اونم حذف کرده الان برای فروش گذاشته. دوستان می‌دونن من چقدر هوادار بازی mk هستم و زندگی ها باهاش کردم ولی به معنی واقعی کلمه مزخرفتربن مورتال عمرم هستش یه شکنجه به تمام معنا.پولمو تو جوب میریختم بهتر از خرید این بازی بود.
تنها نیستی. منم دو سه روز پیش شنگ سونگ برام قفل شده بود و آنلاین هم خیلی خیلی به سختی وصل میشد واسم. الان کمی بهتر شده ولی بازم هر از گاهی یا باید بازی رو کلا ببندم دوباره امتحان کنم یا شنگ سونگ برای چند دقیقه قفل میشه. خوبیش این بود که باعث شد زمان بیشتری با لوکنگ بازی کنم و الان دو تا Main خوب دارم.

واقعا امیدوارم یه پچ بزرگ برای PC آماده کرده باشن چون بعد از یک ماه و نیم فقط یکی دو تا تغییر روی PC اعمال شده و بقیه اش همون پچ NRS بود.

پ.ن: دو تا از شخصیت های cheap که حتما باید یاد بگیرم Ashrah و Raiden هستن. مخصوص بازی با لگ طراحی شدن. :D

شما بازی میکنید؟ (بر اساس همون meme :-" )
برا من اصلا اون آپدیت 8 گیگ رو نمیورد و میگفت آخرین ورژنه...
بعد میرفتم تو بازی میگفت آپدیت نیست:))
منم این مشکلو دارم تیک نت رو روشن خاموش میکنم بازیو می‌بندم درست میشه . عجب گلیچ مسخره ای.

• Like
Reactions: Jaw and Akiba
پ.ن: دو تا از شخصیت های cheap که حتما باید یاد بگیرم Ashrah و Raiden هستن. مخصوص بازی با لگ طراحی شدن
خوشحال میشویم :D ولی اشرا اونقدرا چیپ نیستا کمی کارکتر سختیه اتفاقا کمبو های خوبیم داره.
کلا این یکی دو هفته کلا زباله بوده وضعیت سرورا چه برای پی سی پلیرا چه برای کنسول پلیرا من جدیدا حتی موقع جتسجوی پلیرای دیگه شوت میشم بیرون از بخش انلاین امیدوارم با اپدیت پنج شنبه و اومنی من یکم درستش کنن این قضیه رو..

خوشحال میشویم :D ولی اشرا اونقدرا چیپ نیستا کمی کارکتر سختیه اتفاقا کمبو های خوبیم داره.
به قول شاعر که میگه...The downplay tho

درسته مثل Raiden چیپ نیست ولی در حد و اندازه خودش خیلی چیپه. بازی نوچرال رو کامل skip میکنه و با هیت باکس های وحشتناک طویلش نصف صفحه رو پوشش میده. ما بدبخت بیچاره ها با لوکنگ باید به فکر real footsies باشیم، بعد این کرکترا کامل مغز رو Off میکنن و براحتی نتیجه بهتری میگیرن. :))

• Smile
Reactions: Jaw
لو کنگ فوتسی نمی‌خواد، ۷ تا پراجکتایل داره! :-" :D
*5 تا....thank you
بعدم همه پروجکتایل دارن. ریکو که قرار بود گرپلر باشه بهترین پروجکتایل کل راستر رو داره :))
همون raiden خودتون پدرمونو دراورد با پروجکتایلش. آدم نمیدونه حمله کنه، پروجکتایل جواب بده، سکوت اختیار کنه...واقعا وضعیت سختیه. :D

• Smile
Reactions: NaRiiMaN and Jaw

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or