Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch
تاریخ عرضه DLC ها

- Omni-Man (November 2023)
- Quan Chi (winter 2023/2024)
- Peacemaker (winter 2023/2024)
- Ermac (spring 2024)
- Homelander (spring 2024)
- Takeda Takahashi (summer 2024)

Kameo ها

- Tremor
- Ferra
- Janet Cage :-/
- Khameleon
- Mavado
اتفاقا همین الان تو گمتسو لیست رو دیدم تعجب کردم رفتم تو ردیت پست گذاشتم.
گفته بودن جانی کیج یکی از kameo ها هست ولی الان شد janet. احتمالا بخاطر اسپویل نشدن داستان مجبور شدن دروغ بگن.

• Like
Reactions: NaRiiMaN
حالا که یکم ارومتر شدم بعد از دیدن تریلر باید بگم بهتر از این نمیتونستن اومنی منو در بیارن تمام حرکاتش رفرنس به خود انیمشن اورجینالشه همزمان با اومدن فصل دوم سریالم دارن ریلیز میکنن کارکترو واقعا خوبه این قضیه من میرم که مینش کنم..
ترمورم دوست داشتم کاستوم کلاسیکشو دادشت باحال بود من زیاد توجه نکردم به حرکاتش محو اومنی من بودم باید بیاد ببنیم چطوریه

پالت های فصل دوم Invasions ظاهراً این شکلی هستن.

View attachment 314977

در خصوص صدای هوملندر:

View attachment 314978
@Jaw :-"
نریمان جون روزی که خبر ویس اکت این بشر بیاد اون روز عید منه جدی میگم اصلا هر هفته توی ساب ردیت هوملندر سرچ میکنم به هوای اینکه ببینم تایید کردن یا نه الان ببینین جی کی سیمونز با اومنی من چیکار کرده هر جا مبرم ردیت توییتر و یوتیوب همه راضین فکر کن کینگ اف کینگز آقام تونی استار بیاد برای ویس اکتینگ هوم فاکینگ لندر :x :D

• Like
Reactions: NaRiiMaN
جالبه توی ردیت مینویسن که اره باید مثلا ریدن و باراکا و غیره نرف بشن الان از توی یه تورنمت KoH اومدم بیرون یارو کیتانا بازی میکرد و 25/0 بود تا موقعی که من بودم نباخته بود طرف اصلا نمیشد نزدیکش شد رنکش gm بود حالا شاید بگین شاید پلیر نخورده بهش دو سه نفر رنک بالاتر از خودشو دو سه بار زد حتی یه کیتانا پلیر دیگه رو هم زد یعنی میخوام کلی بگم واقعا با یکم تمرین حتی ضعیف ترین و کم پیک ترین کارکترم میشه op ترین...

حالا شاید بگین شاید پلیر نخورده بهش دو سه نفر رنک بالاتر از خودشو دو سه بار زد
قطعا همینه. من توی MK11 هر از گاهی KOTH میرفتم و میدیدم طرف چنتا نوب گیر آورده داره اذیتشون میکنه. به محض اینکه دور من میرسید و میبردمش فرار میکرد. :D اکثرا خودشون نوب هستن ولی یه مقدار از بقیه بیشتر کامبو زدن بلدن.

قبل از اینکه ظهرها بریم مدرسه اول با پسرداییم میرفتیم کلوپ مورتال سه میزدیم و بعد میرفتیم مدرسه.

دوران دبستان من با مورتال کامبت تداعی میشه.

مورتال کامبت سه.

البته ویدئو زیر مال دو هست.فقط موقع فینیشر اون آهنگ که میگه دیدیدین!

View attachment 2_5301227633227348545.mp4

من دو سه سالی هست که یه مساله ای در مورد دنیای مورتال ذهنمو بشدت درگیر کرده و اونم اینه که وقتی بازی اینهمه شخصیت و اینهمه مومنت و اینهمه پتانسیل برای ساخت دنیای خشن داره، چرا وارد سبکای دیگه نمیشن؟
تصور یه بازی سوم شخص بشدت خشن با شخصیت های مختلف مورتال دیوانه کنندس.
بر خلاف بازیهایی مثه sf و بقیه بازیهای این سبک بنظرم مورتال کامبت پتانسیل شدیدا بالایی برای ورود به سبکای دیگه داره

حتی اگر نخوان زیاد ریسک کنن و یه بازی جدا از این دنیا بسازن، میتونن فعلا داخل خود بازی مبارزه ای یه بخشی مثه کریپت رو اینطوری بسازن و اگر گرفت برن سراغ یه بازی مستقل

.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or