Mirror's Edge | PC

سلام

بازي Mirror's Edge اولين بار در E3 2007 معرفي شد .

اين بازي توسط استوديوي سوئدي DICE در حال ساخت است و بازي توسط كمپاني عظيم EA منتشر ميشود

استوديو DICE سري سازنده بازي معروف Battlefield هست

در زماني كه اين بازي معرفي شد سازندگان بازي اعلام كردند كه بازي Mirror's Edge بازي هست كه شما تا به حال مشاهده نكرديد . خب ...... همه سازندگان براي تعريف از محصول خودشون چنين حرفي رو ميزنند .

حدود 1 ماه پيش اولين عكس ها از اين بازي منتشر شد كه نشان ميداد سبك بازي تا حدود زيادي عجيب هست و با انتشار اطلاعات از اين بازي معلوم شد حرف DICE براي بازار يابي نبوده بلكه واقعا اين بازي يك سيك جديد در FPS ميخواهد احيا كنه

در اول اگر بخواهيم اين بازي رو شرح بدهيم بايد بگم كه اين بازي يك بازي FPS به صورت parkour هست
mjr9kx.jpg

خب به نظر شما ها parkour چي هست ؟؟؟؟؟؟؟

parkour در اصل يك نوع ورزش فرانسوي هست . اين ورزش يكي از خطر ناك ترين در عين حال جذابترين ورزش هاست . توني هاك و اسكيت برد و خطراتشو فراموش كنيد خطر واقعي روربروي شماست !!!! ورزش پاركور در اصل هنر و توانايي ذهن شماست وبه شما حس ازاد بودن و نداشتنم فيزك القا ميكنه در اين ورزش به شما ياد داده ميشه كه چه طور تمركز كنيد تا از ديوار بالا برويد از 7 متر ارتفاع بپريد و........ اگر ميخواهيد معني واقعي اين ورزش بفهميد بهتون ديدن ويدوئو اين ورزش توصيه نميكنم هر وقت بي كار بودبد به پارك ملت سر بزنيد تا حرفه ترين گروه پاركور ايران مشاهده كنيد البته اگرشانس داشتيد .........

در اين بازي شما به جاي شخصيتي به نام Faith قرار ميگيريد . شما در شهري زندگي ميكنيد كه پر از اسمان خراش ها و همچنين خيابان هايي تميز و زيبا هست اما رازي در پشت اين شهر مخفي هست

در شهري كه Faith در اون زندگي ميكنه پليس به همه چيز مسلط هست و اونها مدام در حال استعراغ سمع هستند { تا حدودي شبيه رمان بزرگ 1984 اثر جورج اورول } .

در اين شهر Faith و گروهش بزراي رساندن خبر به هم بايد از پشت بام ها و پريدن به اين و ان ور كاراهاشون به هم اطلاع بدهند و از اين طريق رازها شون فاش نميشه

در Mirror's Edge شما تمام مدت در حال تعقيب و گريز هستيد پلسي و افراد ضد شورش و حتي هليكوپتر خبر گذاري ها هم به شما وقت استراحت نميدهند
2salbi8.jpg

در اين بازي شما بايد بدويد . بپريد و با استفاده از فنون رزمي حريفانتان رو از پاي در بياوريد . { در متن گفته شده شما از اسلحه گرم در بازي استفاده نميكنتيد كه من خودم تكذيب ميكنم با توجه به پوستر اصلي بازي

فاكتور اصلي در اين بازي ميزان حركت و سرعت شماست . شما در اين بازي وقتي براي فكر كردن نداريد . اگر شما بازي رو مثل Tomb Raider بازي كرده باشيد ميدونيد كه براي حل هر معما ميتونيد به محيط اطافتون نگاه كنيد و دنبال راه حل باشيد اما در اين بازي به هيچ وجه وقت براي اين كار نداريد

دليل اين كار اينه كه در تمام بازي افراد به دنبال شما هستند اما مشكل اصلي اينه كه گلوله ها مثل مور و ملخ به سمت شما روانه ميشود و اين جا ست كه راهي به جز فرار نداريد

اما نكته جالب ابنه كه بازي اون قدر ها هم مشكل نيست در واقع در اين بازي شما توانايي به نام Faith vision داريد كه رنگ ها هر جا رو به صورت رمز و كد در اختيار شما ميگذارد { دقيقا مثل بازي Assassin's Creed } رنگ قرمر در اين بازي رنگ حياتي هست و در واقع راه فرار شماست اگر گير افتاديد خيلي نگران نباشيد با كمي نگاه به اطراف ميتوانيد راه فرار رو پيدا كنيد

و اما گرافيك ..... گرافيك بازي بسيار زيباست ساختمان ها و خيابان ها عالي طراحي شدند اما زيباتنرين نكته نور خورشيد هست كه در اين بازي فوق العاده كار شدند محيط افتابي اطاف شما رو به ياد روز ها تابستاني Los Angeles مياندازه !!!!!!!!!
nqe5b5.jpg

ممنون از کسری

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
آره فکر کنم ممنوعه. منم اول که از فروشنده خواستم گفت نداریم یه دقیقه بعد نظرش عوض شد گفت داریم رفت از بیرون مغازه اورد:biggrin1: نمی دونمم چی داره این بازی آخه. لابد چون شخصیت اصلی زنه:wallbash:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اره اتفاقا . منم بازيامو از نمايندگي وست گيم ميگيرم توي صادقيه ( برج مينا ) اشناست بهم ميده همه چيو . ولي چقدر كم بود بازيش . زرتي تموم شد

Alchemist

کاربر سایت
Aug 24, 2008
154
دوستان من اول در بازی مشکل فیزیک رو داشتم که هروقت شیشه ها میشکستند من اون مشکل رو پیدا میکردم و با غیر فعال کردن گزینه ی شتاب دهنده ی فیزیک مشکلم حل شد ولی در مرحله ی 3 بازی در ابتدای مرحله بازی بسیار کند میشه یه حالتی مثله slowmotion پچ رو هم دانلود کردم فقط یه مشکلی دارم و اینه که بازی رو از پردیس گرفتم خودش به صورت کرک شده نصب میشه در نتیجه exe اصلی شو ندارم و وقتی میخوام پچ رو نصب کنم پیغام
This patch is not comatible with the STEAM version of Mirrors edge

اگه کسی بتونه لینک کرک این پچ و فایل های اصلی بازی رو برام بذاره ممنون میشم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان من اول در بازی مشکل فیزیک رو داشتم که هروقت شیشه ها میشکستند من اون مشکل رو پیدا میکردم و با غیر فعال کردن گزینه ی شتاب دهنده ی فیزیک مشکلم حل شد ولی در مرحله ی 3 بازی در ابتدای مرحله بازی بسیار کند میشه یه حالتی مثله slowmotion پچ رو هم دانلود کردم فقط یه مشکلی دارم و اینه که بازی رو از پردیس گرفتم خودش به صورت کرک شده نصب میشه در نتیجه exe اصلی شو ندارم و وقتی میخوام پچ رو نصب کنم پیغام
This patch is not comatible with the STEAM version of Mirrors edge

اگه کسی بتونه لینک کرک این پچ و فایل های اصلی بازی رو برام بذاره ممنون میشم
این هم صفحه ای که میتونید کرک های سالم ورژن 1.1 و 1.0 رو دانلود کنید
کرک v1.0 که مال خود بازیه و کرک v1.01 هم مربوط به پچ هست
البته با اجازه از جواد چون نوشتشو نقل کردم!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
eh :D منم 2 روز پیش بازی رو تموم کردم یادم رفت بیام نظر کارشناسی صادر کنم...:D
خوب بازی گیم پلی روونی داره ولی خوب با آزادی نسبی که هست بازم خیلی زود تکرای میشه روند بازی..
گرافیک بازی خیلی خوبه و کلا خیلی خوب optimize شده...تنها ایرادی که میشه گرفت به گرافیک بازی واقعا تفاوت به روشنایی و تاریکی محیط های بازی هست...یعنی دقیقا چشم آدم در میاد وقتی از یه محیط با نور خیلی زیاد به یه محیط با نور خیلی کم میری.
گیم پلی مفید بازی 4 ساعت هست که اگر Runner vision رو اولین بار که دارید بازی میکنید خاموش کنید تا 6 ساعت هم شاید طول بکشه...
داستان هم که بیخیال...
صدا گذاری هم بد نیست.
کلا فکر میکنم با توجه به نوآوری های خاصی که داشت نمره 8 حقش باشه با توجه به اینکه زمان گیم پلی بازی هم کمه تا جایی که بازی میخواد خسته کننده بشه خودش تموم میشه :D

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
دوستان من تو یک مرحله فکر کنم chapter 2 وقتی میرسم به یک ساختمون که رنگشم تمام سفید یخچالیه :smile: بعد سرعت بازی کند میشه یعنی سرعت راه رفتنش مثل لاک پشت میشه و کلا نمیشه کاری کرد و لازم به ذکره که physx بازیو off کردم پچ را هم نریختم چون نشد میخوام بریزم میگه بازی نصب نیست در حالی که نصبه. کرک همون پچ را هم ریختم باز هم میگه نصب نیست

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان من تو یک مرحله فکر کنم chapter 2 وقتی میرسم به یک ساختمون که رنگشم تمام سفید یخچالیه :smile: بعد سرعت بازی کند میشه یعنی سرعت راه رفتنش مثل لاک پشت میشه و کلا نمیشه کاری کرد و لازم به ذکره که physx بازیو off کردم پچ را هم نریختم چون نشد میخوام بریزم میگه بازی نصب نیست در حالی که نصبه. کرک همون پچ را هم ریختم باز هم میگه نصب نیست
کرک v1.0 رو که 2پست پیش گذاشتم بریز درست میشه(کندی بازی)

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
سلام دوستان...
من دیروز این بازیو خریدم...با Highest هم بازیش میکنم که 10 نا کنسول رو میارزه:d
نصب کرک و پچ لازمه؟؟؟
من اونجا گیر کردم تقریبا اوایل بازی که از یه ساختمون سر میخوری و هلی کوپتر دنبالمونه بعد میریم وارد ساختمون میشم چند تا پلیس از آسانسور میان بیرون بعد وارد آسانسور میشم بازی لود میشه میره جایه اولش:laughing:
چیکار باید بکنم؟

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
سلام دوستان...
من دیروز این بازیو خریدم...با Highest هم بازیش میکنم که 10 نا کنسول رو میارزه:d
نصب کرک و پچ لازمه؟؟؟
من اونجا گیر کردم تقریبا اوایل بازی که از یه ساختمون سر میخوری و هلی کوپتر دنبالمونه بعد میریم وارد ساختمون میشم چند تا پلیس از آسانسور میان بیرون بعد وارد آسانسور میشم بازی لود میشه میره جایه اولش:laughing:
چیکار باید بکنم؟

احتمالا مشکل از کرک بازی هست
نصب پچ واجب نیست من خودم بدون پچ رفتم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر