Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
این بز هم ترکونده ها ، اونجایی که از آبشار میاد پایین ، بازی ارور داد و پرید بیرون ، یعنی بعد از اینکه از آبشار پرید پایین ، یک لودینگ اومد هیچی نبود صفحه سیاه ، فقط همون نوار سفید بود ، بعد از این که لود شد ، ارور داد پرید بیرون ....
N_aggressive%20%282%29.gif

یک سوال ، با نسخه اورجینال هم میشه با بکس ایرانی که کرک استفاده می کنن مولتی زد ؟ :D

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
کلا توی بازی روس‌ها رو به ×× داده ولی :D
من با این‌که هنوز سینگل را تموم نکردم بی‌صبرانه منتظرم هکی / کرکی واسه مالتی پلیر بیاد :laughing:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
بازی از لحاظ بصری بدون مشکل نیست.توی قسمت ریو دوژانیرو به اطراف مجسمه توجه کنید.نه ابر ها تکون میخورن و نه نور های آفتاب که از لای ابرا زده بیرون طبیعی به نظر میآد.و در مرحله بعد هم چمن های شهر و درخت ها یه ذره تکون نمیخورن.در حالی که در نسخه قبلی تمام محیط پویا بود.لا اقل از این بهتر بود.در این که MW2فوق العادست شکی نیست.ولی این مشکلش تو ذوقم زد.از پر فروش ترین بازی جهان بیشتر از اینا انتظار داشتم.

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
بچه ها سلام بی صبرانه منتظر این بازی بودم که اومد و رفتم گرفتم بازی 3تا dvd هست مال شرکت fars game هم هست و نصب کردم اما تو قسمت سینگل مینویسه که باید اول steam رو ران کنی بعد بری تو بازی من استیم رو نصب کردم ولی اونم این ارور رو میده unable to load library steam.dll تو رو خدا سریع بگید باید چیکار کنم؟

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
من که بازیش کردم با اخرین تنضیمات مرحله 2 و سه هستم چیزی از بازی ندیدم دهنم باز بمونه خدا رو شکر می کنم برای پلی سه نخریدم در کل بازی اصلا چیزی به اسم بافت نداره :) در و دیوار مقوا و.. اونوقت بعضی از دوستان اومده بودن با بازی بزرگی مثل کیل زون و انچارتد که سوم شخصه مقایسه کرده بودن بزار یه چیزی بگم باید در برابر کیل زون تعظیم کنه وسلام البته این نظر من بود خیلی ها هم چیزی دیگه میگن در کل جزاب هست ولی گرافیک هیچ تغیری نکرده بقول یکی از بچه ها مایه اش از ابه هه هه حال جر و بحث هم ندارم با فن های کال اف دیوتی:blushing:

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
فکر کنم ماله شما نسخه استیم هست و نهایی نیست !

==========================================

دوستانی کسی روی تمام تنظیمات تا آخر و رزولوشن 1280*1024 مشکلی نداره ؟

چون من مشکل دارم.. همش هارد درگیره و بازی گیر می کنه..

رم من 2 گیگ هست می خوام 2 گیگ دیگه بخرم...

راهنایی کنید لطفا"

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
من بفهمم کی نسخهء چهار دی وی دی رو ریخت تو بازار خودم میکشمش!!!! :mad:
من روز اول رفتم چهار دی وی دی رو گرفتم حالا بعد از مرحلهء زیر دریایی میپره بیرون ارور میده! 1 پچ برای این مدل چهار دی وی دی مزخرف اومده که این مشکلا رو حل میکنه! لطفآ اون پچ رو برای من بزارید که دارم از ناراحتیو اصبانیت خفه میشم :(

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
من بفهمم کی نسخهء چهار دی وی دی رو ریخت تو بازار خودم میکشمش!!!! :mad:
من روز اول رفتم چهار دی وی دی رو گرفتم حالا بعد از مرحلهء زیر دریایی میپره بیرون ارور میده! 1 پچ برای این مدل چهار دی وی دی مزخرف اومده که این مشکلا رو حل میکنه! لطفآ اون پچ رو برای من بزارید که دارم از ناراحتیو اصبانیت خفه میشم :(

ظاهراً کار بویز تیم هست؛ برو تو سایتش ببین چیزی واسه دانلود گذاشته بتونی یرطرف کنی مشکل رو

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها همون اول بازی که باید یه سری تست رد کنی تا درجه ی سختی بازی رو انتخاب کنی من هر کاری میکنم نمیتونم از regular بالاتر بگیرم. آیا قلق خاص داره.
یا علی مدد

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام
بچه ها همون اول بازی که باید یه سری تست رد کنی تا درجه ی سختی بازی رو انتخاب کنی من هر کاری میکنم نمیتونم از regular بالاتر بگیرم. آیا قلق خاص داره.
یا علی مدد
سلام...فقط باید سرعتت رو زیاد کنی و اشخاص غیر نظامی یا همون Civilian ها رو نزنی.
پیام بازرگانی:
بالاخره رتبه‌‌ی COD:MW رو بعد از مدت‌ها یک بازی ازش گرفت، COD:MW2
http://www.xfire.com/games/codmw2/Call_of_Duty_Modern_Warfare_2/

همین :D
صبح حدود 1 ساعت MW2 بالاتر بود ولی الان طبق معمول 2 سال گذشته MW1 هنوز دوم هست...
اینم به خاطر تازه بودن بازی هست اکثرا دارن تست میکنن... 1 ماه بگذره توی 10 تای اول هم پیداش نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر