نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یه چیزی که کسی بهش اشاره نکرده و احتمال معرفی ـش هم وجود داره قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل ششم ـه:-":D
من تو همون صفحات اول تاپیک بهش اشاره کردم. تازه ماهی دوتا بازی هم براش رایگان بشه هم فانتزی زدم :D

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
من وقتی که اسکورپیو توی کنفرانس معرفی نشه :D

منتظر نباش چون معرفی نمیشه هیچ وقت نمیان کنسول جدید که قراره 8-9 ماه دیگه بیاد از الان دربارش حرف بزنن اونم زمانی که اسلیم میخواد بیاد:)

بنظرم امسال کنفرانس مایکرو خیلی دیدنی میشه اونم به چند دلیل اول اینکه BF1 تو کنفرانس مایکرو نمایش داره ولی اونور cod که نفرت انگیز شده و احتمال نمایش چندتا مولتی پلتفرم توپ دیگه مثل Mass Effect و شاید اسپلینتر جدید و.. تو بخش انحصاری ها هم من خودم خیلی منتظر نمایش گیم پلی ریکور و کرک هستم و بنظرم ریکور حتما میترکونه :Dوforza gotham racing :D
پی سی باز ها هم امسال خیلی با کنفرانس مایکرو حال میکنن احتمالا سانست رو واسه ویندوز معرفی میکنن از اون ور شایعه aoe و هیلو وارز 2 هم هست forza apex و چندتا بازی توپ دیگه و قابلیت های جدید ویندوز 10 و xbox که با ابدیت anniversary میاد کنسول اسلیم هم که معرفیش 100 درصد شده + xbox tv box و چندتا سوپرایز توپ دیگه که هنوز لو نرفته :D شاید الن ویک 2 8->+ بازی جدید rare و نمایش طوفانی gears 4 بقیه مخلفات DR4 و SoD2 و... برای خودتون =P~

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
مقایسه گرافیکی بخش مولتی Gears 4 (نسخه بتا با آخرین بیلد):

zsq8e7oi6isv111n818t.jpg

منتظر یه نمایش فک برانداز از بازی هستم :D
===
حاجیمون Jo Staten نویسنده سری Halo که الان به عنوان داستان نویس اصلی ReCore مشغول به فعالیت هست.

n8o0k8jqx666x7jmeane.jpg

اعضای سازنده ReCore فوق العاده خوش سابقه هستن و روی بازی های خفنی کار کردن. باید دید در کنار همدیگه میتونن یه بازی خفن دیگه بسازن یا نه، به شخصه امید دارم بازی از نظر کیفیت حداقل در حد Sunset Overdrive باشه :D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
اینسایدرهایـه گَف دست به کار شدن و دیروز و امروز مشغول هینت دادن بودن ... این خلاصه مباحثشون هست : :D

Microsoft is going to have a Super Solid Lineup at E3 2016
Shinobi602

next Forza game (Forza Horizon 3) will be coming to Xbox One and PC and it will be set in the Southern Hemisphere
اینسایدر اژدها وارد میشود ! :think:

New Xbox One hardware from Microsoft is going to come with an Internal Power Supply
will have an ability to play movies at a Certain Resolution

Ekim

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
میزان پلیر های نسل هشتم فرانچایز فورزا هم به 11 میلیون نفر رسیده :D تا قبل از عرضه فورزا 6 تقریبا 7 میلیون پلیر داشته در نسل هشتم

11 million people have played Forza games on Xbox One - Forza Motorsport 6 for Xbox One News
این مقدار با این ورژن چند میلیون میره روش.
1 - اینکه بازی آرکید هست و نسبه به 6 خیلی بیشتر فروش میکنه
2 - رو PC میاد و همه تشنه، مثل چی میخرن.اصلا نخریدنش حرام هست.:D
دیگه خدا وکیلی موشکولی نداریم، فقط از مسئولین درخواست داریم این استور صهیونیستی رو درستش کنن به امید خدا.
اصلا منبع تبلیغ ضد نظام و ارزشهای اینوری و انوری هست این استور:D

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
اینسایدرهایـه گَف دست به کار شدن و دیروز و امروز مشغول هینت دادن بودن ... این خلاصه مباحثشون هست : :D

Microsoft is going to have a Super Solid Lineup at E3 2016
Shinobi602

next Forza game (Forza Horizon 3) will be coming to Xbox One and PC and it will be set in the Southern Hemisphere
اینسایدر اژدها وارد میشود ! :think:

New Xbox One hardware from Microsoft is going to come with an Internal Power Supply
will have an ability to play movies at a Certain Resolution

Ekim
من که میدونم آخرش اپیک فیل میشیم:Whistling:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
یه خبـر بد واسه ناظمـ القلوب ، لحظه وداع Remedy از مایکروسافت فرا رسیـد ! :think:

Remedy now has 2 dev teams
one new game in development with new partner
2nd team on early concept of another game

State of the Studio - Remedy

we feel that it’s important to set the expectations right
and let you, the fans, know that neither of the two projects currently in development is an Alan Wake game
:-<

Attachments

• CkbyM3EVEAAhRSp.jpg
    CkbyM3EVEAAhRSp.jpg
    49.3 KB · مشاهده: 39
آخرین ویرایش:

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
ه خبـر بد واسه ناظمـ القلوب ، لحظه وداع Remedy از مایکروسافت فرا رسیـد ! :think:

Remedy now has 2 dev teams
one new game in development with new partner
2nd team on early concept of another game

State of the Studio - Remedy
انشالله شریک جدید براشون اومد داشته باشه چیزه بهتر و جذابتری از QB بسازن.

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
شک نکن. شایعه های گیمفا همش به حقیقت میبنده.
الان این شوخی بود یا جدی D:
اخه چند بار گفتن برنامه ای نداریم یه بار هم گفتن کلا عرضه نمیشه اگه احتمال عرضش قوی باشه رسما گذاشتن سرکار
اون از کوانتوم بریک قبل از اینکه واسه Pc معرفی بشه میگفتن هدف ما نسخه وان هست و برنامه نداریم اما همزمان عرضه شد . اینم از این

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
اين شايعه گيمفا كه ميگه هيلو ٥ تو E3 براي pc معرفي ميشه معتبره ؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

اینو نمیدونم اما رسما اعلام کردن از این به بعد هر Halo که بیاد علاوه بر X1 برای PC هم عرضه میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر