نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
می دونم کنفرانس دیشب برای خیلی ها خوب نبود اما این دلیلش فقط اینه که اکثریت انتظار یک رویه جدید از مایکرو داشتن
قیمت کنسول برای ما ایرانی ها رویایی نیست اما منصفانه است با این قدرت
اما بحث انحصاری ها مطرح میشه
مایکرو همیشه همین طور عمل می کرده همیشه این بحث مطرح بوده که اکس باکس انحصاری های زیادی نداره
سال های قبل هم نصف مراسم با رقص جلوی کینکت می گذشت
این سیاست جدید آماده بودن بازی هم خودش باید در دراز مدت تست بشه
در هر صورت به نظرم مایکروسافت هدفش از ارائه اسکورپیو فقط رقابت با PC هست نه pS4 کسی که بخواد pc 6TF ببنده قطعا با این قیمت سمت one x میره

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
بنظر من بهترین نمایش کنفرانس مترو بود بعد anthem و ori بقیش هم که تو دیوار بود واقعا بیشتر کنفرانس تو مخ بود:-w .
در مورد قیمت کنسول هم بعضی از دوستان چنان میگن گرونه که انگار نمایندگیه مایکروسافت سر کوچشونه میخوان برن به دلار بخرن اخه دوستایه گلم به حاله منو شما فرقی نمیکنه این کنسول 400 دلار باشه یا 500 چون مطمئن باشید این کنسول اوایلش تو ایران بالایه 2200 بعدش کم کم میاد زیره دوتومن .
اونوقت اون عزیزانی که کنسول رو از همین الان شکست خورده میدونن باید اینو در نظر بگیرن که این کنسول برایه بازیهایه مولتی پلتفرم با گرافیک بالا هست .مثلا الان رد دد رو 4k با تکسچرهایه 4k بازی کنیم بده یا کال او جدید رو ؟ البته اینم بگم که مایکرو تو انحصاری ضعیف عمل کرده ولی همین که بازیهایه شاخ رو 4k واقعی بازی کنیم خیلی لذت بخشه .
حالا یه سوال واسه من پیش اومده اونم اینه که تو مایکروسافت یکی نیست بگه ظاهره کنسولو قشنگتر بزنیم من نمیخوام بگم این کنسول بدشکله اما میتونستن بهتر بزنن .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
آب چه بد قطع بوده
تا اینجای کار کنفرانس بتسدا رو دوست داشتم منتظر سونی و مخصوصا نینتندو پدیده میمونم
گفتن تایم کمی دارن اما به قول خودشون یک e3 بزرگ رو در راه دارن

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
بنظر من بهترین نمایش کنفرانس مترو بود بعد anthem و ori بقیش هم که تو دیوار بود واقعا بیشتر کنفرانس تو مخ بود:-w .
در مورد قیمت کنسول هم بعضی از دوستان چنان میگن گرونه که انگار نمایندگیه مایکروسافت سر کوچشونه میخوان برن به دلار بخرن اخه دوستایه گلم به حاله منو شما فرقی نمیکنه این کنسول 400 دلار باشه یا 500 چون مطمئن باشید این کنسول اوایلش تو ایران بالایه 2200 بعدش کم کم میاد زیره دوتومن .
اونوقت اون عزیزانی که کنسول رو از همین الان شکست خورده میدونن باید اینو در نظر بگیرن که این کنسول برایه بازیهایه مولتی پلتفرم با گرافیک بالا هست .مثلا الان رد دد رو 4k با تکسچرهایه 4k بازی کنیم بده یا کال او جدید رو ؟ البته اینم بگم که مایکرو تو انحصاری ضعیف عمل کرده ولی همین که بازیهایه شاخ رو 4k واقعی بازی کنیم خیلی لذت بخشه .
حالا یه سوال واسه من پیش اومده اونم اینه که تو مایکروسافت یکی نیست بگه ظاهره کنسولو قشنگتر بزنیم من نمیخوام بگم این کنسول بدشکله اما میتونستن بهتر بزنن .
دقيقا فاز اونايي كه اسكورپيو رو شكست خورده ميدونن
نميفهمم
وقتي ميشه با ٥٠٠ دلار مولتي پلت هارو با بهترين كيفيت بين كنسولا بازي كرد خيلي عاليه
همينكه Anthem فقط رو اسكورپيو 4k اجرا ميشه خيلي تبليغ خوبي هست و در اينده يحتمل ازين چيزا بيشتر هم ببينيم
نميدونم چرا يكسري اسكورپيو رو شكست اعلام ميكنن:دي
تو اينترنت و فضاي مجازي هم هيچكس تحريم نكرده كنسول رو چرا چرند و چولا شايعه ميكنيد :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
نميفهمم
وقتي ميشه با ٥٠٠ دلار مولتي پلت هارو با بهترين كيفيت بين كنسولا بازي كرد خيلي عاليه
همينكه Anthem فقط رو اسكورپيو 4k اجرا ميشه خيلي تبليغ خوبي هست و در اينده يحتمل ازين چيزا بيشتر هم ببينيم
تو اينترنت و فضاي مجازي هم هيچكس تحريم نكرده كنسول رو چرا چرند و چولا شايعه ميكنيد :|

حالا xbox x بیاد همینایی که اه اه پیف پیف میکنن [-(اولین کسایی هستن که میخرن

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
به نظرم من که طرفدار هیچ فرقه ای نیستم و فقط بازی برام مهمه متوسط رو به بالا بود البته اینم در نظر بگیریم عناوین اصلی مایکروسافت مثل تومب رایدر سری هیلو و gears of War و چند تایی دیگه غایب بودن که اینم تو سطح کنفرانس تاثیر داشت
شما کنفرانس سونی رو فرض کن سازندگان انچارتد یا گاد اف وار توش نباشن فاجعه میشه خود سونی هم جونش به این دو سه تا استودیو بسته ست در کل ضرر سونی یا مایکرو اصلا برام مهم نیست بیشتر بازی ها برام مهمه که ازشون لذت ببرم حالا مولتی پلتفرم بودم مهم نیست
خودم به شخصه موافق حذف انحصار از صنعت بازی سازی هستم اونجاست که معلوم میشه کدوم کنسول پیشتازی میکنه و از طرف دیگه هم این فن بازی ها تا حدود زیادی کم میشه و همه هم از بازی لذت میبرن
در کل یه این کنفرانس از ۱۰ نمره ۶ میدم

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
نميفهمم

کاملا حرفت رو قبول دارم ، طرف برای اینکه Takken 7 رو 3 روز زودتر از تاریخ عرضه بازی کنه 360 تومن برای بازیه 210 تومنی پول میده و فروشنده ها با این قیمت مسخره 3 روز قبل از عرضه رسمی ، انبارشون خالی شد ، اون وقت فکر میکنن برای قویترین کنسول این نسل کسی پول نمیده ! اونم با این انحصاری ها !

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
نميفهمم

شما دیگه خیلی خیلی اسکورپیو رو شاخ فرض کردید، بذار دوتا بازی مولتی پلتفرمXBX و PS4 Pro بیاد و ببینیم تفاوت گرافیک اجراییشون به اندازه تفاوت پولی شون هست یا باید با میکروسکوپ بگردی دنبال فرقشون:D
جوری از بهترین تجربه صحبت میکنید که انگار تفاوت از زمین تا آسمونه

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
شما دیگه خیلی خیلی اسکورپیو رو شاخ فرض کردید، بذار دوتا بازی مولتی پلتفرمXBX و PS4 Pro بیاد و ببینیم تفاوت گرافیک اجراییشون به اندازه تفاوت پولی شون هست یا باید با میکروسکوپ بگردی دنبال فرقشون:D
جوری از بهترین تجربه صحبت میکنید که انگار تفاوت از زمین تا آسمونه
قطعا نبايد اسكورپيو با پرو مقايسه بشه
اسكورپيو خيلي بيشتر با پرو فرق داره منم همينجا حاظرم شرط ببندم تا ٤ سال اينده كامل بازي هايي كه روي وان با رز ٩٠٠ به بالا اجرا شدن روي X ٤كي اجرا ميشن
اون تكنولوژي هايي كه تو اسكورپيو استفاده شده اين قيمت كاملا مناسبشه قيمت رو بر اساس تفاوت گرافيك نميزارن =))
در حال حاضر هم بهترين تجربه روي اسكورپيو هست لزومي هم نداره دوباره بازي هارو نام ببرم :دي

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
اون تكنولوژي هايي كه تو اسكورپيو استفاده شده اين قيمت كاملا مناسبشه قيمت رو بر اساس تفاوت گرافيك نميزارن =))
اون تکنولوژیهای highend که توی اسکورپیو استفاده شده برای دکوری هستش یا باید در عمل بتونه توی گرافیک و فریم ریت خروجی خودشو نشون بده ؟؟؟ ملاک ما مشخصات اعلامی سخت افزاریه یا چیزی که توی عمل و در نمایشگر خونمون میبینیم؟
مبارک شما باشه با این قیمت کاملا مناسب:D

• Like
Reactions: brokensword

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
خداوکیلی من که با کنسولش حال کردم . اخه چرا باید بد باشه حالا گیرم اصلا انحصاری نداشته باشه ، همینه که یه بازی مثل رد دد یا مترو رو 4k واقعی میزنی خودش کلیه . خیالتون راحت این کنسول بیاد چنان جوری بفروشه که مختون سوت بکشه .
فقط دوستان یه سوال الان دسته کنسول شارژیه یا باید باتری بزنی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر