Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

shayan.1989

کاربر سایت
Sep 18, 2009
67
نام
shayan
فعلا از نسخه ی PC هیچ خبری نیست.باید تا 19 ابان صبر کرد.;)
Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz or AMD Athlon 64 3200+ processor or better
Memory: 1 GB RAM
Graphics: ATI Radeon 1600XT or better or 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT or better
DirectX: Microsoft DirectX(R) 9.0c
Hard Drive: 12GB of free hard drive space
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Internet: Broadband connection required for Multiplayer Connectivity. Internet Connection required for activation
هوراااااااا!!! مشخصاتش به مال من که میخوره پس بی صبرانه منتظر 19 ابانیم!!!!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام
از اینکه راهنمایی کردین ممنون جناب DC PC هم فرمودن باید فعلا 30 تومن بریزم حساب (خدا رحم به قیمت اصلیش بکنه)
یک سوال داشتم من و داداشم میخوایم اینو شریکی بخریم بعد میتونیم اینو روی 2 تا pc نصب کنیم
بعد این که سرور اختصاصی نداره باید چی کار کنیم ؟
خب نهایتا 70 تومن میشه...چون دیگه از اریجنال ها ps3 گرونتر نمیشه!
فکر نکنم بشه رو دو تا pc نصبش کرد...در آن واحد روی یک pc کار میکنه...البته من با توجه با بازی های اریجنالی که تاحالا داشتم میگم...
هیج سرور اختصاصی نداره!!وصل میشی سرور اصلی !
مثل ps3 و 360 !:D

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
گل پسر این مراحل رلیز یک بازی کامپیوتری کرک شده هستش.

بعد از اینکه بازی توسط گروه های رلیز مثه reloaded یا Razor1911 یا ... کرک شد تو یه جایی آپلود میشه به اسم Scene بعد از scene بازی کرک شده میاد تو topsite ها ( FTP های بزرگ با سرعت خیلی بالا) بعد کسایی که به Topsite ها دسترسی دارن این بازیو یا میریزن رو rapidshare یا تو tracker ها آپلود میکنن.

حالا ذهن شما انقدر محدوده که به جز رپیدشیر و ترکرها به چیزه دیگه ای فکر نمیکنه! پسرم تا این لحظه Scene هیچ رلیزی از نسخه کامپیوتر این بازی نداشته ! حالا تو هی بیا بگو من لینک رپیدشیرشو دیدم

در مورد عقل کل هم آره من تو این ضمینه فکر میکنم عقل کل باشم! حیف نمیخوام چیزایی اینجا بزارم که سرت گیج بره! که بفهمی دنیای وارز خیلی بزرگتر از اونیه که تو فکر میکنی ;)

من دیگه تو این تاپیک نمیام

دوست من شما فکر کنم درست پست ها را نمیخونی به نظر شما لینک های تو راپیدشیر درپیته و تورنت پس کپی رایت از کجا میشه؟فکر کنم جالبه که نظرت را به کسی تحمیل کنی ؟شما بدون اینکه چیزی از موضوع بدونی دخالت میکنی.متاسفانه شما اطلاع نداری چند روز پیش نسخه دزدی بازی mw2 روی سایت ها قرار گرفت و برای اطلاعتون هم بگم کسانی که زود عمل کردند دانلودش کردند و شما برای من هم بگو کی میاد این لینک ها را هم از راپید شیر پاک میکنه و هم از تورنت نکنه من و امثال شما میتونه این کار را بکنه.درمورد اکتیویژن هم بهتون بگم من چندین لینک داشتم که ویدئو از بازی mw2 بود که فرداش نوشته بود به علت کپی رایت توسط اکتیوِیژن ریمو شده شما چی میگی؟وقتی چندتا ویدئو را از سایت ها پاک میکنه بعد نفهمه نسخه دزدی بازیش منتشر شده و بشینه بگه سایتی مثل thepiratebay درپیت هستند بزار دانلود کنند
این ویدئو را هم ببین چی مینویسه
http://cgaming.com/blog1/index.php?...fare-2-video-review&catid=1:xbox-360&Itemid=6
در مورد عقل کل هم فکرکنم شما هستی که میدونید من عضو هیچ tracker نیستم و به سایت درپیت تورنت سر میزنم:laughing:
بستون دیگه!
تایپبک رو به .... کشیدید.:mad:
خب نهایتا 70 تومن میشه...چون دیگه از اریجنال ها ps3 گرونتر نمیشه!
فکر نکنم بشه رو دو تا pc نصبش کرد...در آن واحد روی یک pc کار میکنه...البته من با توجه با بازی های اریجنالی که تاحالا داشتم میگم...
هیج سرور اختصاصی نداره!!وصل میشی سرور اصلی !
مثل ps3 و 360 !:D
70 تومن؟!:eek:
شماره حصاب یارو رو برام بفرست!:cool:
راستی تفاوت سرور اصلی با اختصاصی تو چیه؟چقدر تو پینگ تاثیر داره؟
از این سرورهای درپیت مثل cod4 نمیشه براش زد؟
رو 2 تا pc نصب میشه! ولی برا آنلاین مشکل دارین!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
روح الله جان شماره حساب رو از خودشون بگیر....70 تومن هم حد اکثر بود با پول پست:D
چون قیمت این MW2 نسخه PC با کنسولی یکی گفتم فوقش 70
نه دیگه سرور شِلِشی نداره:D
سرور اصلی خودشون خیلی خوبه...من با 128 راحت بازی میکردم:D
میگم کاش میشد با دوستامون رو PS3 و 360 بازی کنیم...البته ماوس و کیبرد داریم لوله میشدن ولی جالب میشد!

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
روح الله جان شماره حساب رو از خودشون بگیر....70 تومن هم حد اکثر بود با پول پست:D
چون قیمت این MW2 نسخه PC با کنسولی یکی گفتم فوقش 70
نه دیگه سرور شِلِشی نداره:D
سرور اصلی خودشون خیلی خوبه...من با 128 راحت بازی میکردم:D
میگم کاش میشد با دوستامون رو PS3 و 360 بازی کنیم...البته ماوس و کیبرد داریم لوله میشدن ولی جالب میشد!
رضا جونم
حداقل آی دیش رو بده!
بهم ندادیش!
انشاالله با هم بازی می کنیم! ول کن این کنسولی ها رو! مثل لاکپشت شلیک می کنند!:biggrin1:
این ایدی من تو xfire هست:
2survivor
ولی یه چند وقتیه آن نشدم! وقتی اینو گرفتم مسلما همش آن می شم:biggrin1:
با تشکر

منم رفتم برا خرید اریجش!:biggrin1:

Last edited by a moderator:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
سلام
از اینکه راهنمایی کردین ممنون جناب DC PC هم فرمودن باید فعلا 30 تومن بریزم حساب (خدا رحم به قیمت اصلیش بکنه)
یک سوال داشتم من و داداشم میخوایم اینو شریکی بخریم بعد میتونیم اینو روی 2 تا pc نصب کنیم
بعد این که سرور اختصاصی نداره باید چی کار کنیم ؟

برای آنلاین بازی کردن نمیشه رو دو تا سیستم نصب کرد چون بازی یه سریال نامبر بیشتر نداره.

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
منم رفتم برا خرید اریجش!:biggrin1:
دوست عزیز به نظر میاد پول تو جیب شما زیادی کرده میخوای همشو یکجا خرج کنی:cheesygri:cheesygri
در ثانی شما توی امضاتون فروش بازی کامپوتر به قیمت هر دی وی دی 600 تومان تبلیغ کردی:confused:
گذشته از این حرف ها شما که تا الان منتظر شدی می تونی یه چند ماه دیگه هم صبر کنی تا هکر ها بتونن یه کار هایی واسه online بازی کردن این بازی بکنند
شما هم پولت رو نگه دار واسه وقتی که یارانه ها حذف شد اون موقع خرج کن

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
دوست عزیز به نظر میاد پول تو جیب شما زیادی کرده میخوای همشو یکجا خرج کنی:cheesygri:cheesygri
در ثانی شما توی امضاتون فروش بازی کامپوتر به قیمت هر دی وی دی 600 تومان تبلیغ کردی:confused:
گذشته از این حرف ها شما که تا الان منتظر شدی می تونی یه چند ماه دیگه هم صبر کنی تا هکر ها بتونن یه کار هایی واسه online بازی کردن این بازی بکنند
شما هم پولت رو نگه دار واسه وقتی که یارانه ها حذف شد اون موقع خرج کن

عزيز دلم! من دلم براتون مى سوزه...
شما تا حالا آن بازى کردين؟
وقتى سرورهاى سالم رو ميبينى با اون پينگ عاليشون وبا اىن سرورهاى پر و با پينگ بالا کرک شده و حرص مى خوردى مى فهميدى!(برا من اينطوره،تمام سرورهاى خارجى پينگشون پايينه؛آلمان،فرانسه،ترکيه و چين؛تو سرور اين کشورها زياد بازى کردم!در حالى که توسرورهاى ايرانى خيلى کم بازى کردم)
در مورد فروش بازى هم بگم مگه کفاش همه کفشاش رو مى پوشه!؟
درضمن من پول تو جيبيم کمه!
خودم کار مى کنم!پول اين بازى هم از جيب خودم مى دم! پس دلم مى سوزه!
در ضمن به فکر جيب خودتون باشيد!پولاتو جمع کن برا ...
از دلسوزيت ممنونم!
اصلا اشکال خرىد اريجينال چيه؟
من پول درميارم که زندگى کنم؛ نه زندگى مى کنم که پول در بيارم!
خب زياد حرف زدم!موضوع تايپيک منحرف شد!(اگه مى خواى جواب بدى تو پ.خ ادامه مى ديم؛البته علاقه اى ندارم)
يا على(ع)

برای آنلاین بازی کردن نمیشه رو دو تا سیستم نصب کرد چون بازی یه سریال نامبر بیشتر نداره.

آره برا آنلاين نمى شه!
ارور کى کد ميده!
ارور کى کد ميده!
(اگه همزمان آن نشن فکر نکنم مشکلى پيش بياد! بازى اوريج داشتم رو دوتا سيس نصب کردم ولى نه برا آنلاين)
ولى برا سينالش مشه!

Last edited by a moderator:

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
salam
alan garrena serverasho gozashte mage nagoftin faghat bayd to server asli bazai kard???
مطمئنی؟؟
البته گارنا شبیه ساز لن هست! یعنی سرور خودتی! مثل وقتی که لن می کنی یکی سرور می شه دیگران جوین می شن! فقط فاصله بیشتره!
با تشکر
:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر