نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
جدا از این کنفرانس من دارم خدا خدا میکنم که anthem به سرنوشت مس افکت اندرومدا دچار نشه لامصب روانی کننده بود انگار داشتم نسخه جدید هورایزن رو میدیدم:|:x
بدجور تو هنگ بودم یکی این یکی هم مترو امیدوارم بایوور از تمام توانش استفاده کنه و با همین کیفیت بازی رو روانه بازار کنه لامصب به قدری جزئیات بالا بود که نمیشه به بهانه اجرا شدن رو یه پی سی های اند دانگرید گرافیکی رو قبول کرد(مثل دیویژن)
شلیک اسلحه شاتگانش واکنش و تخریب پذیریه دشمنا همگی تو یک لول دیگه بودن دقیقا مثل هورایزن اصلا وقتی بهش فکر میکنم گریم میگیره لعنتی این یکی اگه ضدحال شه من یکی که افسردگی میگیرم

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
بلا شک فاجعه بار ترین کنفرانس تاریخ صنعت گیم بود
اون قدری هم سطح ترول مخاطب بالا بود که فکر نکنم حالا حالاها کنفرانسی بتونه بیاد جای E3 2017 مایکی رو در مضخرف بودن بگیره یکی نیست بگه آخه مغز فندقی ها ایندی به چه درد ما و اون X مادر مرده می خورد؟ هعععععی یک کنسول خفن مثل X بسازی بعد بازی نداشته باشی قیمت مضخرف هم بذاری به به بیچاره X نیومده پر پر شد اوضاع به قدری خرابه که سونی بیاد فقط لوگوی GOW رو هم به نمایش بذاره مایکی باید کاسه و کوزشو جمع کنه بره
در مورد انحصاری هم چیزی ربای گفتن نمونده اونایی که نمایش داده شد به لحاظ کیفی یکی دو نسل عقب بود سال که جای خود داره سیکل معیوب فورتزا هیلو گرز هم پا برجاست که این بار دیگه جواب نمیده (حداقل روی من با وجود علاقه بسار به هیلو و فورتزا)
نکته ی مثبت هم نداشت اما نه داشت و نکتش هم این بود تکلیفمون مشخص شد
تا اطلاع ثانوی راه من و برند Xbox جدا شد

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
کاش میشد یه شرکت دیگه ایکس باکس رو از ماکرو بخره ، دیگه شاهد این تجاوز های Brazzers وار توسط ماکرو به این ایکس باکس بدبخت بیچاره نباشیم

کم مونده وسط کنفرانس بکشن پایین ، بشا--شن بهش

• Like
Reactions: masoud101

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
خدا رو شکر دیشب خوابم میومد و گرفتم خوابیدم. پیش بینی می کردم که از انحصاری خبر خاصی نباشه.
اسپنسر پا شده رفته ژاپن که یه بازی کره ای رو انحصاری کنه و تیزر دراگون بال بیاره؟
اصلا نمایشای مایکرو چند سال هست که همینطوری شده. انگار که بری رستوران و سفارش دسر و مخلفات بدی ولی غذای اصلی توش نباشه یعنی اون چیزی که منتظرشی. این وسط باید دو تا انحصاری ماجراجویی معرفی میشد. ولی خب همه ی تمرکز روی آنلاین هستش.
کنسول خوبه، بازیای خیلی خوبی هم داره ولی نمی تونه مثل رقیبش یه آرشیو داشته باشه که توش چند تا بازی AAA انحصاری و متنوع وجود دارن که مخاطب رو به هیجان میارن.
بهترین نکته هم اعلام پشتیبانی از بازی های اریجینال Xbox بود.
قیمت XBX اگه 399$ اعلام میشد شاید کل کنفرانس به یاد موندنی میشد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
کنفرانس رو خواب موندم و وسطاش بیدار شدم:| :-"
فکر کنم البته اکثر بازی ها رو دیدم...غیر از Indieجات (ته این بخش رسیدم! :D )

اول اینکه اگر 2 مولتی خیلی مهم برای من وجود داشته باشه، جفتشون اینجا نمایش داده شدن! AC و LIS ! (اون KH III هم که گفتن کلا E3 نیست...فعلا مولتی خاصی به ذهنم نمیرسه که اندازه اینا برام مهم باشه:-" )
خوب... AC که خیلی حال داد! :D یک سری تغییراتش رو حال نمودم، یک سری موارد کوچیک رو نه،در موردش تو تاپیک های دیگه گفتم! ولی به شدت منتظرشم! >:)
LIS هم که عالی! >:) تریلر دوست داشتنیی داشت:D ، درسته مکس نیست،سفر در زمان نیست، و از همه مهم تر متاسفانه Dontnod نیست! ولی بازم LISـه! :D تریلر و پشت صحنه و صحبت هاشون جالب میزد! اینم باید پیش خرید بشه :D

خوب... بقیه ی بازی ها!
Anthem ... جالبه! ولی بستگی داره چقدر تمرکز روی Co Op باشه! اندازه ی Destiny ؟ نه ممنون! میشه تنهایی رفت و کاملا لذت برد از داستان و ... ؟ عالیه! :D که فکر کنم گزینه ی اول بشه! :|
Ashen اینم جالب میزد! حال کردم! ولی اینم فکر کنم تمرکز زیادی روی مولتی داره! و سؤال و جواب بالا! :-"
Sea of Thieves ! این که کلا آنلاینه، پس کلا خیر! ولی سبک گرافیکی و جو دزدان دریاییش رو دوست دارم! به طور کلی فکر نمیکنم داستانی داشته باشه، احتمالا بعد از چند ساعت تکراری بشه! :-" نمیدونم...ولی همون آنلاین بودنش کلا مهرش رو از دل کم مینماید:-"
State of Decay 2 نچ! اصلا حال نکردم:D کلا با زامبی کشی اونقدر حال نمیکنم! حتی TLOU هم که منتشر شده بود بهش شک داشتم! ولی با داستانش منهدممون کرد! Days Gone هم تریلر داستانیش رو دوست داشتم ولی گیم پلی اونقدرا نه! همه چی به داستانش بستگی داره برام... و اینجا مشخصه از چنین چیزی خبری نیست، پس نه! :D جدا از این...چه انیمیشن های توی دیواری داشت:D (اون بازی ها رو اسم بردم که نگید این بشر خودشون بازی زامبی دار داشته و فقط اینطرف رو هیت میورزه:D )
Metro ... اینم خیر! با چنین جوی حال نمیکنم:-"
Ori خیلی خوب بود! خوشمان آمد! یه چیزای کوچیکی هم از کنفرانس سونی یاد گرفتنا :p ، ولی نه واقعا این نمایشش دوست داشتنی بود:D

در کل 5تا نمایش رو دوست داشتم، 2تاش حتما و به احتمال خیلی زیاد Day1 گرفته میشن!
2تاش که انحصاری هستن پس هیچی! :D ، اون یکی مولتی هم...مولتی(آنلاین) محور اگر باشه هیچی! :D

---

ولی MS با چنین کنفرانسی و 500$ میخواد رقابت کنه؟ شرمنده،رقیبی نمیبینم برای سونی!
برای کنفرانس سونی هم فقط کنفرانس دو سال آخر سونی رو رقیب میدونم:-" ارکست نداشته باشه، به احتمال خیلی زیاد از پارسال شکست میخوره:D

---
پ.ن: این E3 هم گذشت و خبری از AOE نشد:(

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
كنفرانس در حالت كلي افتضاح بود ولي خب بهتره يكم از اين جو مايكروسافت و رقابتي خارج بشيم و در مورد خود بازي ها كمي حرف بزنيم . به هر حال تمام هدف اينا و كليت موضوع در نهايت گيم هستش و تجربه اي كه به پلير ها داده ميشه تا ببينيم چقدر ميتونيم لذت ببريم .
١- forza 7 :
طبق معمول همه عناوين اين سري دوس داشتني بود و گرافيك خيلي عالي هم داشت ، محيط ها هم عالي بودن .
٢- metro
قطعا بهترين نمايش كنفرانس براي من .
٣- AC: origin
من انچنان با اين نمايش حال نكردم ، طوري بود كه از تركيب ألمان هاي چندين بازي ديگه شكل گرفته و خيلي آشنا ميزد . اون بازي هارو هم دوستان مثال زدن تو تاپيك هاي ديگه .
٤- see of thieves
نمايش خوب
٥ - anthem
شاهكار گرافيكي بود
٦- ori 2
اثر بسيار بسيار دوست داشتني .

راجب بازي هاي ديگه نظر خاصي ندارم ، و از اكثرشون هم خوشم نيومد كلا يا بدم اومد .

در كل نمايش مترو درگير كننده ترين نمايش بود براي من ، از گرافيك و اتمسفر رواني بازي نميشه گذشت . زود خودشو تو دلم جا كرد .
و اصلا كلا مترو نسل جديد چيزي بود كه خيلي ميخواستم

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
بلا شک فاجعه بار ترین کنفرانس تاریخ صنعت گیم بود
اون قدری هم سطح ترول مخاطب بالا بود که فکر نکنم حالا حالاها کنفرانسی بتونه بیاد جای E3 2017 مایکی رو در مضخرف بودن بگیره یکی نیست بگه آخه مغز فندقی ها ایندی به چه درد ما و اون X مادر مرده می خورد؟ هعععععی یک کنسول خفن مثل X بسازی بعد بازی نداشته باشی قیمت مضخرف هم بذاری به به بیچاره X نیومده پر پر شد اوضاع به قدری خرابه که سونی بیاد فقط لوگوی GOW رو هم به نمایش بذاره مایکی باید کاسه و کوزشو جمع کنه بره
در مورد انحصاری هم چیزی ربای گفتن نمونده اونایی که نمایش داده شد به لحاظ کیفی یکی دو نسل عقب بود سال که جای خود داره سیکل معیوب فورتزا هیلو گرز هم پا برجاست که این بار دیگه جواب نمیده (حداقل روی من با وجود علاقه بسار به هیلو و فورتزا)
نکته ی مثبت هم نداشت اما نه داشت و نکتش هم این بود تکلیفمون مشخص شد
تا اطلاع ثانوی راه من و برند Xbox جدا شد
نمیدونم این علاقه به جو دادن و پیاز داغ زیاد کردن چرا انقدر مد شده
کنفرانس نه فوق العاده بود و نه افتضاح
کاملا متوسط بود
این فقط نظر شخصی من نیست. بهتره یه سر به live stream سایت هایی مثل Gamespot و IGN بزنی.
هیچ کدوم این حرفای اغراق شده و از روی احساسات رو نمیزنن
اون جمله ای که گفتی و هایلایت کردم، کاملا مشخص کننده موضع شما حتی قبل از برگزاری کنفرانس ماکروسافت هست

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
یک سری نکته بگم:

فاحعه بار ترین کنفرانس مایکروسافت بود
به طور کل کنفرانس فاجعه بود
به حتمال زیاد فاجعه ترین کنفرانس E3 می شه
RIP Xbox
کنسول وقتی بازی ای نداره چی رو می خواد 4k اجرا کنه!!!، سازنده نمیاد اکثریت این نسل که سمت PS رو ول کنه بیاد بازیش رو برای One X ای که با این قیمتش اصلا معلوم نیست چقدر بفروشه بهینه کنه، انحصاری هم که RIP

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
نمیدونم این علاقه به جو دادن و پیاز داغ زیاد کردن چرا انقدر مد شده
کنفرانس نه فوق العاده بود و نه افتضاح
کاملا متوسط بود
این فقط نظر شخصی من نیست. بهتره یه سر به live stream سایت هایی مثل Gamespot و IGN بزنی.
هیچ کدوم این حرفای اغراق شده و از روی احساسات رو نمیزنن
اون جمله ای که گفتی و هایلایت کردم، کاملا مشخص کننده موضع شما حتی قبل از برگزاری کنفرانس ماکروسافت هست
عزیز به کاهدون زدی پست های من در مورد E3 و مایکی در سایت هست و بعضی ها منو میشناسن من یک درصد سونی فن نیستم اما خود فریبی که نداریم کنفرانس صبح مایکروسافت ورای فاجعه بود و فقط لوگوی Gow برای شکست مایکروسافت کافیه و این چیزی نیست که با لایو استریم های ign و سایرین عوض شه
E3 امسال از چند جهت مهم بود
1.سخت افزار جدید معرفی میشد
2.اوضاع انحصاری ها مشخص می شد
3.برنامه ها مشخص میشد
خب بیایم یکی یکی بریم جلو
1.سخت افزار بسیار قدرتمند اما فقط یک سخت افزار بسیار قدرتمند با پتانسیل بسیار بلاست نه چیز دیگه.قیمت گذاری با توجه به محتوا هم که در دیوار.500تا به خودی خود برای X بد نیست اون چیزی که باعث میشه بد بشه فقر لاین آپ و محتواست
2.به جز سیکل معیوب فورتزا گیرز و هیلو چیز دیگه ای وجود نداره.اگر براساس سیاست جدیدشون هم بخوایم پیش بریم به این نتیجه می رسیم در حال حاضر هیچ عنوان درست و حسابی به جز مورد اول سیکل معیوب برای عرضه وجود نداره
3.هیچ برنامه ی امیدوار کننده ای وجود نداره
یک سری موارد هم مثل Bc هست که جز فرعیات محسوب میشه و وقتی اصل ماجرا خراب باشه فرعیات زیاد مهم نیست
خب شما به من بگو من کجا رو جو دادم؟کجا اغراق شده و براساس احساسات بود؟

آخرین ویرایش:

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
افتضاح بود. واقعا بازی کرکداون 3 و دزد دریایی شده چهار سال تمام انرژی اینا چی بودن و بهتره گفت چی شدن!. همش بازیای مولتی و ایندی. تنها نکات مثبت بازی مترو بود که عالی بود. استت آو دکی 2 هم خوب بنظر آمد. فورزا هم که خوب هست.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
تریلر Ori چقدر خوبه! عجب آهنگی! هی میبینمش و اشک میریزم! :((
The Last Night هم وسط کنفرانس گم و گور شد و الآن که دوباره دیدمش، بدجوری باهاش حال کردم. طراحی های جالبی داره و به نظرم از اون بازی هایی باشه که خیلی به سلیقه ـم میخوره.

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
عزیز به کاهدون زدی پست های من در مورد E3 و مایکی در سایت هست و بعضی ها منو میشناسن من یک درصد سونی فن نیستم اما خود فریبی که نداریم کنفرانس صبح مایکروسافت ورای فاجعه بود و فقط لوگوی Gow برای شکست مایکروسافت کافیه و این چیزی نیست که بشه با لایو استریم های ign و سایرین عوض شه
E3 امسال از چند جهت مهم بود
1.سخت افزار جدید معرفی میشد
2.اوضاع انحصاری ها مشخص می شد
3.برنامه ها مشخص میشد
خب بیایم یکی یکی بریم جلو
1.سخت افزار بسیار قدرتمند اما فقط یک سخت افزار بسیار قدرتمند با پتانسیل بسیار بلاست نه چیز دیگه.قیمت گذاری با توجه به محتوا هم که در دیوار
2.به جز سیکل معیوب فورتزا گیرز و هیلو چیز دیگه ای وجود نداره.اگر براساس سیاست جدیدشون هم بخوایم پیش بریم به این نتیجه می رسیم در حال حاضر هیچ عنوان درست و حسابی برای عرضه وجود نداره
3.هیچ برنامه ی امیدوار کننده ای وجود نداره
یک سری موارد هم مثل Bc هست که جز فرعیات محسوب میشه و وقتی اصل ماجرا خراب باشه فرعیات زیاد مهم نیست
خب شما به من بگو من کجا رو جو دادم؟کجا اغراق شده و براساس احساسات بود؟
درود
ببین کلا هایپ قبل از معرفی یه سخت افزار یا یه عنوان جدید زیاد هست. چه برای ماکروسافت چه سونی و...
مشکل اینجاست که ما کلا زیاد هایپ زده میشیم. یه وقتایی انتظار هامون بیجاست. اینا حرفای کلی من بود
حالا بحث سر کنفرانس ماکروسافت هست
من هم موافقم که بزرگترین ضعف ماکروسافت، نبود انحصاری کافی هست. هیچ کس منکر این موضوع نمیتونه بشه
ولی مسئله اینجاست که اگر واقع بین باشی، کسی انتظار کولاک از ماکروسافت نباید توی این کنفرانس میداشت. میتونست خیلی بهتر باشه. اما کاملا متوسط بود. چه از لحاظ معرفی بازی ها و چه قیمت گذاری و ...
اما نقل قول شما " فاجعه بار ترین کنفرانس تاریخ صنعت گیم بود " قطعا احساسی ترین نقل قول تاریخ صنعت گیم هست.
همین که شما میگین " اوضاع به قدری خرابه که سونی بیاد فقط لوگوی GOW رو هم به نمایش بذاره مایکی باید کاسه و کوزشو جمع کنه بره" خودش نمونه بارز جوگیر شدن و احساسی حرف زدنه
و اینکه من گفتم شما نظرات سایت های IGN و Gamespot رو در لایو استریم هاشون برید ببینید برای این هست که اونا با کسی شوخی ندارن و اگه چیزی افتضاح باشه میگن. از طرفی اونا منابع و اشخاص معتبر تر و شاخص تری از من و شما هستن برای قضاوت
کلا حرف من این هست که هایپ زده نشید تا اینجوری توی ذوقتون بخوره و حرفای احساسی بزنید. و الا کسی منکر این نیست که کنفرانس در کل جالب نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر