Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
من امروز به شخصه دیدم که یکی از بچه های گیم نت محلمون داره MW 2 رو با XBOX 360 بازی میکنه!..باورم نمیشد:eek:!
ولی من هم به خاطر تعهدی که به PC داشتم سریع از گیم نت اومدم بیرون تا جاذبه ی این بازی برام از بین نره(جدی میگم)

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
من امروز به شخصه دیدم که یکی از بچه های گیم نت محلمون داره MW 2 رو با XBOX 360 بازی میکنه!..باورم نمیشد:eek:!
ولی من هم به خاطر تعهدی که به PC داشتم سریع از گیم نت اومدم بیرون تا جاذبه ی این بازی برام از بین نره(جدی میگم)
عجب پس طرف کیف میکرده:eek::eek:ولی ایران تو این کار ها خوش پیشتاز هست:laughing:منظورم سرعت انتشار بازی های کپی

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
سلام.
بچه ها الان رفیقم زنگ زد گفت بازیش برای pc مغازه اورده.من که باورم نشد گفتم صبر کن من تو سایت یه امار بگیرم.
لطفا سریع جواب بدین که بازیش برای pc یا هر نسخه دیگه اومده یا خیر.
بنده خدا الان خیابونه منتظر زنگ منه.:biggrin1:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام.
بچه ها الان رفیقم زنگ زد گفت بازیش برای pc مغازه اورده.من که باورم نشد گفتم صبر کن من تو سایت یه امار بگیرم.

خیر... تا الان که آخرین پخش ها رو مشاهده کردم هیچ عنوان جدیدی به اسم MW2 برای PC عرضه نشده.

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
خیر... تا الان که آخرین پخش ها رو مشاهده کردم هیچ عنوان جدیدی به اسم MW2 برای PC عرضه نشده.
ای بابا!
همیشه ما آخری هستیم!
اگر فلان شرکت بازیش فروش نداشت آخرش میاد رو pc هم عرضه میکنه بازیشو!!!
عجب...!
:biggrin1:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
سلام.
نسخه دزدی پی سی اومد ولی متاسفانه iw خوب تونسته جلوش را بگیره این جور مواقع 2 کار میکنند یکی لینک های این نسخه ها را حذف میکنند یا اینکه انقدر نسخه fake تو سایت ها میذارند که هیچ کس تشخیص نمیده کدوم سالمه کدوم الکی و میشه گفت این نسخه دزدی بینش گم میشه.البته اشخاصی که سریع عمل کردند به احتمال زیاد نسخه بازی را دارند که تو ایران بعید میدونم به هرحال باید منتظر باشیم تا چند روز دیگه

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
بابا این که نشد که بشه اینا بازی رو روی کنسول با همه امکانات منتشر می کنند اما برای pc یه قرن بعد منتشر میکنند مثل بتمن نسخه کنسول را منتشر کردند اما پی سی رو تاخیر زدند یا فیفا 10 برای کنسول عالی برای پی سی چمن افتضاح

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان قصد ندارم دلتون رو آب بندازم ولی من نسخه 360 رو امروز گرفتم .
برای تست نشستم بازی کنم از ساعت 11:30 تا الان که 2:15 بامداد است داشتم بازی میکردم انقدر گیراست که نگو برای نسخه کنسولی هم که با گیم پد سخت میشد بازی کرد هم یک حرکت عالی کردن که وقتی دکمه نشونه گیر رو میزنه یا اگر نزدیک باشه میبره رو خود هدف یا اگر دور باشه میبره نزدیکش حالا نمیدونم با موس هم همچنین کاری میکنند . ولی نسخه پی سیش باید یکچیز دیگه باشه . ولی چی بگم از بازی .:-":-":-":-":-":-":-":-"

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
نسخه دزدی پی سی اومد ولی متاسفانه iw خوب تونسته جلوش را بگیره این جور مواقع 2 کار میکنند یکی لینک های این نسخه ها را حذف میکنند یا اینکه انقدر نسخه fake تو سایت ها میذارند که هیچ کس تشخیص نمیده کدوم سالمه کدوم الکی و میشه گفت این نسخه دزدی بینش گم میشه.البته اشخاصی که سریع عمل کردند به احتمال زیاد نسخه بازی را دارند که تو ایران بعید میدونم به هرحال باید منتظر باشیم تا چند روز دیگه

نظریه پردازی میکنی ها!
:eek: خدایا شکرت این روزا چه چیزایی می بینم! آخه مرد حسابی این حرفا چیه میزنی! قبل از پست زدن بشین یه کم فکر کن

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,612
نام
حمیدرضا
نظریه پردازی میکنی ها!
:eek: خدایا شکرت این روزا چه چیزایی می بینم! آخه مرد حسابی این حرفا چیه میزنی! قبل از پست زدن بشین یه کم فکر کن

چرا تو ذوق بچه میزنی؟:biggrin1:
من امروز نسخه 360 رو از حوالیه خونمون گرفتم.دات کام زعفرانیه.نسخه PC رو هم داش دانلود میکرد که فردا پس فردا بذاره تو سایت.بفرمایید اینم سایتش فقط گرون میده نسبت به جاهای دیگه.

http://www.irdotcom.ir/modules/gameshop

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,612
نام
حمیدرضا
بازیش فوق العادست .بنظرم باید بهترین بازیه سال شه.حرف نداره.killzone و دو لپی قورت داد.(البته توی آس بودن killzone شکی نیست).ولی راحت باهاش قابل رقابته.;)

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام دوستان
آدرس سايت تكين لطفا يا فروشگاهش.ميخوام ببينم اوردش يا نه.
ميدونم اينجا جاي اين سئوال نيست...عذر.
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر