Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
من دو سه سالی هست که یه مساله ای در مورد دنیای مورتال ذهنمو بشدت درگیر کرده و اونم اینه که وقتی بازی اینهمه شخصیت و اینهمه مومنت و اینهمه پتانسیل برای ساخت دنیای خشن داره، چرا وارد سبکای دیگه نمیشن؟
تصور یه بازی سوم شخص بشدت خشن با شخصیت های مختلف مورتال دیوانه کنندس.
بر خلاف بازیهایی مثه sf و بقیه بازیهای این سبک بنظرم مورتال کامبت پتانسیل شدیدا بالایی برای ورود به سبکای دیگه داره

حتی اگر نخوان زیاد ریسک کنن و یه بازی جدا از این دنیا بسازن، میتونن فعلا داخل خود بازی مبارزه ای یه بخشی مثه کریپت رو اینطوری بسازن و اگر گرفت برن سراغ یه بازی مستقل

.
یه زمانی Shaolin Monks ساختن دیگه
خیلی هم جواب بود ، ملت هم حال کردن (حداقل جامعه آماری همین BC که در جریانم:-" )

ولی کلا تنبل شدن نمیسازن دیگه:|
احتمالا WB نظرش اینه فایتینگ گزینه بهتری برای پول چاپیدن از ملت هست:-"

یه پچ نسبتا بزرگ دیشب واسه بازی اومد.
Baraka و Raiden نرف شدن و استفاده از حرکت Spin سایرکس کل کمیو بار رو مصرف میکنه.
پین کردن حرکات رو صفحه اضافه شد.
یه ورژن جدید از استیج جانی کیج با تم هالووین هم اضافه شده
ظاهرا یه فیتالیتی هالووینی هم به زودی میاد تو استور بازی!

Mortal Kombat™ 1_20231024051239.jpg

یه پچ نسبتا بزرگ دیشب واسه بازی اومد.
Baraka و Raiden نرف شدن و استفاده از حرکت Spin سایرکس کل کمیو بار رو مصرف میکنه.
پین کردن حرکات رو صفحه اضافه شد.
یه ورژن جدید از استیج جانی کیج با تم هالووین هم اضافه شده
ظاهرا یه فیتالیتی هالووینی هم به زودی میاد تو استور بازی!

View attachment 315964
ربدن نرف شت بهشون واقعا...خداییش اینکه بقیه کارکترای دیگه رو پلی نمیدن دلیل بر ضعیف بودنشون نیست انصافا لازم به نرف نبود (البته بجز ساب زیرو)میتونستن بقیه باف کنن که بازم نیازی نبود چون همه کارکترا یه کمبو وهل پنجاه درصدی دارن تقریبا
ولی انصافا خوب دش سایرکس نرف شد خیلی رو مخ بود هر گیم و هر مچ سایرکس ور میداشتن فکر کنم با این حرکت شاید پیکربتش بیاد پایینتر.
این که گفتی یه ورژن جدید از اسکین جانی به بازی اضافه شده یعنی چی یعنی خریدنیه یا اسکین صرفا اضافه میشه به بازی؟
من صبحم بازیو چک کردم اپدیتی برام نیومده بود

این که گفتی یه ورژن جدید از اسکین جانی به بازی اضافه شده یعنی چی یعنی خریدنیه یا اسکین صرفا اضافه میشه به بازی؟
من صبحم بازیو چک کردم اپدیتی برام نیومده بود
Stage
نه اسکین.

همینه که عکسش رو بالا گذاشتم. بازی رو آپدیت کنی اضافه میشه.

اولین MKی هست که اصلا دلیلی بهم نمیده برای اینکه زودتر برم سراغش و حتی میتونم صبر کنم تا پلاس بشه :D مسئله خوب بودن یا بد بودنش نیست ولی در کل یه جوریه همه چیزش. از همون اولین نمایشش کلا به دلم نشست. من حتی خرید SF6 رو انداختم عقب و منتظر رونمایی از MK1 شدم ولی بلافاصله بعد اون نمایش رفتم و SF6 رو خریدم :D چندتا مقایسه هم با ۱۱ دیدم که واقعا عجیب بودن! یکیشو بچه‌ها تو همین تاپیک گذاشتن. برداشت من اینه که هم از لحاظ محتوا هم کیفیت، نسخه ۱۱ بهتر بوده. این نسخه هم فکر کنم بعد از اولین حضورش رو استیج اصلی EVO، دیگه بره واسه خودش طبق معمول باقی بازیای Netherrealm. در کل امیدوارم دوستانی که بازی رو تهیه کردن لذتشو ببرن و راضی باشن از بازی.

موفق باشیم.

سایرکس هلیکوپتر افقی‌ش کل بار رو میبره. حالت عمودی مثل قبل هست ولی دمیج اسکیلینگش بیشتر شده.
کمیو Lao هم low hatش کمی کندتر شده و حرکت spinش هم در حالت reversal دیگه لانچ نمیکنه و فقط knockdown میکنه.

واقعا بجای nerf کردن سایرکس باید بقیه کمیوها رو buff میکردن. الان گزینه ها از سایرکس و کمیو Lao، تقلیل پیدا کرد به فقط کمیو Lao.

بعد از 15 ساعت خبری از patch notes هم نیست. و آپدیت PC همونطور که انتظار داشتم با تاخیر منتشر میشه. RIP PC Crossplay

• Like
Reactions: Jaw
سایرکس هلیکوپتر افقی‌ش کل بار رو میبره. حالت عمودی مثل قبل هست ولی دمیج اسکیلینگش بیشتر شده.
کمیو Lao هم low hatش کمی کندتر شده و حرکت spinش هم در حالت reversal دیگه لانچ نمیکنه و فقط knockdown میکنه.

واقعا بجای nerf کردن سایرکس باید بقیه کمیوها رو buff میکردن. الان گزینه ها از سایرکس و کمیو Lao، تقلیل پیدا کرد به فقط کمیو Lao.

بعد از 15 ساعت خبری از patch notes هم نیست. و آپدیت PC همونطور که انتظار داشتم با تاخیر منتشر میشه. RIP PC Crossplay
اصلا شما بگو کراس پلی بشه وضعیت سرورا خیلی داغونه خیلی داغون.من با چند نفری که میشناختم رفتیم پلی به پلی جفتمون توی ایران ولی پینگای تخیلی میاره 385/285/460 اصلا فکر نکنم سرور خاورمیانه داشته باشه بازی و فکر کنم ما وصل میشیم به سرورای افریقای بازی...اول واس سروراشون درست کنن بعد کراس پلی بیارن
بازی حالا حالا ها کار داره

• Like
Reactions: DFSHINNOK7
ظاهرا تاریخ از بند ازاد شدن سلطان محمود اومنی من توی تاریخ 6 نوامبر هستش طبق استور اکس باکس :D (فقط نمیدونم کی در دسترس پریمومی ها قرار میگرن)

ظاهرا تاریخ از بند ازاد شدن سلطان محمود اومنی من توی تاریخ 6 نوامبر هستش طبق استور اکس باکس :D (فقط نمیدونم کی در دسترس پریمومی ها قرار میگرن)
همون پریمیوم 6 نوامبره احتمالا. کسایی که تکی کرکتر رو میخرن یک هفته بعد.

کامبوهای شنگ سونگ واقعا حس خوبی میدن. حالا که دیگه سایرکس بدردم نمیخوره برگشتم تمرین با گورو. :D
40 درصد بدون bar و با یک بار استفاده از گورو.

View attachment MK12 2023-S1.mp4

همون پریمیوم 6 نوامبره احتمالا. کسایی که تکی کرکتر رو میخرن یک هفته بعد.

کامبوهای شنگ سونگ واقعا حس خوبی میدن. حالا که دیگه سایرکس بدردم نمیخوره برگشتم تمرین با گورو. :D
40 درصد بدون bar و با یک بار استفاده از گورو.

View attachment 316210
خیلی کمبوش رو مخه هی یه لگد یه اتیش میزنه هی لگد یه اتیش واسه من که با جانی و ریدن پلی میدم کمبو یمزنم خواب اوره کمبوش :D البته سوتفاهم نشه سلطان شما کارتون درسته:D:-bd

• Smile
روی PC الکترو برای من فقط سرور دوم (کرج) توی MK1 جواب میده و اونم بعد از نیم ساعت مشکل پیدا میکنه و باید دوباره همه چی رو قطع و وصل کنم. (ایرانسل)
اینور من هر دست میزنم مچ زیر پینگ صد پیدا میکنه با نت ایرانسل

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or