Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين
گیم پلی شو الان دیدم یک شکست دیگه واسه Crytek :|
خوب خیلی مونده تا عرضه، اینکه موفق می شه یا نه رو نمی دونم، اما چندتا سایت جزو بهترین های E3 دونستنش! یکیش PC Gamer! البته اینا دوست داشتنشون بیشتر شبیه خاله خرسست:D:D

• Like
Reactions: amindead

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
936
7,342
نام
امین

خيلي دوست دارم از اينايي كه به مايكروسافت راي دادن بپرسم دليلشون چي بوده شايد مارو هم متقاعد كنن نظرمون عوض شه
اينم در راستاي روز پدر Xbox UK گذاشته :((

Sent from my iPhone using Tapatalk
به نظرم بعد از گندی که ماکروسافت زد همه نگاه ها شدیدا رفت سمت سونی و انتظارات شدیدا بالا بود بخاطر کنفرانس های رویاییش توی دو سال اخیر ولی خب سونی نشون داد امسال رو مثل سال‌های قبل اونقدر جدی نگرفته و تا اومدیم برای نمایش های بعدی شارژ بشیم گفتن تموم!! برای همین مردم بیشتر از سر نارضایتی به مایکرو رای دادن وگرنه کنفرانسی که 90 درصدش indie بود و بقیش مولتی، یا اعلام قیمت 500 دلاری وان ایکس که اصلا جای حرف نداره.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين
به نظرم بعد از گندی که ماکروسافت زد همه نگاه ها شدیدا رفت سمت سونی و انتظارات شدیدا بالا بود بخاطر کنفرانس های رویاییش توی دو سال اخیر ولی خب سونی نشون داد امسال رو مثل سال‌های قبل اونقدر جدی نگرفته و تا اومدیم برای نمایش های بعدی شارژ بشیم گفتن تموم!! برای همین مردم بیشتر از سر نارضایتی به مایکرو رای دادن وگرنه کنفرانسی که 90 درصدش indie بود و بقیش مولتی، یا اعلام قیمت 500 دلاری وان ایکس که اصلا جای حرف نداره.
حالا کاری ندارم با کیفیت کنفرانس ها!

اما توی صحبت های خیلی ها می بینم که فقط به انحصاری ها توجه می کنن، چرا کل صنعت گیم رو توی انحصاری می بینید؟!

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
811
1,989

اما توی صحبت های خیلی ها می بینم که فقط به انحصاری ها توجه می کنن، چرا کل صنعت گیم رو توی انحصاری می بینید؟!
چون مهم ترین دلیل خرید کنسول انحصاریه ولا pc از هر جهت حتی از جهت به صرفه بودن بهتره!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,173
11,651
نام
آرمين
چون مهم ترین دلیل خرید کنسول انحصاریه ولا pc از هر جهت حتی از جهت به صرفه بودن بهتره!
اصلا کاری به خرید کنسول ندارم!
دوستمون می گه بالا که از سر نارضایتی به مایکرو رای دادن! و کلا هم همه صحبت انحصاری می کنن!

دز صورتی که همین بازی های Multi Platform و Indie هم سهم بیشتری از بازار رو دارن و هم همیشه توشون عناوین تاپ پیدا می شه! نمی دونم چرا فقط کل صنعت رو به انحصاری ها خلاصه کردین!

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
811
1,989
همچین چیزی نیس، دنیای بیرون با دنیای فروم فرق داره.
دیگه عزیزم شما تو فروم زندگی میکنی مشکل خودته اگه من حداقل ps3 و ps4 خریدم برا بازیای انحصاریش بود قبل اونم که نمیدونستیم انحصاری چیه با سگا و ps1 و ps2 بازی میکردیم

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
936
7,342
نام
امین

بازی‌های مولتی که هایپ پشتشون باشه اگر برای بار اول توی کنفرانس معرفی بشند (مثل Resident Evil 7) میتونه خیلی هم به کیفیت کنفرانس کمک کنه. اما بازی‌هایی AAA مولتی که مایکرو نشون داد از قبل معرفی شده بودن و بازی های معرفی شده‌ی مولتی هایپ خاصی برای کنفرانس ایجاد نمیکنن. خود من جزو کسایی بودم که از خراب شدن یکی از بهترین سورپرایز‌های کنفرانس مایکرو (معرفی بازی Anthem) با یک تیز احمقانه توی کنفرانس EA انتقاد کردم. مطمئنا حداقل 90٪ هایپ هر کنفرانس به بازی‌های AAA انحصاریش هست.

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
373
919
نام
حمید
دیگه عزیزم شما تو فروم زندگی میکنی مشکل خودته اگه من حداقل ps3 و ps4 خریدم برا بازیای انحصاریش بود قبل اونم که نمیدونستیم انحصاری چیه با سگا و ps1 و ps2 بازی میکردیم
منظورم شما بودین، آمار فروش رسمی خلاف ادعای شما رو نشون میده، همه به خاطر انحصاری کنسول نمیخرن، ی حقیقت اثبات شده هست.

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
330
593
نام
علی رفیعی
والا اون بازیایی که ما دیدیم تو E3 با همین هم اجرا میشن.
چه خوب
برم يدونه ازينا بخرمGeow 4 ، FH3 ، Halo 5 Forge
،Geow Ultimate و AAA هاي اينده رو روش اجرا كنم
نيازي هم نيست ٢٥٠ دلار پول يه Xbox One S بدم از سرويس دهي عالي Forward and Backward Compatibility استفاده كنم Xbox Game Pass و ٤ بازي فري گلد هر ماه هم بيخودن چرا واقعا خودمو اذيت كنم پول بدم

يه نت خوب هم ميگيرم PS Now استفاده ميكنم رو اين
نيازي نيست دوباره ٢٥٠ دلار بابت PS4 پول بدم

• Like
Reactions: darkworld

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,003
1,121
چه خوب
برم يدونه ازينا بخرمGeow 4 ، FH3 ، Halo 5 Forge
،Geow Ultimate و AAA هاي اينده رو روش اجرا كنم
نيازي هم نيست ٢٥٠ دلار پول يه Xbox One S بدم از سرويس دهي عالي Forward and Backward Compatibility استفاده كنم Xbox Game Pass و ٤ بازي فري گلد هر ماه هم بيخودن چرا واقعا خودمو اذيت كنم پول بدم

يه نت خوب هم ميگيرم PS Now استفاده ميكنم رو اين
نيازي نيست دوباره ٢٥٠ دلار بابت PS4 پول بدم

حالا چرا اعصابت خودتو میکنی داداش. من منظورم بازیای ایندی بود که نشون دادن. همون الان ORI نصب تو کامپیوترم. بعد PS4 دارم واسه انحصاریای عالیش. اون Forward and Backward Compatibility به نظر من منطقی نیست براش پول XOX بدی چون قراری با همون کیفیت قدیم بازی کنی دیگه. همون 720. خب الان یه 360 چنده مگه. پسر عمه من واسه پسرش با یه دسته اضافه و کلی بازی 450 تومن گرفت. بازیاش هم ارزونه هر بازی 3 تومن. دیگه چرا انقدر خودتو عذاب میدی.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟