نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان یه چیزی یادم افتاد. اینا با چه رویی بازم اومدن اونجا تو کنفرانس نوشتن Best lineup اینا؟ :| از اونور قیمت X1X رو سریع سرپایی گفت رد شد از روش. اصلا قیمت رو رو مونیتور هم نشون دادن. قشنگ خودشون میدونن وضعیت چیه :D

کم کم وقتشه امضاها رو عوض کنید دیگه :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
طی ۲ ۳ روز اخیر هی اعضای تیم xbox یه چیپ میگرفتن دستشون یا عکسشو میذاشتن توئیت میکردن میشد حدس زد که بازی بزرگی برای تحمیل اسکورپیو به مشتری ندارن و فقط میان که روی قدرت سخت‌افزاری و توان گرافیکیش تبلیغات کنن
توی اوج دوران پلی۴ و بازگشت قدرتمند نینتندو عرضه‌ی کنسول ۵۰۰$ بدون انحصاری رسما خودکشیه
سونی هم‌اگر احیانا بی رقیب شه مشکلی پیش نمیاد ، مراجعه شود به دوران پلی۲

شب و روزگار خوش

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
دان متریک خیلی بهتر انحصاری جفت و جور میکرد تا اسپنسر !بودجه خیلی کمی گذاشته برای بازی ها.....
مشکل دقیقا اینجاست که اون موقع فیل اسپنسر مدیر بخش بازیسازی مایکروسافت بود و خودش عامل اصلی ساخت کلی انحصاری با کیفیت بود. کاش بر میگشت سر پست قبلی و یکی دیگه میشد رییس بخش ایکس باکس :D ریاست بهش نساخته!

من که واقعا امیدم به مایکروسافت رو از دست دادم، انگار دیگه بازی های بزرگ و پر هزینه واسش تو اولویت نیست، امیدوارم یه روز دوباره به دوران خوبش برگرده. این عکس هم چیز مهمی نیست فقط بزارم یه وقت فکر نکنید جوگیرم :D ولی راه من و مایکروسافت کم کم داره از هم جدا میشه :D :D
41fq_imag0131_thumb.jpg

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
دوستان، متاسفانه نتونستم کامل ببینم شاهکار امشب ماکروسافت رو، مشخص شد dlc هیلو کی میاد؟؟؟
همون بهتر ندیدی شاهکار رو بهتره کنفرانس دیگه ای استفاده کنی :D
برای ماکروسافت کلمه تر مالی کفایت میکنه :D

دوتا انحصاری هزینه کنن بسازن پولش در میاد :D

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
این وضعیت بیشتر برای گیمرها جالب نبود وگرنه ماکروسافت که داره درآمد خودش را کسب میکنه و خبری از سرنگونی نخواهد بود به این زودیا.سال 2015-2016 هم با اینکه نصف سونی کنسول فروختن درآمدشون 4/5 میلیارد دلار در مقابل 6 میلیارد دلار سونی بود. گویا از این بازی های سرویس محور و آنلاین مثل ماینکرفت خوب درمیارن.هزینه هاشونم که کمتره چون استدیو ندارن که حتی نصف سونی.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,555
نام
Mehrdad
بخوایم خیلی خوش بین باشیم (خیلی:D) مایکروسافت بازی هاش رو نگه داشته تا سال دیگه همراه با کاهش قیمت xbox 1x بتونه یک نمایش قوی برگزار کنه و به بازار شوک بده.. خصوصا با این احتمال که سال بعد ممکنه کم کم خبر هایی از ps5 بشه و مایکرو باید با قدرت مقابله کنه.
و البته این یعنی پروژه های زیادی در کار نیست و اصل قضیه همینه. به همین دلیل امسال رو سبک کرده تا سال دیگه ترافیک بهتری داشته باشه.
با توجه به لاین اپ فوق قوی 1.5 سال اینده سونی. به نظرم همچین کار اشتباهیم نکرده مایکروسافت :D میشه گفت چاره دیگه ای نداشت :D احتمالا با خودشون فکر کردن اگه امسال 2 تا تیزر از بازی های 343i یا یک فرست پارتی دیگه نشون بدیم بازم فایده ای مقابل لاین اپ سونی نداره از اونور باعث میشه کنفرانس سال بعدهم دیگه تازگی نداشته باشه.

به نظرمنم باید نگران تجارت گیمینگ مایکروسافت بود:-?

• Like
Reactions: pbgame

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
فکر کنم سیاست جدید ماکروسافت رقابت با pc باشه.
یعنی به جای اینکه pc بخرید برای بازیهای مولتی، با قیمت پایین تر x بخرید.
...............
اسپنسر اون وسطای معرفی x یه چیزی رو گفت مجانی می کنیم؟ چیو میخان مجانی بکنن؟

• Like
Reactions: jetalpha

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,765
بخوایم خیلی خوش بین باشیم (خیلی:D) مایکروسافت بازی هاش رو نگه داشته تا سال دیگه همراه با کاهش قیمت xbox 1x بتونه یک نمایش قوی برگزار کنه و به بازار شوک بده.. خصوصا با این احتمال که سال بعد ممکنه کم کم خبر هایی از ps5 بشه و مایکرو باید با قدرت مقابله کنه.
و البته این یعنی پروژه های زیادی در کار نیست و اصل قضیه همینه. به همین دلیل امسال رو سبک کرده تا سال دیگه ترافیک بهتری داشته باشه.
با توجه به لاین اپ فوق قوی 1.5 سال اینده سونی. به نظرم همچین کار اشتباهیم نکرده مایکروسافت :D میشه گفت چاره دیگه ای نداشت :D احتمالا با خودشون فکر کردن اگه امسال 2 تا تیزر از بازی های 343i یا یک فرست پارتی دیگه نشون بدیم بازم فایده ای مقابل لاین اپ سونی نداره از اونور باعث میشه کنفرانس سال بعدهم دیگه تازگی نداشته باشه.

به نظرمنم باید نگران تجارت گیمینگ مایکروسافت بود:-?
ما چند ساله منتظر اون e3 هستیم که توش ماکروسافت پر قدرت ظاهر بشه. هر سال دریغ از پارسال:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
طی ۲ ۳ روز اخیر هی اعضای تیم xbox یه چیپ میگرفتن دستشون یا عکسشو میذاشتن توئیت میکردن میشد حدس زد که بازی بزرگی برای تحمیل اسکورپیو به مشتری ندارن و فقط میان که روی قدرت سخت‌افزاری و توان گرافیکیش تبلیغات کنن
توی اوج دوران پلی۴ و بازگشت قدرتمند نینتندو عرضه‌ی کنسول ۵۰۰$ بدون انحصاری رسما خودکشیه
سونی هم‌اگر احیانا بی رقیب شه مشکلی پیش نمیاد ، مراجعه شود به دوران پلی۲

شب و روزگار خوش
نويد كجا بودي دوست عزيز و اوتار قبليت dan greenwalt هم اومد سلام رسوند

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این دیگه چه جور سیغه ایه که بازی های نزدیک به عرضه باید معرفی شن ???
کلا مدیران مایکرو برای جبران کم کاری و ما بقی مسائلشون کلی تز و تئوری جدید وارد صنعت کردن !
والا اگه به من بود و امکانش وجود داشت میخواستم همون سال ۲۰۱۳ کل بازی ها و برنامه های استودیو های سونی رو بدونم .
این ها توجیحه یا دست اویز ماله ?
...........
درمورد خدا بیامرز xbox هم همون موقع که اومدن گفتن کوانتوم بریک برای pc میاد من همچین احساس خطری رو کردم که اینده این برند چی میشه!
جدا ا مباحث مهد کودکی تو ناراحت میشی یکی دیگه بازی کنه ـ بعضی دوستان اون موقع گفتن که این کار باعث میشه مایکرو بازی های بیشتر و بهتر عرضه کنه ! ولی خوب طبق انتظار من خبری ازاون رویاها نیست ! و سیاست های جدید مایکرو اول یه xbox و بیشتر از اون به کنسول گیمینک و بازی ها ضربه میزنه .

برای همینم شدیدا برای موفقیت سویچ دعا میکنم.
هر چند نگران نیستم و پالس های شدیدا مثبتی از دولوپر ها ناشران و کنسول سازان ژاپنی دریافت میشه

• Like
Reactions: mahdi-ps4

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
مشکل دقیقا اینجاست که اون موقع فیل اسپنسر مدیر بخش بازیسازی مایکروسافت بود و خودش عامل اصلی ساخت کلی انحصاری با کیفیت بود. کاش بر میگشت سر پست قبلی و یکی دیگه میشد رییس بخش ایکس باکس :D ریاست بهش نساخته!

من که واقعا امیدم به مایکروسافت رو از دست دادم، انگار دیگه بازی های بزرگ و پر هزینه واسش تو اولویت نیست، امیدوارم یه روز دوباره به دوران خوبش برگرده. این عکس هم چیز مهمی نیست فقط بزارم یه وقت فکر نکنید جوگیرم :D ولی راه من و مایکروسافت کم کم داره از هم جدا میشه :D :D
41fq_imag0131_thumb.jpg

حالا این به کنار بنظر میاد اصلا سرمایه گذاری ندارن تو بخش بازی سازی :D تنها فرست پارتی که ابرومندانه بود و بزرگ forza 7 بود

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435

41fq_imag0131_thumb.jpg
به حرمت اون کنسول باشه :| . تو هم بیا البته تا پشیمون نشدم :Wallbash: .

• Like
Reactions: Oakenshield

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
این دیگه چه جور سیغه ایه که بازی های نزدیک به عرضه باید معرفی شن ???
کلا مدیران مایکرو برای جبران کم کاری و ما بقی مسائلشون کلی تز و تئوری جدید وارد صنعت کردن !
والا اگه به من بود و امکانش وجود داشت میخواستم همون سال ۲۰۱۳ کل بازی ها و برنامه های استودیو های سونی رو بدونم .
این ها توجیحه یا دست اویز ماله ?
...........
درمورد خدا بیامرز xbox هم همون موقع که اومدن گفتن کوانتوم بریک برای pc میاد من همچین احساس خطری رو کردم که اینده این برند چی میشه!
جدا ا مباحث مهد کودکی تو ناراحت میشی یکی دیگه بازی کنه ـ بعضی دوستان اون موقع گفتن که این کار باعث میشه مایکرو بازی های بیشتر و بهتر عرضه کنه ! ولی خوب طبق انتظار من خبری ازاون رویاها نیست ! و سیاست های جدید مایکرو اول یه xbox و بیشتر از اون به کنسول گیمینک و بازی ها ضربه میزنه .

برای همینم شدیدا برای موفقیت سویچ دعا میکنم.
هر چند نگران نیستم و پالس های شدیدا مثبتی از دولوپر ها ناشران و کنسول سازان ژاپنی دریافت میشه

الان وایستا یه دوستی میاد از اکوسیستم و سیاست های پنهان و فوق بشری مایکروسافت واسمون میگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر