نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
سواستیکا بیا که اولین شایعه H3 اومد :D

FH3 set in Australia :think:8->
20000.gif

:D In Australia , snow falls frequently on the highlands near the east coast
in the states of Victoria , New South Wales and Tasmania and in the Australian Capital Territory
There is a regular snow season in several areas which have seasonal ski tourism industries

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Horizon 3 خیلی بد میشه اگه استرالیا باشه :| محیط هاش شاید قشنگ باشن ولی همون حس دو تا هورایزن قبل رو خواهند داشت مطمئنا حالا با کمی تغییرات ریز و درشت.
خب ما می خوایم همون حس داشته باشه دیگه :d
البته من خودم از یک هورایزون تو یک محیط خشک و سرد هم استقبال می کنم :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
همون حس؟ :| من دارم محیط رو میگم :| یه محیط کاملا جدید باشه :D
خب استرالیا جدید دیگه :d
محیط شماره اول که تقریبا کویری بود. محیط شماره دوم هم که تو ایتالیا و اروپا بود با آب و هوای معتدل و بارونی. حالا استرالیا هم که برف و اینا داره. خوبه دیگه :d

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
سواستیکا بیا که اولین شایعه H3 اومد :D

Rumor: Xbox E3 info and Teaser Trailer coming online later today

FH3 set in Australia :think:8->
استرالیا خوراک کارش ساخت رالیه پس شاید هورایزن نباشه و یک شاخه ی جدید باشه
اسپم
منم تو لوکومتیو جا بدین:D

• Like
Reactions: B.A.B

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
استرالیا کویر با محیطای ماسه ای داره آیا؟؟؟؟
بشه هامر برداشت رفت صحرا نوردی من دیگه هیچی نمیخوام[-o<[-o<
اینجوری منظورمه
kavir-center6.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reydge

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
نمی‌دونم این قضیه Age of Empire تا چه حدی جدی هست ولی امیدوارم فرانچایز رو بدن دست یه استودیو درست و حسابی.
فرانچایزی که 20 میلیون نسخه فروش داشته واقعا شایسته ادامه دادنه.
شایعاتی بود که مایکروسافت داره یه استودیو با تمرکز روی بازی‌های استراتژی تاسیس می‌کنه، نمی‌دونم کار به کجا رسید... مایکروسفات IPـها استراتژی فوق العاده‌ای داره و خیلی بده که ادامه پیدا نکنن.
به نظرم بهتره برای ساخت ادامه بازی‌ها بره سراغ استودیوهایی که از اعضای سابق Ensemble تشکیل شدن. مثل Robot Entertainment، Boss Fighte و مخصوصا Bonus XP که کارمندایی مثل Dave Pottinger که سابقه خیلی طولانی روی AoE داره و طراح ارشد Halo Wars بوده. یا Jason Sallenbach که 15 سال سابقه توی ساخت بازی داره و Bruce Shelley که سابقه طولانی فعالیت با Firaxis و Ensemble رو داره و به شکل گیری Civilization و AoE خیلی کمک کرده.
درسته الان این استودیو تیم‌های کوچیکی هستن (که حیفه واقعا بازی موبایل بسازن)، ولی همون طور که سر Crackdown 3، سه تا استودیو دارن همکاری می‌کنن (!) اینجا هم می‌شه همچین حرکتی زد.
استودیو Big Huge Games، خالق Rise of Nations هم فوق‌العاده بودن، که متاسفانه مایکروسافت اون قدر این استودیو رو نخرید تا به این حال و روز افتادن! :D حالا باز حرکت مثبت این بود که تونست IP سری Rise of Nations/Legends رو بدست بیاره.
هر چند الان استودیو دیگه اعضای غول زمان ساخت KoA: Reckoning رو نداره ولی فردی مثل Brian Reynolds هنوز توی تیمه و استودیو به وسیله Nexon احیا شده و DomiNations رو ساختن که روی iOS و Android تعداد دفعات دانلودش داره نزدیک 20 میلیون بار می‌شه. :D

کلا خیلی برام جالبه بدونم اون بازی استراتژی‌ای که فیل اسپنسر گفته بود بر اساس یه فرانچایز محبوب داره ساخته می‌شه رو چه استودیویی داره می‌سازه. :-?:D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
بشه هامر برداشت رفت آفرود من دیگه هیچی نمیخوام[-o<[-o<
اینجوری منظورمه
kavir-center6.jpg

آره استرالیا انواع و اقسام کویرجات! رو داره :D
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اگر واقعا لوکیشن بازی استرالیا باشه احتمالا بازی خیلی حالت رالی به خودش میگیره و حتی میتونه به یک فرانچایز جدا تبدیل بشه. برای من زیاد فرق نداره چی باشه همین که یه ریسینگ خارج از پیست با استاندارد فورتزا باشه کافیه 8->

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
بشه هامر برداشت رفت آفرود من دیگه هیچی نمیخوام[-o<[-o<
اینجوری منظورمه
kavir-center6.jpg
روانی چی کار کردی(به سبک حیاط وحش و محمدرضا علیمردانی بخونیدش):Drooling:
با همین عکست که با روح و روان ما بازی کردی فکرکن بریم رو تپه ی شنی و پرش های ماسه توی دوربینو ببینیم[-o<[-o<=P~=P~
همین حالا داشتم فکر می کردم خیلی امکانش بالاست ساختاری شبیه به رالی داکار داشته باشه اگه باشه فوق العاده میشه

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بشه هامر برداشت رفت صحرا نوردی من دیگه هیچی نمیخوام[-o<[-o<
اینجوری منظورمه
kavir-center6.jpg

13-1-7-114938-3.jpg

مثل اینکه داره خوبشم داره :D اصلا اون فکر و خیال محیط های برفی از ذهنم پرید با این عکس

• Like
Reactions: samiradin

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
Horizon هر جا میخواد باشه مهم نیست، فقط تنوع محیط بالا باشه :D یعنی هم محیط کویری داشته باشه، هم کوهستانی، هم جنگل و هم بخش های شهری. بالاخره یه گوشه ای از دنیا پیدا میشه که همه اینا رو کنار هم داشته باشه :D

• Like
Reactions: A l i N T 7 7

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
کامنت هامون چی شد؟ :| :D

من شرط می بندم بازی جدید Rare معرفی میشه، همین طور Sunset Overdrive 2 :x :D
تو که میخواستی در سطح جهانی معرفی کنی قطار رو، حداقل جای این لگن یه وسیله درست حسابی انتخاب میکردین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر