Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

sofd

کاربر سایت
Apr 17, 2009
247
نام
مهدی
ببخشید اگه بخوام بازیه اریج بخرم باید چی کار کنم یعنی از کجا بگیرم
من کرمانشاه زندگی میکنم کسی خبر نداره این جا هم اریج میفروشن یا نه:confused:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
ببخشید اگه بخوام بازیه اریج بخرم باید چی کار کنم یعنی از کجا بگیرم
من کرمانشاه زندگی میکنم کسی خبر نداره این جا هم اریج میفروشن یا نه:confused:

نسخه PC رو فکر نکنم بتونی کرمانشاه گیر بیاری اریجینال. باید سفارش بدی برات بیارن.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
با وجود اینکه سرور اختصاصی نداره! می ارزه اریج بخریم؟
قیمت کلی اریجش چقدره؟ شاید منم خریدم!:biggrin1:

آقا رو:D
معلومه که می ارزه برادر...
قیمت هم معلوم نیست...دیگه از اریجنال ps3 بیشتر نمیشه!:D
قبلا هم معرفی کردم اونجایی رو که میتونی تهیه کنی!
من که سفارش دادم:D

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
آقا رو:D
معلومه که می ارزه برادر...
قیمت هم معلوم نیست...دیگه از اریجنال ps3 بیشتر نمیشه!:D
قبلا هم معرفی کردم اونجایی رو که میتونی تهیه کنی!
من که سفارش دادم:D
ببین دادا:love:
تا کی وقت داریم برا پیش خرید؟
ها؟
:biggrin1:

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
دوست من نظریه پردازی نیست من خودم شاهد عینی هستم لینک بازی تو سایت تورنت و راپید اومده بود چند روز پیش فرداش رفتم دیدم هر دو حذف شده و یه سری لینک ها اومده که همه تو نظرات نوشته بودند نسخه الکی هست شما فکر کردی اکتیویژن بیکار نشسته 2 هفته زودتر نسخه بازیش بیاد و تنها کسی هم که میتونه این لینک ها را حذف کنه خود همون هست.البته از شما انتظاری ندارم چون فکرت به این جاها نمیرسه
شما هم بهتره قبل از پست دادن یک ربعی فکر کنی

مشکل تو اینه که فکر میکنی هرچی تو سایت های تورنت هست واقعیه ! به نظر من شما اول عضو یه Tracker درست حسابی شو بعد بیا اینجا در مورد رلیز یه بازی نظر بده.
اکتیوزن هم که به خیال شما تمام سایت های وارز در پیتی که شما سر میزنی رو تو Browser ش bookmark کرده و هر روز سر میزنه و لینک ها رو ریپورت میکنه. بازم میگم خدایا شکرت :))

اما در کل شما عقل کلی و من هیچی حالیم نیست دیگه ادامش نده :biggrin1:

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
مشکل تو اینه که فکر میکنی هرچی تو سایت های تورنت هست واقعیه ! به نظر من شما اول عضو یه Tracker درست حسابی شو بعد بیا اینجا در مورد رلیز یه بازی نظر بده.
اکتیوزن هم که به خیال شما تمام سایت های وارز در پیتی که شما سر میزنی رو تو Browser ش bookmark کرده و هر روز سر میزنه و لینک ها رو ریپورت میکنه. بازم میگم خدایا شکرت :))

اما در کل شما عقل کلی و من هیچی حالیم نیست دیگه ادامش نده :biggrin1:
دوست من شما فکر کنم درست پست ها را نمیخونی به نظر شما لینک های تو راپیدشیر درپیته و تورنت پس کپی رایت از کجا میشه؟فکر کنم جالبه که نظرت را به کسی تحمیل کنی ؟شما بدون اینکه چیزی از موضوع بدونی دخالت میکنی.متاسفانه شما اطلاع نداری چند روز پیش نسخه دزدی بازی mw2 روی سایت ها قرار گرفت و برای اطلاعتون هم بگم کسانی که زود عمل کردند دانلودش کردند و شما برای من هم بگو کی میاد این لینک ها را هم از راپید شیر پاک میکنه و هم از تورنت نکنه من و امثال شما میتونه این کار را بکنه.درمورد اکتیویژن هم بهتون بگم من چندین لینک داشتم که ویدئو از بازی mw2 بود که فرداش نوشته بود به علت کپی رایت توسط اکتیوِیژن ریمو شده شما چی میگی؟وقتی چندتا ویدئو را از سایت ها پاک میکنه بعد نفهمه نسخه دزدی بازیش منتشر شده و بشینه بگه سایتی مثل thepiratebay درپیت هستند بزار دانلود کنند
این ویدئو را هم ببین چی مینویسه
http://cgaming.com/blog1/index.php?...fare-2-video-review&catid=1:xbox-360&Itemid=6
در مورد عقل کل هم فکرکنم شما هستی که میدونید من عضو هیچ tracker نیستم و به سایت درپیت تورنت سر میزنم:laughing:

آخرین ویرایش:

sofd

کاربر سایت
Apr 17, 2009
247
نام
مهدی
سلام
از اینکه راهنمایی کردین ممنون جناب DC PC هم فرمودن باید فعلا 30 تومن بریزم حساب (خدا رحم به قیمت اصلیش بکنه)
یک سوال داشتم من و داداشم میخوایم اینو شریکی بخریم بعد میتونیم اینو روی 2 تا pc نصب کنیم
بعد این که سرور اختصاصی نداره باید چی کار کنیم ؟

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
دوست من شما فکر کنم درست پست ها را نمیخونی به نظر شما لینک های تو راپیدشیر درپیته و تورنت پس کپی رایت از کجا میشه؟فکر کنم جالبه که نظرت را به کسی تحمیل کنی ؟شما بدون اینکه چیزی از موضوع بدونی دخالت میکنی.متاسفانه شما اطلاع نداری چند روز پیش نسخه دزدی بازی mw2 روی سایت ها قرار گرفت و برای اطلاعتون هم بگم کسانی که زود عمل کردند دانلودش کردند و شما برای من هم بگو کی میاد این لینک ها را هم از راپید شیر پاک میکنه و هم از تورنت نکنه من و امثال شما میتونه این کار را بکنه.درمورد اکتیویژن هم بهتون بگم من چندین لینک داشتم که ویدئو از بازی mw2 بود که فرداش نوشته بود به علت کپی رایت توسط اکتیوِیژن ریمو شده شما چی میگی؟وقتی چندتا ویدئو را از سایت ها پاک میکنه بعد نفهمه نسخه دزدی بازیش منتشر شده و بشینه بگه سایتی مثل thepiratebay درپیت هستند بزار دانلود کنند
این ویدئو را هم ببین چی مینویسه
http://cgaming.com/blog1/index.php?...fare-2-video-review&catid=1:xbox-360&Itemid=6
در مورد عقل کل هم فکرکنم شما هستی که میدونید من عضو هیچ tracker نیستم و به سایت درپیت تورنت سر میزنم:laughing:

گل پسر این مراحل رلیز یک بازی کامپیوتری کرک شده هستش.

بعد از اینکه بازی توسط گروه های رلیز مثه reloaded یا Razor1911 یا ... کرک شد تو یه جایی آپلود میشه به اسم Scene بعد از scene بازی کرک شده میاد تو topsite ها ( FTP های بزرگ با سرعت خیلی بالا) بعد کسایی که به Topsite ها دسترسی دارن این بازیو یا میریزن رو rapidshare یا تو tracker ها آپلود میکنن.

حالا ذهن شما انقدر محدوده که به جز رپیدشیر و ترکرها به چیزه دیگه ای فکر نمیکنه! پسرم تا این لحظه Scene هیچ رلیزی از نسخه کامپیوتر این بازی نداشته ! حالا تو هی بیا بگو من لینک رپیدشیرشو دیدم

در مورد عقل کل هم آره من تو این ضمینه فکر میکنم عقل کل باشم! حیف نمیخوام چیزایی اینجا بزارم که سرت گیج بره! که بفهمی دنیای وارز خیلی بزرگتر از اونیه که تو فکر میکنی ;)

من دیگه تو این تاپیک نمیام

shayan.1989

کاربر سایت
Sep 18, 2009
67
نام
shayan
اقا بازی اومده؟ کرک شدش؟ کسی گرفته و بازی کرده؟ یکم توضیح بده واسه ما؟
کلا بازی تو چند dvd؟ و مشخصات سیستمی هم که میخوادو بگید ممنون میشم؟

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
اقا بازی اومده؟ کرک شدش؟ کسی گرفته و بازی کرده؟ یکم توضیح بده واسه ما؟
کلا بازی تو چند dvd؟ و مشخصات سیستمی هم که میخوادو بگید ممنون میشم؟

فعلا از نسخه ی PC هیچ خبری نیست.باید تا 19 ابان صبر کرد.;)
Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better
Memory: 1 GB RAM
Graphics: ATI Radeon 1600XT or better or 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better
DirectX: Microsoft DirectX(R) 9.0c
Hard Drive: 12GB of free hard drive space
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Internet: Broadband connection required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection required for activation

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر