نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
گرینبرگ و رفقا (دن ایوب و گراهام جنینگز که این دومی جدیده انگار :D ) نشستن Halo Wars 2 بازی کردن :(

دن ایوب هم زیرش گفته:

you heaped much destruction!
:think:

پ.ن: Total War: Warhammer آخرین بازی استودیو Creative Assembly هم که نمرات خیلی خوبی گرفته هایپ Halo Wars 2 برده بالا خود به خود :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این 343 میتونم بگم تا حالا خیلی احمق بوده ! حتی خود بانجی نسل قبل هیلو هایی با داستان فرعی ساخت که میتونست ایده هاش را پیاده کنه مثل halo 3 odst و هیلو ریچ .
به نظر من 343 بجای اینکه بشینه اینجوری فقط بازی شماره دار و دونباله دار بسازه ( که متاسفانه هیچ ایده جدیدی هم توشون دیده نشد ! ) بجاش میتونست هیلوهای دیگه با داستان های فرعی بدون حضور مستر چیف بسازه با توجه به این دنیای بزرگ که هیلو داره که هر گوشه و کنارش کلی ماجرا توش هست میتونند ازش یه بازی عالی در بیارند و اینطوری 343 میتونه تمام ایده ها و ریسک های خودش را روشون انجام بده و چیزهایی که جواب میده بیاره رو بازی های شماره دارش .

حالا بحث اینجاست که من انتظار دارم 343 این نمایشگاه e3 یه هیلو بدون شماره دار معرفی کنه و تمام ایده ها را پیاده کنه تا عیار دستمون بیاد ببینیم این استودیو واقعا مال این حرفهاست یا نه و حداقل امیدوار باشیم برای هیلو 6 !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تنها کاری که میتونند بکنند حرف بالایی هست که گفتم . کلا واقعا دیگه دارم از دست مایکرو به شدت نا امید میشم بی عرضه تر و احمق تر از مسئولین مایکرو تو بخش بازی من تو هیچ شرکتی ندیدم واقعا احمق هستند . یعنی اشتباهاتی میکنند که یه بچه 5 ساله نمیتونه انجام بده .
اون از معرفی مذخرف کنسولشون تو E3 که اگه 100 تا انحصاری خفن معرفی کنند نمیتونه به فروش PS4 برسه و از طرفی اینم از 343 که مایکرو با خیال راحت میده براش بازی شماره دار میسازه میگم احمق اول بده یه داستان فرعی بسازن بعد بده هیلو شماره دار بسازن حالا هیلو 4 را کاری ندارم ولی هیلو 5 را دیگه جوری خط داستان را بردند جلو که رسما نا امید کنندست . واقعا جرات میخواد یه بازی شماره داری در حد هیلو با اون عظمت و نامش بدی یه استودیوی تازه تاسیس برات بسازه .
این شخصیت لاک را که وارد بازی کردند قشنگ و خیلی راحت میتونستند یا یه داستان جدا از مستر چیف که روی شخصیت لاک میچرخه بسازن که ببینیم اصلا این کی هست و چیکارست و چه هدفی داره و ............... یه اسم و پسوند دیگه کنار HALO اضافه میکردند و روانه بازار میکردند کلی هم روش میتونستند ریسک کنند با خیال راحت که ضربه ای به محبوبیت و جمال هیلوهای شماره دار نخوره .

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
گرینبرگ و رفقا (دن ایوب و گراهام جنینگز که این دومی جدیده انگار :D ) نشستن Halo Wars 2 بازی کردن :(

دن ایوب هم زیرش گفته:

you heaped much destruction!
:think:

پ.ن: Total War: Warhammer آخرین بازی استودیو Creative Assembly هم که نمرات خیلی خوبی گرفته هایپ Halo Wars 2 برده بالا خود به خود :D

این Halo Wars 2 رو من واقعا نگرانم.ساختن استراتژی که هم بشه رو کنسول بازی کرد و هم رو PC واقعا سخته.خیلی مشکل بالانس کردن بازی بین دو سخت افزار.کاش از همون اول انحصاری ONE میکردن و بعدا در صورت خوب از آب در اومدن بازی یک پورت میدادن.

این تیم Creative Assembly هم اونی نیست که Total War رو ساخته.حتی توی یک طبقه هم نیستن.اینا بروبکس Alien Isolation هستن.

یک کار بهتری هم که ماکروسافت میتوسنت بکنه این بود که به جای Halo Wars 2 یک ip جدید با اینها خلق میکردن.یعنی مطمئن هستم اگه مثلا سبک بازی FPS/AA بود به لحاظ گرافیکی منفجر میکردن XBOX رو و واقعا Showcase گرافیکی راه مینداختن.یعنی اگه به غیر از استراتژی هر چیزی میساختن من با قاطعیت میگفتم میترکوند ولی الان نگرانم.باز گیم پلی ها بیاد ببینیم چی هست.

گرافیک بازی بین نسلی مولتی پلتفرمشون این بود.فرض کنید انحصاری میساختن تماما برای نسل جدید توی این سبک.

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
در ادامه هایپ :D

فرگوسن محتویات گیرز 4 برای E3 به اسپنسر و رفقا نشون داده :think:

در ادامه اسپنسر جوابشون دادن :think:

یبارا و گرینبرگ و لوفتیس (و دیگر دوستان :D) هم محتویات کنفرانس داشتن بررسی میکردن :think:

@Soheil

والا بنده آگاهی دارم تیمی که رو Total War کار میکنه با تیمی که رو Halo Wars 2 کار میکنه کاملا(یا اکثرا) متفاوته :D و همینم میدونم اکثرا از همون تیم Alien هستند :D
در مورد سبکم چون خودم فن سری Total War هستم مشخصا میدونم چجوریاس بازی و نمیشه مقایسه کرد :D در مورد Halo Wars 2 هم فعلا نمیتونم نظری بدم ولی نسخه اصلی تقریبا میشه گفت برای کنسول واقعا بهینه بود (و شاید بشه گفت بهینه ترین استراتژی روی کنسول تو زمان خودش حداقل بود) و خب گیم پلی بازی بازم جوری بود که می شد روی PC بنظرم عرضه بشه
نسخه ویندوز نمیدونم ولی نسخه وان سیستمش برساس نسخه اول باشه و مشکلاتش رفعه بشه و بازی گسترش داده بشه بنظرم میتونه موفق تر هم بشه ولی خب فعلا نظر دادن سخته شاید تو E3 کلا موس و کیبورد برا کنسول تایید کردن کلا قضیه عوض بشه
درکل بزودی همه چیز مشخص میشه :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
Halo Wars از این جهت که داستان و یه سری جزییات و احتمال CG ها توسط مایکروسافت ساخته میشه، کار Creative Assembly راحت تر هست و میتونن کاملا رو بحث گیم پلی تمرکز کنن :D من حس میکنم نتیجه کار حداقل در حد نسخه اول میشه.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
احتمالا قابلیت پشتیبانی از موس و کیبورد فراهم بشه و Halo Wars 2 هم فقط از موس پشتیبانی بکنه
====
بیشتر از هر چیز منتظر نمایش ریکور هستم و خیلی بهش امید دارم، از لحاظ داستان و موسیقی که تضمین شده هست و باید ببینیم گیم پلی چجوریاست:D
در درجه دوم منتظر معرفی نسخه دوم Sunset Overdrive هستم و این قضیه رایگان شدن نسخه اولش خیلی احتمالش رو بالا برده
گیرز که انتظار خاصی ازش ندارم فقط نا امیدمون نکنه:D
تو مولتی پلتفرم ها بیشتر منتظر بتلفیلد هستم و معرفی RDجدید تو رویاهام هست:D
امیدوارم مثل پارسال نصف انحصاری هارو نندازن برا گیمزکام و زمان ایندی هارو هم کم کنن:D

• Like
Reactions: batgamer2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
احتمالا قابلیت پشتیبانی از موس و کیبورد فراهم بشه و Halo Wars 2 هم فقط از موس پشتیبانی بکنه
====
بیشتر از هر چیز منتظر نمایش ریکور هستم و خیلی بهش امید دارم، از لحاظ داستان و موسیقی که تضمین شده هست و باید ببینیم گیم پلی چجوریاست:D
در درجه دوم منتظر معرفی نسخه دوم Sunset Overdrive هستم و این قضیه رایگان شدن نسخه اولش خیلی احتمالش رو بالا برده
امیدوارم مثل پارسال نصف انحصاری هارو نندازن برا گیمزکام و زمان ایندی هارو هم کم کنن:D
حاجی سریع استعفا نامه رو بنویس بیار تا امضا کنم! :| :D

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
====
موافقم با تمام حرفات
خود من اول منتظر recore هستم این بازی میتونه تبدیل به یه فرانچایز فوق العاده برای ماکرو بشه من که خیلی بهش امید دارم
دوم که کسی زیاد بهش اشاره نکرده یا اصلا حواسشون نیست نسخه دوم ori هست نسخه اول شاهکار تمام بود عالی بود و
سوم بازی crackdown3 هست

• Like
Reactions: sajjad++

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
امسال اولین سالی هست که هیچ اشتیاقی به دیدن کنفرانس مایکروسافت ندارم

برعکس من که خیلی منتظرم:D هم بخاطر نمایش جدید GeoW4 و هم SB و CD. البته شاید مایکرو از SB چیزی نشون نده اما به هر صورت این دوتای دیگه به اندازه کافی خوب هستن. گیم پلی recore رو هم نشون بدن عالیه. شاید مدل اسلیم هم معرفی بشه. و بازی های دیگه ای که برای اولین بار نمایش دارن.

تو مولتی ها هم میتونه نمایش های جالبی اتفاق بیفته. مثل اولین گیم پلی کامل از BF1. یا شاید گیم پلی ME:A (که قطعا برای من بهترین بخش E3 خواهد بود).

• Like
Reactions: xbla69

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر