Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
واقعا فکر می کردم چون خیلی دیر دارم بازی رو میکنم خیلی عقبم
اما کل بازی به غیر از یه مرحله که تقریبا خوب بود هیچ نکته ای جدیدی نداشت
Call of Duty Modern Warfare 4 خیلی خیلی سینمایی تر و هیجان انگیزتر و سختتر بود

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
سخت تر بودنشو هستم ولی بقیرو نیستم...
خدایی اگه گرافیک بهتر نشده باشه (که شیدر ها و فیزیک بهتر شده) گیم پلی و موزیک بازی خیلی بهتر شده...

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!

سینمای نبودن MW2 رو نسبت به MW قبول دارم ولی در بقیه موارد MW2 خیلی بهتر بود

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
نمی دونم شاید برای شما جدید باشه هم سینمایی و هم سخت و هم هیجان انگیز جذاب !!!!
اما وقتی تخیلات سیاستمدار تو این شماره اومده با یه بازی که داستانش به جز کمی از بخش آخر بازی برابر با فیلمای فارسی هست رو به رو هستیم
james bond+ghost recon+world in the conflict+Call of Duty Modernwarfare 4 +یه داستان آبگوشتی======== Modern Warfare 2

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
نمی دونم شاید برای شما جدید باشه هم سینمایی و هم سخت و هم هیجان انگیز جذاب !!!!
اما وقتی تخیلات سیاستمدار تو این شماره اومده با یه بازی که داستانش به جز کمی از بخش آخر بازی برابر با فیلمای فارسی هست رو به رو هستیم
james bond+ghost recon+world in the conflict+Call of Duty Modernwarfare 4 +یه داستان آبگوشتی======== Modern Warfare 2

منم قبول دارم داستان این شماره نسبت به شماره اول اصلا خوب نیست اما بازی خیلی هیجان انگیز کلا من این بازی رو جزو سری COD نمی بینم چون از فاکتور های این سری بازی واصله گرفته ولی خوب یک خوبی های رو هم داره !

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوستان گرامی

دوستان
اگر ممکنه یکی بمن بگه که چرا بعد از چند مرحله ( فکر کنم مرحله پنجم یا ششم ) از بازی خارج میشیم و سیستم پیقام میده که نمیتونه بازی رو از روی دیسک بخونه ؟
اینم بگم که من بازی رو دانلود نکردم و همینجوری از فرشگاه خریدم .
فروشنده میگفت باید برم از توی سایت خود بازی و یه فایل پچ 50 مگا بایتی رو دانلود کنم و اجراش کنم .
میخواستم ببینم شما هم از این پچ خبر دارید و یا راح حل دیگه ای دارید .
ممنون :love:
دوستان
کسی نمیتونه کمک کنه ؟

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
همون پچ رو بریز درست میشه ........;)
چرا مردم رو می پیچونی !؟؟
دوستان
کسی نمیتونه کمک کنه ؟

پچ 50 مگی !!!!! :eek: این مشکل تنها با یک پچ 150 کیلوبایتی حل میشه !!

شما پچ رو از اینجا دانلود کنید

سپس پچ رو در اینجا کپی کنید (فرضی ! )

Program Files\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\english

بعد مشکل شما کاملا حله :D !

senator55

کاربر سایت
Oct 7, 2009
596
نام
علی
دوستان
کسی نمیتونه کمک کنه ؟

سلام .......
فایل راه حل رو ضمیمه کردم .
وقتی ازت آدرس میخواد جایی رو بده که تو فایل read me نوشته ....
(منم همین مشکلو داشتم به لطف دوستان درست شد موفق باشی ...)

2Shared Rapidshare

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
هر دو Modern Warfare ها یک بدی‌ای که داشتن این بود که به خاطر داستانی شدنشون یکمی از اون حالت خیلی ساده نشون دادن سربازها و واقعی جلوه دادن جنگ دور شدن. توی بقیهء CoDها یارای خودی مثل نیروهای دشمن خیلی راحت می‌مردن، ولی توی MWها همیشه چهار پنج نفر باهات هستن که از اول تا آخر بازی می‌مونن و هیچ‌کدومشون هم با تیر و نارنجک و تانک و مین نمی‌میرن، مگر این‌که توی یکی از دموهای بازی به طرز مسخره‌ای یک بلایی سرشون بیاد. توی این MW2 هم خصوصاً یکی از ماموریت‌هایی که جای Roach بازی می‌کنید و باید با Ghost از اون دستگاهِ DSM مراقبت کنید واقعاً مسخرست! من نمی‌دونم چطور ممکنه 2-3 نفر چندین دقیقه در مقابل حمله یک گله آدم که از در و دیوار می‌ریزن تو خونه مقاومت کنن! یا چطور می‌شه با 5-6 نفر راست‌راست توی یک کمپ دشمن راه بیفتی و بدون یک دونه کشته دادن به زیردریاییشون برسی.
از این قهرمان بازی‌ها من فقط توی دو MW یادم میاد!

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
هر دو Modern Warfare ها یک بدی‌ای که داشتن این بود که به خاطر داستانی شدنشون یکمی از اون حالت خیلی ساده نشون دادن سربازها و واقعی جلوه دادن جنگ دور شدن. توی بقیهء CoDها یارای خودی مثل نیروهای دشمن خیلی راحت می‌مردن، ولی توی MWها همیشه چهار پنج نفر باهات هستن که از اول تا آخر بازی می‌مونن و هیچ‌کدومشون هم با تیر و نارنجک و تانک و مین نمی‌میرن، مگر این‌که توی یکی از دموهای بازی به طرز مسخره‌ای یک بلایی سرشون بیاد. توی این MW2 هم خصوصاً یکی از ماموریت‌هایی که جای Roach بازی می‌کنید و باید با Ghost از اون دستگاهِ DSM مراقبت کنید واقعاً مسخرست! من نمی‌دونم چطور ممکنه 2-3 نفر چندین دقیقه در مقابل حمله یک گله آدم که از در و دیوار می‌ریزن تو خونه مقاومت کنن! یا چطور می‌شه با 5-6 نفر راست‌راست توی یک کمپ دشمن راه بیفتی و بدون یک دونه کشته دادن به زیردریاییشون برسی.
از این قهرمان بازی‌ها من فقط توی دو MW یادم میاد!
سلام آرتین
کجایی؟؟؟
کم پیدا شدی
دلم برات تنگیده بود :love:
راست میگی
بزرگترین ایراد کال آف دیوتی اینه که با این که 5-6 نفر همراهیت میکنن هیچ کی تو بازی نمیمیره هیچ همه دشمنا فقط واسه تو تیر میندازن :blink::blink::blink:

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
از اون دستگاهِ DSM مراقبت کنید
مگه فقط همون یه مورده
خیلی از جاهای بازی این جوری هست
باحال ترین
جاش این که ماکرو نیروهاش با نیروهای شپرد تو افغانستان میجنگن هر جور حساب کنیم یه دلیل منطقی برای ترانسفر اون همه نیرو از اون سر دنیا به افغانستان دلیل پیدا نمیشه کرد

در کل یاد Call of Duty 2 به خیر

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
خب اون نیرو ها رو شفرد فرستاده بود تا اون فرودگاه متروکه رو که پایگاه ماکاروف بود پاکسازی کنن!
اما پرایس که به شفرد شک داشت مخفیانه عمل میکرد تا که فهمید گست و اینا مردن و حتما شفرد دستور کشتنش رو به نیروهاش داده
تو بازی افراد میمیرن قشنگ ! به جز اون کاراکترای اصلی
مثلا 4 نفری از خونهه که dsm توشه محافظت میکنیم که 2 تاشون شهید میشه

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
اون فرودگاه متروکه تو افغانستان بود و نیروهای ماکرو تو مرحله قبل یه جا دیگه مشغول بودن منطقی این که تو دو دقیقه نرسن اون سر دنیا به هر حال
حداقل تو شماره های قبل میگفت فلانی یه جا نیرو داره میبره یا فلان جا هست به هر حال نمی خوام جراحی کنم اما کمی منطق هم بد نیست که تو بیشتر بخش های بازی وجود نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر