نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
40ae3de9ce9b26d78cd124a12acc0b39.jpg

خيلي دوست دارم از اينايي كه به مايكروسافت راي دادن بپرسم دليلشون چي بوده شايد مارو هم متقاعد كنن نظرمون عوض شه
اينم در راستاي روز پدر Xbox UK گذاشته :((
f1b968a193498ef37511c6e84820e528.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
به نظرم بعد از گندی که ماکروسافت زد همه نگاه ها شدیدا رفت سمت سونی و انتظارات شدیدا بالا بود بخاطر کنفرانس های رویاییش توی دو سال اخیر ولی خب سونی نشون داد امسال رو مثل سال‌های قبل اونقدر جدی نگرفته و تا اومدیم برای نمایش های بعدی شارژ بشیم گفتن تموم!! برای همین مردم بیشتر از سر نارضایتی به مایکرو رای دادن وگرنه کنفرانسی که 90 درصدش indie بود و بقیش مولتی، یا اعلام قیمت 500 دلاری وان ایکس که اصلا جای حرف نداره.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
به نظرم بعد از گندی که ماکروسافت زد همه نگاه ها شدیدا رفت سمت سونی و انتظارات شدیدا بالا بود بخاطر کنفرانس های رویاییش توی دو سال اخیر ولی خب سونی نشون داد امسال رو مثل سال‌های قبل اونقدر جدی نگرفته و تا اومدیم برای نمایش های بعدی شارژ بشیم گفتن تموم!! برای همین مردم بیشتر از سر نارضایتی به مایکرو رای دادن وگرنه کنفرانسی که 90 درصدش indie بود و بقیش مولتی، یا اعلام قیمت 500 دلاری وان ایکس که اصلا جای حرف نداره.
حالا کاری ندارم با کیفیت کنفرانس ها!

اما توی صحبت های خیلی ها می بینم که فقط به انحصاری ها توجه می کنن، چرا کل صنعت گیم رو توی انحصاری می بینید؟!

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757

اما توی صحبت های خیلی ها می بینم که فقط به انحصاری ها توجه می کنن، چرا کل صنعت گیم رو توی انحصاری می بینید؟!
چون مهم ترین دلیل خرید کنسول انحصاریه ولا pc از هر جهت حتی از جهت به صرفه بودن بهتره!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
چون مهم ترین دلیل خرید کنسول انحصاریه ولا pc از هر جهت حتی از جهت به صرفه بودن بهتره!
اصلا کاری به خرید کنسول ندارم!
دوستمون می گه بالا که از سر نارضایتی به مایکرو رای دادن! و کلا هم همه صحبت انحصاری می کنن!

دز صورتی که همین بازی های Multi Platform و Indie هم سهم بیشتری از بازار رو دارن و هم همیشه توشون عناوین تاپ پیدا می شه! نمی دونم چرا فقط کل صنعت رو به انحصاری ها خلاصه کردین!

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
همچین چیزی نیس، دنیای بیرون با دنیای فروم فرق داره.
دیگه عزیزم شما تو فروم زندگی میکنی مشکل خودته اگه من حداقل ps3 و ps4 خریدم برا بازیای انحصاریش بود قبل اونم که نمیدونستیم انحصاری چیه با سگا و ps1 و ps2 بازی میکردیم

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین

بازی‌های مولتی که هایپ پشتشون باشه اگر برای بار اول توی کنفرانس معرفی بشند (مثل Resident Evil 7) میتونه خیلی هم به کیفیت کنفرانس کمک کنه. اما بازی‌هایی AAA مولتی که مایکرو نشون داد از قبل معرفی شده بودن و بازی های معرفی شده‌ی مولتی هایپ خاصی برای کنفرانس ایجاد نمیکنن. خود من جزو کسایی بودم که از خراب شدن یکی از بهترین سورپرایز‌های کنفرانس مایکرو (معرفی بازی Anthem) با یک تیز احمقانه توی کنفرانس EA انتقاد کردم. مطمئنا حداقل 90٪ هایپ هر کنفرانس به بازی‌های AAA انحصاریش هست.

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
دیگه عزیزم شما تو فروم زندگی میکنی مشکل خودته اگه من حداقل ps3 و ps4 خریدم برا بازیای انحصاریش بود قبل اونم که نمیدونستیم انحصاری چیه با سگا و ps1 و ps2 بازی میکردیم
منظورم شما بودین، آمار فروش رسمی خلاف ادعای شما رو نشون میده، همه به خاطر انحصاری کنسول نمیخرن، ی حقیقت اثبات شده هست.

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
والا اون بازیایی که ما دیدیم تو E3 با همین هم اجرا میشن.
چه خوب
برم يدونه ازينا بخرمGeow 4 ، FH3 ، Halo 5 Forge
،Geow Ultimate و AAA هاي اينده رو روش اجرا كنم
نيازي هم نيست ٢٥٠ دلار پول يه Xbox One S بدم از سرويس دهي عالي Forward and Backward Compatibility استفاده كنم Xbox Game Pass و ٤ بازي فري گلد هر ماه هم بيخودن چرا واقعا خودمو اذيت كنم پول بدم

يه نت خوب هم ميگيرم PS Now استفاده ميكنم رو اين
نيازي نيست دوباره ٢٥٠ دلار بابت PS4 پول بدم

• Like
Reactions: darkworld

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
چه خوب
برم يدونه ازينا بخرمGeow 4 ، FH3 ، Halo 5 Forge
،Geow Ultimate و AAA هاي اينده رو روش اجرا كنم
نيازي هم نيست ٢٥٠ دلار پول يه Xbox One S بدم از سرويس دهي عالي Forward and Backward Compatibility استفاده كنم Xbox Game Pass و ٤ بازي فري گلد هر ماه هم بيخودن چرا واقعا خودمو اذيت كنم پول بدم

يه نت خوب هم ميگيرم PS Now استفاده ميكنم رو اين
نيازي نيست دوباره ٢٥٠ دلار بابت PS4 پول بدم

حالا چرا اعصابت خودتو میکنی داداش. من منظورم بازیای ایندی بود که نشون دادن. همون الان ORI نصب تو کامپیوترم. بعد PS4 دارم واسه انحصاریای عالیش. اون Forward and Backward Compatibility به نظر من منطقی نیست براش پول XOX بدی چون قراری با همون کیفیت قدیم بازی کنی دیگه. همون 720. خب الان یه 360 چنده مگه. پسر عمه من واسه پسرش با یه دسته اضافه و کلی بازی 450 تومن گرفت. بازیاش هم ارزونه هر بازی 3 تومن. دیگه چرا انقدر خودتو عذاب میدی.

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
حالا چرا اعصابت خوذد میکنی داداش. من منظورم بازیای ایندی بود که نشون دادن. همون الان ORI نصب تو کامپیوترم. بعد PS4 دارم واسه انحصاریای عالیش. اون Forward and Backward Compatibility به نظر من منطقی براش پول XOX بدی چون قراری با همون کیفیت قدیم بازی کنی دیگه. همون 720. خب الان یه 360 چنده مگه. پسر عمه من واسه پسرش با یه دسته اضافه و کلی بازی 450 تومن گرفت. بازیاش هم ارزونه هر بازی 3 تومن. دیگه چرا انقدر خودتو عذاب میدی.
:دي
يكم اينده نگر باشي ميبيني اين Forward and Backward Compatibility فقط مختص اين نسل نيست...
كيفيت قديم هم نيست شما برو ديجيتال فاندري...
بازي هاي ايندي ١٠٠٪‏
ولي AAA ها اينطور نيستن

بازي كردن انحصاري يك كنسول روي خود اون كنسول لذتش از هر چيز ديگه بيشتره
خصوصا بازي هايي مثل Geow و فورزا و هيلو...
اينو از روي تجربم ميگم...
داشتن هر ٤ پلتفرم ضروري هست اگر كسي ميخواد واقعا از گيمينگ لذت ببره...

• Like
Reactions: darkworld

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر