نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
هایپ قبل از E3 امسال واقعا کمه، امیدوارم کنفرانس ها خفن باشن :D پارسال و دو سال پیش وضعیت خیلی بهتر بود و کلا نمیشد درجه هایپ رو کنترل کرد :D پارسال همین موقع ها تاپیک از صفحه 50 رد شده بود :D

g2t9h1baajudnqy78to6.jpg

دیگه هیچ خبری نیست باید از اینا بزاریم :| :D

v0q5v86t9jypuhou7j9l.jpg

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
انصافا یکی از سوپرایزهای بزرگ ماکروسافت که من (فکر کنم همه) اصلا 1 درصد هم احتمالش رو نمیدادم Halo Wars 2 بود. کلا وقتی بازی معرفی شد اونم به وسیله CA من به شدت تعجب کردم.

دوتای دیگه برای من Scalebound و BC بودن.

امیدوارم این کنفرانس سوپرایز بیشتری باشه

..........................................

دیشب خواب دیدم کنفرانس به شدت داغون بود.خدا به خیر کنه:D:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
انصافا یکی از سوپرایزهای بزرگ ماکروسافت که من (فکر کنم همه) اصلا 1 درصد هم احتمالش رو نمیدادم Halo Wars 2 بود. کلا وقتی بازی معرفی شد اونم به وسیله CA من به شدت تعجب کردم.

دوتای دیگه برای من Scalebound و BC بودن.

امیدوارم این کنفرانس سوپرایز بیشتری باشه

..........................................

دیشب خواب دیدم کنفرانس به شدت داغون بود.خدا به خیر کنه:D:D
البته سوال نظرسنجی مربوط به E3 هست وگرنه برای خود من هم نحوه معرفی Halo Wars 2 خیلی جالب بود :D ولی چون تو GamesCom معرفی شد اینجا قرار نگرفته.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
هیچی مثل رونمایی Sb ، و همکاری کامیا با مایکروسافت منو شگفت زده نکردش :D اصلا انتظارشو نداشتم البته قبل ای تری یادمه لیک شده بودش یک چیزایی ولی فکر نمیکردم کامیاا باشه اصلاا

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
VampyrGIF.gif

Focus Home Interactive لاین آپ خودشو برای E3 اعلام کرد و بازی Vampyr که در E3 سال گذشته معرفی شد هم بخشی از برنامشونه.

Vampyr (PS4, Xbox One, PC)
The Surge (PS4, Xbox One, PC)
Farming Simulator 17 (PS4, Xbox One, PC)
Space Hulk: Deathwing (PC)
Styx: Shards of Darkness (PS4, Xbox One, PC)
The Technomancer (PS4, Xbox One, PC)
Shiness: The Lightning Kingdom (TBA)
Mordheim: City of the Damned (Consoles, PC)

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
نمیدونم کسی اینو گذاشته یا نه
Rare Working on New Battletoads, Sea of Thieves Similar to Destiny, Halo Wars 2 Beta Coming – Rumour « GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog
----------
Rare seems to be working on a new Battletoads game (one that could be co-developed with another studio) while Sea of Thieves will apparently be in the vein of Destiny and The Division with its gameplay (supporting cross-buy and cross-play). Forza Horizon 3 is set in Australia, General RAAM is heading to Killer Instinct and Halo Wars 2 will be receiving a beta though cross-play hasn’t been mentioned. It was also noted that there was something related to Age of Empires mentioned as well.

There are tons of references to Conker but it doesn’t seem like anything that could suggest an upcoming announcement. Mouse and keyboard support references were found while the upcoming zombie title mentioned may be DayZ. Furthermore, a beta for Crackdown 3 seems close.

Read more at Rare Working on New Battletoads, Sea of Thieves Similar to Destiny, Halo Wars 2 Beta Coming – Rumour « GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
بالاخره یه چیزی لیک شد، داشتم نگران میشدم :D

jqdd51l7r81rfdq88k1i.jpg

پ.ن: اون Scarab خود به خود هایپ رو چند لول میبره بالا :x :D البته قیافه ـش یه کم عجیب و غریبه ولی کماکان با ابهته و آدم دلش میخواد یهو بپره داخلش و نابودش کنه! :D حس میکنم Halo Wars 2 از اون چیزی که فکر می کردیم خیلی بهتر بشه.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
من الان رفتم تو سایت Microsoft Studios و با این صحنه مواجه شدم :D

3cfq7wtjkh5gn6cpfx7y.jpg

ساخته شدن Age of Empires رو قطعی بدونید دوستان 8-><:-P\m/ :D یادش به خیر با نسخه های قبلیش چه حالی کردیم، مخصوصا نسخه دوم که ساعت های فوق العاده زیادی رو باهاش سرگرم بودم. اگه یه نسخه درست و حسابی از این بازی بسازن (نه از این چرت و پرت های کم هزینه و آنلاین)، من هیچی از مایکروسافت نمیخوام، حتی واسه X1 هم نسازن مهم نیست! :D ولی اگه تو همین E3 معرفی بشه برای من میشه بهترین کنفرانس چند سال اخیر :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر