Mirror's Edge | PC

سلام

بازي Mirror's Edge اولين بار در E3 2007 معرفي شد .

اين بازي توسط استوديوي سوئدي DICE در حال ساخت است و بازي توسط كمپاني عظيم EA منتشر ميشود

استوديو DICE سري سازنده بازي معروف Battlefield هست

در زماني كه اين بازي معرفي شد سازندگان بازي اعلام كردند كه بازي Mirror's Edge بازي هست كه شما تا به حال مشاهده نكرديد . خب ...... همه سازندگان براي تعريف از محصول خودشون چنين حرفي رو ميزنند .

حدود 1 ماه پيش اولين عكس ها از اين بازي منتشر شد كه نشان ميداد سبك بازي تا حدود زيادي عجيب هست و با انتشار اطلاعات از اين بازي معلوم شد حرف DICE براي بازار يابي نبوده بلكه واقعا اين بازي يك سيك جديد در FPS ميخواهد احيا كنه

در اول اگر بخواهيم اين بازي رو شرح بدهيم بايد بگم كه اين بازي يك بازي FPS به صورت parkour هست
mjr9kx.jpg

خب به نظر شما ها parkour چي هست ؟؟؟؟؟؟؟

parkour در اصل يك نوع ورزش فرانسوي هست . اين ورزش يكي از خطر ناك ترين در عين حال جذابترين ورزش هاست . توني هاك و اسكيت برد و خطراتشو فراموش كنيد خطر واقعي روربروي شماست !!!! ورزش پاركور در اصل هنر و توانايي ذهن شماست وبه شما حس ازاد بودن و نداشتنم فيزك القا ميكنه در اين ورزش به شما ياد داده ميشه كه چه طور تمركز كنيد تا از ديوار بالا برويد از 7 متر ارتفاع بپريد و........ اگر ميخواهيد معني واقعي اين ورزش بفهميد بهتون ديدن ويدوئو اين ورزش توصيه نميكنم هر وقت بي كار بودبد به پارك ملت سر بزنيد تا حرفه ترين گروه پاركور ايران مشاهده كنيد البته اگرشانس داشتيد .........

در اين بازي شما به جاي شخصيتي به نام Faith قرار ميگيريد . شما در شهري زندگي ميكنيد كه پر از اسمان خراش ها و همچنين خيابان هايي تميز و زيبا هست اما رازي در پشت اين شهر مخفي هست

در شهري كه Faith در اون زندگي ميكنه پليس به همه چيز مسلط هست و اونها مدام در حال استعراغ سمع هستند { تا حدودي شبيه رمان بزرگ 1984 اثر جورج اورول } .

در اين شهر Faith و گروهش بزراي رساندن خبر به هم بايد از پشت بام ها و پريدن به اين و ان ور كاراهاشون به هم اطلاع بدهند و از اين طريق رازها شون فاش نميشه

در Mirror's Edge شما تمام مدت در حال تعقيب و گريز هستيد پلسي و افراد ضد شورش و حتي هليكوپتر خبر گذاري ها هم به شما وقت استراحت نميدهند
2salbi8.jpg

در اين بازي شما بايد بدويد . بپريد و با استفاده از فنون رزمي حريفانتان رو از پاي در بياوريد . { در متن گفته شده شما از اسلحه گرم در بازي استفاده نميكنتيد كه من خودم تكذيب ميكنم با توجه به پوستر اصلي بازي

فاكتور اصلي در اين بازي ميزان حركت و سرعت شماست . شما در اين بازي وقتي براي فكر كردن نداريد . اگر شما بازي رو مثل Tomb Raider بازي كرده باشيد ميدونيد كه براي حل هر معما ميتونيد به محيط اطافتون نگاه كنيد و دنبال راه حل باشيد اما در اين بازي به هيچ وجه وقت براي اين كار نداريد

دليل اين كار اينه كه در تمام بازي افراد به دنبال شما هستند اما مشكل اصلي اينه كه گلوله ها مثل مور و ملخ به سمت شما روانه ميشود و اين جا ست كه راهي به جز فرار نداريد

اما نكته جالب ابنه كه بازي اون قدر ها هم مشكل نيست در واقع در اين بازي شما توانايي به نام Faith vision داريد كه رنگ ها هر جا رو به صورت رمز و كد در اختيار شما ميگذارد { دقيقا مثل بازي Assassin's Creed } رنگ قرمر در اين بازي رنگ حياتي هست و در واقع راه فرار شماست اگر گير افتاديد خيلي نگران نباشيد با كمي نگاه به اطراف ميتوانيد راه فرار رو پيدا كنيد

و اما گرافيك ..... گرافيك بازي بسيار زيباست ساختمان ها و خيابان ها عالي طراحي شدند اما زيباتنرين نكته نور خورشيد هست كه در اين بازي فوق العاده كار شدند محيط افتابي اطاف شما رو به ياد روز ها تابستاني Los Angeles مياندازه !!!!!!!!!
nqe5b5.jpg

ممنون از کسری

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
PhysX همچین تاثیری نداره بهترِ اگر پچ رو نصب نکردین کلا قطعش کنید.

من بازی رو تموم کردم کلا خیلی اسون بود البته من روی Hard بازی کردم.مدت زمان بازی هم حدود 4 ساعت بود که به نظر من اگر بیشتر کشش میدادند تکراری میشد بازی. من تنظیمات رو روی اخرین حالت گذاشتم و AA رو هم روی 16XQ همیشه روی 60 فریم قفل بود.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
من میخواستم پچ نسب کنم ولی ارور میده میگه باید بازی رو دوباره نصب کنی !! کسی اینجا میدونه مشکل چیه !!!!

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان زماني كه من از پچ استفاده كردم و رفتم داخل بازي كه نرفت بعد از همون كرك قبلي استفاده كردم و مشكلي هم پيدا نكرد

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ممد از اول که Hard غیر فعاله وبالاتر از Normal نداره!پس تو چطوری Hard بازی کردی؟
به نکته خوبی توجه کردی من یه بار کلا بدون اینکه بازی رو پچ خور کنم تموم کردم بار اول روی Normal حدود 3 ساعت طول کشید سری بعد که پچ رو ریختم و اون فیزیک رو روشن کردم یه بار دیگه رفتم فقط روی normal اصلا از اسلحه استفاده نکردم ولی روی Hard یه چند جا مجبور شدم.میخواستم اون Time Trail رو هم برم که دیدم چه فایده ای داره باز فکر کنم روی 360 یه اچیومنتی ازاد میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر