Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
سلام
من 4dvd رو خریدم و مال boystem هست (چون تو هر فلدر این بازی بیچاره یه عکس به اسم boystem pc گذاشته)
الان مرحله ی 4 رو پنجم و مشکلی نداشتم
ایا مشکل در مرحله های جلوتره

راستی یه فایل patch تو دی وی دی 4 بود نمیدونم به چه دردی میخوره
اینم لینک پچ

ممنون

بله اول act3 ارور میده میاد بیرون

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
درود
گویا کرک این نسخه ی 4 دی وی دی هم مشکل داره، تو مراحل جلوتر بعد از Act II و موقع ورود به Act III چه از تو campaign و چه از OPS، از بازی پرت میشم بیرون و Disk Read Error میده! از دوستان کسی میتونه کمکی بکنه؟

پچ پست قبلی رو نصب کنی حل میشه.

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
من این ورژن 4 دی وی دی رو دارم الان مشکل act3 حل شد فقط می خواستم ببینم مال همه اولین مرحله ش همونیه که با اسنایپر و کاپیتان پرایس تو برفه یا فرق داره؟ عکسشم گذاشتم ممنون میشم اطلاع بدید.

Attachments

• untitled.zip
    86 KB · مشاهده: 9

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی خسته نباشید من امروز بازم یه سر زدم به همه بازارها هنوز Modern Warfare 2 به طور رسمی تو بازارها پخش نشده بعضی مغازه ها همون 4 دی وی دی که کلا مورد داره یا کرکش خرابه رو دارن یه مغازه دار گفت فردا صبح اومده حالا خدا میدونه چه قدر حرفش راست باشه خلاصه امروز 23 آبان هستش و هنوز بازی به طور رسمی در تهران منتشر نشده

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
من امروز ظهر بازی رو تموم کردم و در طی بازی هم به هیچ مشکلی بر نخوردم . فقط یه پچ 136 کیلو بایتی دانلود کردم برای بازی که بازی رو fix کرد . در ضمن من با نسخه ی 4 dvd بازی کردم .

آخرین ویرایش:

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
من امروز ظهر بازی رو تموم کردم و در طی بازی هم به هیچ مشکلی بر نخوردم . فقط یه پچ 136 کیلو بایتی دانلود کردم برای بازی که بازی رو fix کرد . در ضمن من با نسخه ی 4 dvd بازی کردم .
منم همین طور.بدون هیچ مشکلی بازی رو با پتچی که گفتن تموم کردم.بازی عالی بود.نسخه من هم 4 dvd بود.

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
بازی یک شاهکاره به تمام معنا بود . گرافیک عالی . گیم پلی عالی . موزیک های بازی عالی و کلا همه چیز عالی ( البته مولتی پلیر رو فاکتور بگیریم که خوب برای من مهم نیست مولتی پلیر ) . از نظر من نمره بازی 10 هست . خیلی قشنگ تموم شد بازی . بازم میگم این بازی یک شاهکاره .

میشه این پچ رو یه بار دیگه بذارین
تا چند صفحه قبل نبود
مرسی

بفرما :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر