Mirror's Edge | PC

سلام

بازي Mirror's Edge اولين بار در E3 2007 معرفي شد .

اين بازي توسط استوديوي سوئدي DICE در حال ساخت است و بازي توسط كمپاني عظيم EA منتشر ميشود

استوديو DICE سري سازنده بازي معروف Battlefield هست

در زماني كه اين بازي معرفي شد سازندگان بازي اعلام كردند كه بازي Mirror's Edge بازي هست كه شما تا به حال مشاهده نكرديد . خب ...... همه سازندگان براي تعريف از محصول خودشون چنين حرفي رو ميزنند .

حدود 1 ماه پيش اولين عكس ها از اين بازي منتشر شد كه نشان ميداد سبك بازي تا حدود زيادي عجيب هست و با انتشار اطلاعات از اين بازي معلوم شد حرف DICE براي بازار يابي نبوده بلكه واقعا اين بازي يك سيك جديد در FPS ميخواهد احيا كنه

در اول اگر بخواهيم اين بازي رو شرح بدهيم بايد بگم كه اين بازي يك بازي FPS به صورت parkour هست
mjr9kx.jpg

خب به نظر شما ها parkour چي هست ؟؟؟؟؟؟؟

parkour در اصل يك نوع ورزش فرانسوي هست . اين ورزش يكي از خطر ناك ترين در عين حال جذابترين ورزش هاست . توني هاك و اسكيت برد و خطراتشو فراموش كنيد خطر واقعي روربروي شماست !!!! ورزش پاركور در اصل هنر و توانايي ذهن شماست وبه شما حس ازاد بودن و نداشتنم فيزك القا ميكنه در اين ورزش به شما ياد داده ميشه كه چه طور تمركز كنيد تا از ديوار بالا برويد از 7 متر ارتفاع بپريد و........ اگر ميخواهيد معني واقعي اين ورزش بفهميد بهتون ديدن ويدوئو اين ورزش توصيه نميكنم هر وقت بي كار بودبد به پارك ملت سر بزنيد تا حرفه ترين گروه پاركور ايران مشاهده كنيد البته اگرشانس داشتيد .........

در اين بازي شما به جاي شخصيتي به نام Faith قرار ميگيريد . شما در شهري زندگي ميكنيد كه پر از اسمان خراش ها و همچنين خيابان هايي تميز و زيبا هست اما رازي در پشت اين شهر مخفي هست

در شهري كه Faith در اون زندگي ميكنه پليس به همه چيز مسلط هست و اونها مدام در حال استعراغ سمع هستند { تا حدودي شبيه رمان بزرگ 1984 اثر جورج اورول } .

در اين شهر Faith و گروهش بزراي رساندن خبر به هم بايد از پشت بام ها و پريدن به اين و ان ور كاراهاشون به هم اطلاع بدهند و از اين طريق رازها شون فاش نميشه

در Mirror's Edge شما تمام مدت در حال تعقيب و گريز هستيد پلسي و افراد ضد شورش و حتي هليكوپتر خبر گذاري ها هم به شما وقت استراحت نميدهند
2salbi8.jpg

در اين بازي شما بايد بدويد . بپريد و با استفاده از فنون رزمي حريفانتان رو از پاي در بياوريد . { در متن گفته شده شما از اسلحه گرم در بازي استفاده نميكنتيد كه من خودم تكذيب ميكنم با توجه به پوستر اصلي بازي

فاكتور اصلي در اين بازي ميزان حركت و سرعت شماست . شما در اين بازي وقتي براي فكر كردن نداريد . اگر شما بازي رو مثل Tomb Raider بازي كرده باشيد ميدونيد كه براي حل هر معما ميتونيد به محيط اطافتون نگاه كنيد و دنبال راه حل باشيد اما در اين بازي به هيچ وجه وقت براي اين كار نداريد

دليل اين كار اينه كه در تمام بازي افراد به دنبال شما هستند اما مشكل اصلي اينه كه گلوله ها مثل مور و ملخ به سمت شما روانه ميشود و اين جا ست كه راهي به جز فرار نداريد

اما نكته جالب ابنه كه بازي اون قدر ها هم مشكل نيست در واقع در اين بازي شما توانايي به نام Faith vision داريد كه رنگ ها هر جا رو به صورت رمز و كد در اختيار شما ميگذارد { دقيقا مثل بازي Assassin's Creed } رنگ قرمر در اين بازي رنگ حياتي هست و در واقع راه فرار شماست اگر گير افتاديد خيلي نگران نباشيد با كمي نگاه به اطراف ميتوانيد راه فرار رو پيدا كنيد

و اما گرافيك ..... گرافيك بازي بسيار زيباست ساختمان ها و خيابان ها عالي طراحي شدند اما زيباتنرين نكته نور خورشيد هست كه در اين بازي فوق العاده كار شدند محيط افتابي اطاف شما رو به ياد روز ها تابستاني Los Angeles مياندازه !!!!!!!!!
nqe5b5.jpg

ممنون از کسری

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
چرا پس هيچ فروشگاهي نياورده اين بازيو اخه ممنوع نيست كه
اگه خدا بخواد امروز بعد از ظهر سفارشم ميرسه و نصب كنم حتما ميام براتون تعريف ميكنم
من خودم يكي از طرفداران اين بازي هستم البته فقط باي ديدن تبليغات اين بازي و روال داستاني عاشقش شدم
شما از كجا بازي رو گرفتي:confused:اگر ميخواي طبليغات نشه تو پروفايلم بگو;)

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
پس بازم دم شهر خودمون(مشهد) گرم بازی از دیروز ریخته همه جا (من نمیدونم پس این تکین وست و... تهران چی کار میکنن)

منم که به دلیل نبود یه کارت گرافیک مثل ادم هنوز بازی رو نصب نکردم (اما امشب حتما یه کارت میگیرم و بازی رو نصب میکنم)

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
این چرت گیم را کلآ بیخیال شین چون از وقتی تبلیغات را اینجا به کلی قطع کرد کاملا منحل شد و دیگه اون کیفیت سابق را نداره و تقریبا میشه گفت فروشگاهش وابسته به بازی سنتر بوده بجز تکین که با 2-1 روز تاخیر میاره فروشگاه درست حسابی دیگری در تهران نیست امیدوارم فروشگاه BC هر چی زودتر راه بیوفته تا اینقدر برای خرید گیم به دردسر نیوفتیم;)

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
Damit du Mirror's Edge spielen kannst, muss dein PC folgende Mindestsystemanforderungen erfüllen:

Betriebssystem Microsoft Windows XP SP2/Vista
Prozessor Intel Pentium 4 mit 3,0 GHz oder gleichwertiger, 100 % kompatibler Prozessor
Speicher 1 GB RAM
Grafikkarte 256 MB Speicher, Shader Model 3.0*
Festplattenplatz 8 GB
DVD-Laufwerk 1-fach DVD-Laufwerk
Soundkarte DirectX 9.0c-kompatible Soundkarte
DirectX DirectX 9.0c
Netzwerk Für die SecuROM**-Autorisierung und den Zugriff auf die Bestenlisten ist eine Internetverbindung erforderlich.

Im Folgenden findest du die empfohlenen Systemanforderungen, die dein PC nach Mِglichkeit erfüllen oder übertreffen sollte:

Betriebssystem Microsoft Windows XP SP2/Vista
Prozessor Intel Core 2 Duo mit 2 GHz oder gleichwertiger, 100 % kompatibler Prozessor
Speicher Mindestens 2 GB RAM
Grafikkarte NVIDIA GeForce 8800 oder besser, Shader Model 3.0, 512 MB Speicher
Festplattenplatz Mindestens 8 GB
DVD-Laufwerk 1-fach DVD-Laufwerk oder schneller
Soundkarte DirectX 9.0c-kompatible Soundkarte
DirectX DirectX 9.0c oder hِher
Netzwerk Für die SecuROM**-Autorisierung und den Zugriff auf die Bestenlisten ist eine Internetverbindung erforderlich.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
خوب من بازی رو نصب کردم

بازی توی این سیستم روون اجرا میشه
8800gtx
cpu:5200 amd
ram:8gb

50-55 فریم با اخرین تنظیمات

چند تا شات هم از بازی گرفتم
در کل تا اینجا که بازی بد نبوده کنترل چون اول شخصه (چون تا حالا بازی در این سبک اول شخص نبوده)اول یه خورده سخته اما بعد عادت میکنی و اسون میشه
دمو های بازی به صورت نقاشی هستش(اسم دیگه داره حالا نمیدونم)
هنر های رزمی رو هم که بلده :laughing:
zk4anc086hr8suzhv9g2.jpg

spv2zree97vz2vrxb73t.jpg

fz3fzuanoj2bx3kgn68u.jpg

yart53dajt6t9rjr5xvo.jpg

64jeurid6xk23ggadd8e.jpg

آخرین ویرایش:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
خوب ما بسی بازی کردیم ( 4 ساعت ) نظرمونو بگیم:biggrin1:
بازی گرافیک زیبا و جذابی داشت ( بالا نبود ولی جذاب بود:biggrin1: )
فیزیک هم خیلی خوب بود مخصوصاً با Enable کردن Nvidia Phiysx که البته با ATi ما در برخی مراحل مشکل داشت:biggrin1:
داستان هم ای بد نیست...
ولی هیجان بازی بالاست...
یه چیز بازی رو اعصابه که باید 7-8 دفعه بمیری تا راه درست رو پیدا کنی !
الان هم که دارم این پستو میدم یه جا تو فاضلابم باید از روی یک جایی سرسره مانند بپرم رو یه سکوی دیگه یه 12 دفعه ای پکیدم فش دادم از بازی اومدم بیرون !
ولی حتماً ارزش خریدن رو داره:love:

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
بازی فوق العادست فقط یه جاش باگه دیگه نمی تونین بازی کنین !
یه جا میرسه بعد از اینکه از پیش jackknife میرید و یه دمو نشون میده رو یک پشت بومید ( عکس میگیرم بعداً میزارم ) یه زمان معینی که می گذره دیگه هیچ 2 تا دکمه ای با هم کار نمی کنن و نمی تونید بدوید ! ( همون موقع هم باید از یه جایی بپرید ! ) کسی راه حلی پیدا کرد بگه !!!
=============-
مشکل از کرکه از اینجا دومی رو دانلود کن.
آقا دمت گرم خیلی حال دادی درست شد:love:

آخرین ویرایش:

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
یه زمان معینی که می گذره دیگه هیچ 2 تا دکمه ای با هم کار نمی کنن و نمی تونید بدوید ! ( همون موقع هم باید از یه جایی بپرید ! ) کسی راه حلی پیدا کرد بگه !!!
مشکل از کرکه از اینجا دومی رو دانلود کن.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
با سلام

ديشب بازي نصب كردم

بازي با ريزوليشن 1680. 1050 و تنظيمات hight بازي اجرا كردم

بازي از نظر گرافيكي خيلي خوبه

بازي به نظر من يه مشكل كوچولو داره البته اين نظر منه و خوب شايد هم شما بگين اين درست نيست ولي كاش براي بازي آهنگ ميذاشتن اينجوري هيجان بازي بالاتر ميرفت

اينكه پشت سر هم بعضي ها جا ها ميميري رو اعصاب آدم راه ميره ولي خوب ميشه با يه لبخند و يه فحش تو دلت اون قسمت بگذروني

دوستان يه مرحله هست به قول دوستمون بعد از چند ثانيه نمي توني بپري انگار روي پشت بوم هاش چسب ريختن ولي دوربين مشكلي نداره

اين مشكل هم با كرك جديد حل شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر