Mirror's Edge | PC

سلام

بازي Mirror's Edge اولين بار در E3 2007 معرفي شد .

اين بازي توسط استوديوي سوئدي DICE در حال ساخت است و بازي توسط كمپاني عظيم EA منتشر ميشود

استوديو DICE سري سازنده بازي معروف Battlefield هست

در زماني كه اين بازي معرفي شد سازندگان بازي اعلام كردند كه بازي Mirror's Edge بازي هست كه شما تا به حال مشاهده نكرديد . خب ...... همه سازندگان براي تعريف از محصول خودشون چنين حرفي رو ميزنند .

حدود 1 ماه پيش اولين عكس ها از اين بازي منتشر شد كه نشان ميداد سبك بازي تا حدود زيادي عجيب هست و با انتشار اطلاعات از اين بازي معلوم شد حرف DICE براي بازار يابي نبوده بلكه واقعا اين بازي يك سيك جديد در FPS ميخواهد احيا كنه

در اول اگر بخواهيم اين بازي رو شرح بدهيم بايد بگم كه اين بازي يك بازي FPS به صورت parkour هست
mjr9kx.jpg

خب به نظر شما ها parkour چي هست ؟؟؟؟؟؟؟

parkour در اصل يك نوع ورزش فرانسوي هست . اين ورزش يكي از خطر ناك ترين در عين حال جذابترين ورزش هاست . توني هاك و اسكيت برد و خطراتشو فراموش كنيد خطر واقعي روربروي شماست !!!! ورزش پاركور در اصل هنر و توانايي ذهن شماست وبه شما حس ازاد بودن و نداشتنم فيزك القا ميكنه در اين ورزش به شما ياد داده ميشه كه چه طور تمركز كنيد تا از ديوار بالا برويد از 7 متر ارتفاع بپريد و........ اگر ميخواهيد معني واقعي اين ورزش بفهميد بهتون ديدن ويدوئو اين ورزش توصيه نميكنم هر وقت بي كار بودبد به پارك ملت سر بزنيد تا حرفه ترين گروه پاركور ايران مشاهده كنيد البته اگرشانس داشتيد .........

در اين بازي شما به جاي شخصيتي به نام Faith قرار ميگيريد . شما در شهري زندگي ميكنيد كه پر از اسمان خراش ها و همچنين خيابان هايي تميز و زيبا هست اما رازي در پشت اين شهر مخفي هست

در شهري كه Faith در اون زندگي ميكنه پليس به همه چيز مسلط هست و اونها مدام در حال استعراغ سمع هستند { تا حدودي شبيه رمان بزرگ 1984 اثر جورج اورول } .

در اين شهر Faith و گروهش بزراي رساندن خبر به هم بايد از پشت بام ها و پريدن به اين و ان ور كاراهاشون به هم اطلاع بدهند و از اين طريق رازها شون فاش نميشه

در Mirror's Edge شما تمام مدت در حال تعقيب و گريز هستيد پلسي و افراد ضد شورش و حتي هليكوپتر خبر گذاري ها هم به شما وقت استراحت نميدهند
2salbi8.jpg

در اين بازي شما بايد بدويد . بپريد و با استفاده از فنون رزمي حريفانتان رو از پاي در بياوريد . { در متن گفته شده شما از اسلحه گرم در بازي استفاده نميكنتيد كه من خودم تكذيب ميكنم با توجه به پوستر اصلي بازي

فاكتور اصلي در اين بازي ميزان حركت و سرعت شماست . شما در اين بازي وقتي براي فكر كردن نداريد . اگر شما بازي رو مثل Tomb Raider بازي كرده باشيد ميدونيد كه براي حل هر معما ميتونيد به محيط اطافتون نگاه كنيد و دنبال راه حل باشيد اما در اين بازي به هيچ وجه وقت براي اين كار نداريد

دليل اين كار اينه كه در تمام بازي افراد به دنبال شما هستند اما مشكل اصلي اينه كه گلوله ها مثل مور و ملخ به سمت شما روانه ميشود و اين جا ست كه راهي به جز فرار نداريد

اما نكته جالب ابنه كه بازي اون قدر ها هم مشكل نيست در واقع در اين بازي شما توانايي به نام Faith vision داريد كه رنگ ها هر جا رو به صورت رمز و كد در اختيار شما ميگذارد { دقيقا مثل بازي Assassin's Creed } رنگ قرمر در اين بازي رنگ حياتي هست و در واقع راه فرار شماست اگر گير افتاديد خيلي نگران نباشيد با كمي نگاه به اطراف ميتوانيد راه فرار رو پيدا كنيد

و اما گرافيك ..... گرافيك بازي بسيار زيباست ساختمان ها و خيابان ها عالي طراحي شدند اما زيباتنرين نكته نور خورشيد هست كه در اين بازي فوق العاده كار شدند محيط افتابي اطاف شما رو به ياد روز ها تابستاني Los Angeles مياندازه !!!!!!!!!
nqe5b5.jpg

ممنون از کسری

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
بازیه جذابیه که خیلی می تونست بهتر باشه.ایده ای به ذهنشون رسیده و اون ایده رو سریع پیاده کردن در حالی که اگه بیشتر وقت می ذاشتن رو داستان و طراحی مراحل رو هم یکم متنوع می کردن می تونست بنظرم یکی از بهترین بازیای این نسل بشه با این حال بازم جذابیت زیادی داره.

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
من نمی خوام تبلیق کنم ولی میخوام بچه ها سر گردون نشن
من خودم از این سایت بازی هارو میخرم !
WWW.Boysteampc.com خیلی عالیه بازی قبل از اکران 2 3 روز قبل اینجا میفروشه !
الان 4 روزه که Mirror Edge رو داره !

شمارشو نزده تو سایت ولی هر کی خواست پم بده
مغازه تو فلکه دوم تهران پارسه !!!
جدیدا میخواد بیاد هفت تیر بهتر میشه !

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوستان من وقتی دارم بازی میکنم بازی قفل میکنه!مشکل از کرکه؟
سلام میثم جان...
دیروز این مشکل رو محمد داشت...یه سرچ کوچیکی که زدم فهمیدم سیستم فیزیک بازی با بعضی سیستم ها مشکل داره...راه حلش هم 2 مدل هست...
1. فیزیک بازی رو از Option غیر فعال کنی.
2.Patch 1.1 رو که برای مشکل حل فیزیک ارائه شده رو دانلود کنی که با کرک حدود 29 مگ حجم داره.

من دیشب یه 4-5 مرحله بازی کردم...به یه مرحله رسیدم که بازی کند میشه...اونجا پچ رو نصب کردم و کرک جدید ریختم مشکل بازی حل شد...پیشنهاد میکنم حتما پچ رو نصب کنید

بازی خیلی خوب فرم میده...روی زرولوشن 720P توی آخرین تنظیمات با 2X AA در بدترین حالت 25 فرم و در بهترین حالت 50 فرم میده.(مکان های سربسته 50 فرم میده و مکان باز معمولا روی 35 هست که زیاد شلوغ بشه تا 25 میاد پایین)
مکانیزم گیم بازی خیلی خوب کار شده و سرگرم کننده هست.گرافیک بازی تنها مشکلی که داره واقعا کنتراستش آدم رو کور میکنه...مکان های باز خیلی روشن و مکان های بسته تقریبا تاریک میشه و چشم آدم رو در میاره.

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
Guide

سلام آقا این پچو تو سایت بوزتیمپیسی گزاشته من خودم هنوز وقت نکردم برم بازی رو بگیرم ولی تو این سایت هست ببینید کار می کنه ؟

http://www.boysteampc.com/

http://rapidshare.com/files/184860292/Mirror_s_Edge__update__boysteampc.com.rar

تو سایت صفحه اصلی برید پایین کد تقلب و پچ ها رو اونجا گزاشته ببینید 2 تا پچ هست کدومش به دردتون میخوره !!!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام میثم جان...
دیروز این مشکل رو محمد داشت...یه سرچ کوچیکی که زدم فهمیدم سیستم فیزیک بازی با بعضی سیستم ها مشکل داره...راه حلش هم 2 مدل هست...
1. فیزیک بازی رو از Option غیر فعال کنی.
2.Patch 1.1 رو که برای مشکل حل فیزیک ارائه شده رو دانلود کنی که با کرک حدود 29 مگ حجم داره.

من دیشب یه 4-5 مرحله بازی کردم...به یه مرحله رسیدم که بازی کند میشه...اونجا پچ رو نصب کردم و کرک جدید ریختم مشکل بازی حل شد...پیشنهاد میکنم حتما پچ رو نصب کنید

بازی خیلی خوب فرم میده...روی زرولوشن 720P توی آخرین تنظیمات با 2X AA در بدترین حالت 25 فرم و در بهترین حالت 50 فرم میده.(مکان های سربسته 50 فرم میده و مکان باز معمولا روی 35 هست که زیاد شلوغ بشه تا 25 میاد پایین)
مکانیزم گیم بازی خیلی خوب کار شده و سرگرم کننده هست.گرافیک بازی تنها مشکلی که داره واقعا کنتراستش آدم رو کور میکنه...مکان های باز خیلی روشن و مکان های بسته تقریبا تاریک میشه و چشم آدم رو در میاره.
جواد پچ 33 مگ فکر کنم حجم داره که با Dialup دانلودش دیوانه کنندس!من اکثر مواقع میخوام 5 مگ دانلود کنم از وسط دانلود, دانلود متوقف میشه و فایل save میشه ونمیشه دانلودو ادامه داد دیگه چه برسه به 33 مگ!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جواد جان لینک پچ و کرک رو لطف میکنی بزاری؟
این لینک Patch 1.1
این هم صفحه ای که میتونید کرک های سالم ورژن 1.1 و 1.0 رو دانلود کنید.
This patch fixes a potential freezing issue that some machines might encounter only when PhysX is enabled.
جواد پچ 33 مگ فکر کنم حجم داره که با Dialup دانلودش دیوانه کنندس!من اکثر مواقع میخوام 5 مگ دانلود کنم از وسط دانلود, دانلود متوقف میشه و فایل save میشه ونمیشه دانلودو ادامه داد دیگه چه برسه به 33 مگ!
میثم جان پچ 18.78 MB هست و کرک هم حدودا 10 MB حجم داره...هر 2 تا لینکی که گذاشتم قابلیت Resume دارن.
ولی فکر کنم اگر نمیتونی دانلود کنی هون PhysX رو از Option غیر فعال کن...ممد میگفت تاثیر زیادی تو بازی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر