Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
دوستان من تا حالا هیچ بازی رو مولتی پلیر بازی نکردم و ای دی اس ال 128 دارم اگه میشه راهنمایی کنید

با ۱۲۸ مى شه عزيز
برو تو قسمت بازى هاى آنلاين
اونجا راهنمايت مى کنند!
اينجا جاش نيست!
...
کسى نسخه اريج بدستش نرسيده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من multi playerرو بالاخره شروع کردم و امروز از سره بیکاری 4 ساعت نشستم پاش. با توجه به کمبودهایی که هست بازم باید بگم انصافا خیلی حال میده (یه جورایی خیلی بیشتر از MW 1) تو برقراری ارتباط با Steam هم مشکلی نبود فقط 1 دفعه Lobby که توش بودم Close شد که اتومات خودش یه دونه دیگه باز کرد. سرعتم اینترنتم 2.5mb بود. بازی روان و بدون مشکل کار میکرد.

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
من multi playerرو بالاخره شروع کردم و امروز از سره بیکاری 4 ساعت نشستم پاش. با توجه به کمبودهایی که هست بازم باید بگم انصافا خیلی حال میده (یه جورایی خیلی بیشتر از MW 1) تو برقراری ارتباط با Steam هم مشکلی نبود فقط 1 دفعه Lobby که توش بودم Close شد که اتومات خودش یه دونه دیگه باز کرد. سرعتم اینترنتم 2.5mb بود. بازی روان و بدون مشکل کار میکرد.
خوش به حالت ! با 2.5 مگ باید هم روان باشه !

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
سلام...فقط باید سرعتت رو زیاد کنی و اشخاص غیر نظامی یا همون Civilian ها رو نزنی.

صبح حدود 1 ساعت MW2 بالاتر بود ولی الان طبق معمول 2 سال گذشته MW1 هنوز دوم هست...
اینم به خاطر تازه بودن بازی هست اکثرا دارن تست میکنن... 1 ماه بگذره توی 10 تای اول هم پیداش نمیشه.

جواد جان من که امروز همه‌ش صفحه‌ش جلوم باز بوده و دارم هر ساعت ریفرش می‌کنم. از ظهر تا حالا همش دوم بوده :cheesygri
ولی فکر کنم جایگزین خوبی باشه واسه MW ، حالا شاید همین‌طور که دوستمون گفتن واقعا باشه و اونقدرها هم که در موردش می‌گن ناراحت‌کننده نباشه.

به هر‌ حال باید توجه کرد فعلا ارجینالش هنوز همه‌جای دنیا نیست و هنوز مالتی‌پلیرش هم خیلیها نرفتن سراغش و با این حال دوم (یا سوم، رقابتشون تنگاتنگه :D) بودنش نشون میده موفق بوده.

نمی‌دونم اون مطلب رو خوندی که می‌گفت رکورد فروش همه‌ی محصولات تفریحی (نه فقط بازی) را در روز اول انتشارش شکونده، 4.7 میلیون فروش در روز اول اون هم فقط در امریکای شمالی و بریتانیا...!

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
عزیزان شاید این پست کمی Spoiler داشته باشه. اما میخواستم بدونم آخر بازی وقتی از اون قایق به پایین پرتاب میشیم و اون هلیکوپتره می افته بعدش چی میشه؟
لعنت بر بز تیم

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
اقایون متاسفانه من هم 4 دیویدی دارم (ولی موقع نصب بز تیم برعکسه:cheesygri)
حالا میشه لینک تمامی پچ هایی که بازی رو کامل میکنه برام بزارید؟؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
این بز هم ترکونده ها ، اونجایی که از آبشار میاد پایین ، بازی ارور داد و پرید بیرون ، یعنی بعد از اینکه از آبشار پرید پایین ، یک لودینگ اومد هیچی نبود صفحه سیاه ، فقط همون نوار سفید بود ، بعد از این که لود شد ، ارور داد پرید بیرون ....
N_aggressive%20%282%29.gif

یک سوال ، با نسخه اورجینال هم میشه با بکس ایرانی که کرک استفاده می کنن مولتی زد ؟ :D

عزیزان شاید این پست کمی Spoiler داشته باشه. اما میخواستم بدونم آخر بازی وقتی از اون قایق به پایین پرتاب میشیم و اون هلیکوپتره می افته بعدش چی میشه؟
لعنت بر بز تیم

برای من هم همین مرحله کرش می کرد. نسخه skidrow رو خودم دانلود کردم و از جایی هم نخریدم. از تو فولدر بازی یک فولدر directx داره که باهاش directx ویندوز رو آپدیت کردم تا درست شد.

yeki

کاربر سایت
Nov 13, 2007
85
لعنت بر بز تیم
وقتی که هلیکوپتر سقوط می کنه باید بری sheperd را بکشی البته تمامش را بهت نمی گم چون واقعا جالبه

yeki

کاربر سایت
Nov 13, 2007
85
میشه یکی لطف کنه بگه این یعنی چی ؟
تو سایت اکتیویژن دیدم
How do I start a LAN game
Call of Duty: Modern Warfare 2 does not have LAN support. All COD:MW2 multiplayer games go through the Internet. If you would like to play a match with just your friends you can create a private match and invite your friends into the game
لینک در اکتیویژن
یعنی نمیشه تو گیم نت بازی کرد؟

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
این بازی روی مانیتور های واید(مثلا مانیتور 21 اینچ) مشکل افت فریم نداره:confused: کسی هست که روی بالاترین رزولوشن بازی رو انجام داده باشه:confused:

آخرین ویرایش:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
این بازی روی مانیتور های واید(مثلا مانیتور 21 اینچ) مشکل افت فریم نداره:confused: کسی هست که روی بالاترین رزولوشن بازی رو انجام داده باشه:confused:

شما که مانیتور واید داری باید به نسبت سیستم قوی ای داشته باشی تا بتونی رو رزولوشن بهتر بازی کنی...
من کرایسس رو روی 22 اینچ بازی کردم با آخرین تنظیمات و AA و رزولوشن...خب قبلش که سیستم رو تقویت نکرده بودم اصلا بازی رو نمیشد بازی کرد...سیستم قبلیم خوب بود ولی در حد مانیتور های 17 اینچ...22 اینچ که خریدم رسما تو اکثر بازی ها مشکل داشتم...
شما هم احتمالا سیستمت به نسبت مانیتورت ضعیفِ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر