Microsoft:سونی راه غلطی رو در ارتباط با 3D پیش گرفته!

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
Microsoft:سونی راه غلطی را در ارتباط با 3D پیش گرفته!

t1larg.3d.gaming.gi.jpg

Phil Spencer نایب رییس Microsoft game studios فکر میکنه سونی راه غلطی رو در ارتباط با 3D پیش گرفته.از طرفی سونی تحت فشار فروش تلویزیون 3D هست در حالی که MS این فشار روش نیست.
"ما تلاش میکنیم تا کارهایی کنیم که میلیون ها نفر میتونن ازش لذت ببرن.حقیقیتا مردم در حال حاضر تو خونشون 3DTV ندارن که 3D رو با این تکنولوژی جدید ببینن."
Phil Spencer نایب رییس Microsoft game studios این حرف ها رو در مصاحبه با CNN زد.
"من نیازی ندارم که به شما یه TV جدید بفروشم.یعنی این کار من نیست.ممکنه خیلی از کمپانی ها کارشون این باشه ولی این در مورد ما صدق نمیکنه.اما این همه ماجرا نیست."
Spencer از عینکهای 3d گرون و اثرات منفی اون روی بیننده ها پرسید.
"من به طور خارق العاده ای نمیتونم با این ارتباط برقرار کنم که افراد رو مجبور کنید که در یک اتاق با هم بازی کنن در حالی که همه تصویر یکسانی رو نمی بینن."
تعدادی بازی روی 360 هستن که stereoscopic 3D رو ساپورت میکنن.مثلا Batman: Arkham Asylum!پس Spencer در مورد این چه نظری داره؟"من این رو بیشتر یه آزمایش علمی می بینم تا چیزی که قراره میلیونها نفر رو تحت تاثیر قرار بده."
با این حال MS آشکارا از تکنولوژِی صرف نظر نمیکنه.همانطور که"اون نقشش رو در دنیای سرگرمی بازی خواهد کرد."
ضمنا سونی با عنوانهای 3D بزرگ و انحصاری 1st party که قراره برای PS3 بیان مثل: GT5,MS:A,LBP2,KZ3قویا 3D رو به عنوان آینده gaming ساپورت میکنه .
اون دو عنوان racing در Eurogamer Expo 2010 در لندن به صورت 3D به نمایش در اومدن.تو اونجا بودی؟اونا رو بازی کردی؟
نینتندو هم 3D رو در کنسول دستی جدید خودش یعنی 3DS به کار گرفته.Spencer در مورد این گفت:"من 3DS رو دوست دارم چون برای بازی کردن با اون مجبور نیستی عینک بزنی."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL and aliatlas

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
شارپ قبلا ساخته اما مثل اینکه یک سری مشکل داشته شنیدم توشبیا یک مدل بزرگ خوب ساخته که البته گرونه

اگر اشتباه نکنم 30 اینچ و 20 اینچ داره
که خودشون باز یکم مشکل وسعت دید دارن

• Like
Reactions: 619

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
سه تا Uncharted داریم تو این نسل + سه تا resistance + احتمالا 99.9% سه تا Infamous + سه تا Ratchet & Clank که بنظر خيلی از بزرگان صنعت گيم که یکیش شما هستی سونی فقط برای رضای خدا عرضه شون میکنه و نه سود.
ای لعنت به این ماکروسافت که فقط فکره جیبشه =)).
کدوم يکی از بازيهايی که مثال زدی با Gears of War 3 قابل مقايسه هستن ؟؟؟
البته به غير از آنچارتد که خودم معتقدم اومدن اون هم در اين نسل اشتباهه و به خاطر سودجويی هستش البته بايد صبر کرد و ديد ......
در ضمن کسی ادعايی بزرگی نکرده که مثل هميشه شما پنکت دور برداشت .....

سونی فقط برای رضای خدا عرضه شون میکنه و نه سود.
ای لعنت به این ماکروسافت که فقط فکره جیبشه =)).
ای کاش حداقل يکبار درست ميخوندی چی نوشتم بعد نظر ميدادی :
تمام صنعت گيم بخاطر کسب درامد هستش ....

خواستم يه مثال از لطمه بخاطر سودجويی بزنم که فکر نميکنم خودت هم مخالف باشی که بهترين مثال رو زدم ......

اگه صحبت ديگه اي داشتی تشريف بيار پروفايل در خدمتيم اينجا رو به بيراهه نکشيم بهتره .....

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
حداکثر تا دوسال دیگه یک خبرهای اساسی از 3DTV ی های بدون عینک به صورت عمده خواهد شد و آنوقت متوجه میشین سونی چرا اینقدر داره هایپ میکنه..

عزيز من چی فکر کردی ؟؟!!؟؟؟
نکنه فکر کردی اينهمه شرکتهای کوچيک و بزرگ بازيسازی با نيت ( قربتاً الی الله ) بازی ميسازن ......
تمام صنعت گيم بخاطر کسب درامد هستش ....
مهم اينه که بخاطر سود بيشتر لطمه اي به اين هنر وارد نشه که از ديد من سونی به خاطر سود بيشتر اينکار رو نکرده .........
نه مثل عرضه Gears of War 3 در اين نسل که نه تنها از نظر من و شما بلکه از نظر خيلی از بزرگان صنعت گيم فقط و فقط بخواطر سودجويی بيشتر انجام شد .....

دیگه کم میارین چرا پای Geow3 رو وسط میکشین..!؟

این شما و بزرگان صنعت گیم هم اگر معرفی کنید بیشتر باهاشون آشنا میشیم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
حداکثر تا دوسال دیگه یک خبرهای اساسی از 3DTV ی های بدون عینک به صورت عمده خواهد شد و آنوقت متوجه میشین سونی چرا اینقدر داره هایپ میکنه..
3D به هر نوعش یک تکنولوژی به مراتب گران تر از HD ست. که بعد از 5 سال هنوز درست حسابی جای خودش رو باز نکرده (HD). فکر نمیکنم حالاحالاها پذیرای یک چیزه جدید باشن. که اگر 4سال طول بکشه که 5.000$ بشه مثلا 999$، یه نسل کامل گیم تموم شده و اون موقع همه بازی ها از پایه 3D ساخته میشن و نیاز به این تبلیغ ات بی مورد نیست.
مثلا الان کسی میاد داد و بیداد کنه که دارم بازی HD میسازم؟

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا

دیگه کم میارین چرا پای Geow3 رو وسط میکشین..!؟

#:-s
خواستم يه مثال از لطمه بخاطر سودجويی بزنم ......

متأسفانه فرصت و حوصله اش رو ندارم که بشينم تاپيک های اون زمان رو از قبرستان تاريخ بکشم بيرون ......
شما اگه فرصتش رو داری ممنون ميشم اينکارو برام انجام بدی

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
من نمیدونم شما چطور بازی های انحصاری سونی رو با بازی که نیومده مقایسه میکنی:-/در ضمن چرا انچارتد روی این نسل نباید میومد؟!!!! هم سونی هم مایکروسافت و هر شرکت تجاری فقط فکر سودشه البته ممکنه که برای ساخت یک بازی بخوان افتخار و اعتبار هم کسب کنن که اونم در بلند مدت هدفش سود هست چه مادی چه غیر مادی در مورد بازی های 3 بعدی هم اینکار سونی بنظرم میتونه فروش ال سی دی سه بعدی های چه سونی و چه دیگران رو بالا ببره من و همه شما هم اگر در راسه سونی بودیم برای سود شرکت اینکارو میکریم این حرفای مایکرو ناشی از سوزشه و بس چون خط تولید ال سی دی 3 بعدی نداره داره ناله میکنه:))

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
متأسفانه فرصت و حوصله اش رو ندارم که بشينم تاپيک های اون زمان رو از قبرستان تاريخ بکشم بيرون ......
شما اگه فرصتش رو داری ممنون ميشم اينکارو برام انجام بدی
تو اینجا که ما زندگی میکنیم (Planet Earth) وقتی یه بازی تبدیل به فرنچایز میشه و تعداد کنسولهای فروخته شده بیشتر، ناشر و سازنده سود و منفعت خودشون رو در ادامه اون روی پلتفرم مورد نظر میبینن که یک امره بسیار، فوق العاده، بینهایت و خیلی طبیعی ست.
یعنی اگر شما توی این نسل چندتا دیگه Assissins Creed و Ghost Recon و Uncharted و Resistance و ... ببینی; نه اشکال داره و نه تعجب.

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
در مورد بازی های 3 بعدی هم اینکار سونی بنظرم میتونه فروش ال سی دی سه بعدی های چه سونی و چه دیگران رو بالا ببره

واقعاً به نکته خيلی جالبی اشاره کردی .....
اين حرکت ساخت بازيهای 3 بعدی به فروش تمام 3D TV ها کمک خواهد کرد نه فقط به Sony .......

مگه 3D Game های سونی فقط با BRAVIA اجرا ميشن ؟؟!!؟؟

یعنی اگر شما توی این نسل چندتا دیگه Assissins Creed و Ghost Recon و Uncharted و Resistance و ... ببینی; نه اشکال داره و نه تعجب.

تو اینجا هم که ما زندگی میکنیم (Planet Earth) فاصله بين هر نسل 5 تا 6 سال هست و وقتی در مدّت زمان يک نسل 3 سری از يک عنوان بازی بياد شک نکن که در کيفيت افت بوجود ميآد ......
چه سازنده اين بازی سونی باشه چه مايکروسافت چه نينتندو و چه ...
حالا اگه با اين نظر من مخالفی من ديگه صحبتی ندارم .....

آخرین ویرایش:

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
آقایون کمتر از 2 سال دیگه 3DTV بدون عینک میاد عجله نکنید. اون اسپنسر هم حرف مفت زده طبق معمول. تو ایرانه که کسی دنبال 3D نیست وگرنه سری به یه فروم مثل AVSForum بزنید ببینید چه خبره اونجا. حالا فن های محترم 360 و کلا مایکروسافت اگه تا الان با دیدن فیلم 3D سر درد نمیگرفتن از الان میگرن میگیرن به خاطر فتوای آقای اسپنسر.
به نظر من مهمترین ایراد عینک 3D اینه که بنده خداها اونایی که خودشون عینکی هستن چه کنن؟:D
-----------------
در ضمن سونی داشت PS3 رو به خاطر بلوری فدا میکرد حالا 3DTV که هیچه در مقابل اون. البته هزینه ای هنگفتی رو متحمل شد بنده خدا

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
به نظر من هممایکروسافت درست گفته البته نه راجع به 3d سونی بلکه راجع به کلیت 3dtv های با عینک. به این دلیل که 3d نه فقط در ایران بلکه در تمام دنیا با قیمت فوق العاده زیادی در حال عرضه هست و به علت قیمت زیاد و اجبار استفاده از عینک به نظر من هم فقط قشری خاص رو راضی نگه خواهد شد. و به احتمال زیاد فراگیریه Hdtv رو نخواهد داشت. ضمن اینکه مایکروسافت در حال حاضر با سرمایه گذاری و تفکر بیشتری نسبت به سونی در حال پیشروی است.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آقایون کمتر از 2 سال دیگه 3DTV بدون عینک میاد عجله نکنید. اون اسپنسر هم حرف مفت زده طبق معمول. تو ایرانه که کسی دنبال 3D نیست وگرنه سری به یه فروم مثل AVSForum بزنید ببینید چه خبره اونجا. حالا فن های محترم 360 و کلا مایکروسافت اگه تا الان با دیدن فیلم 3D سر درد نمیگرفتن از الان میگرن میگیرن به خاطر فتوای آقای اسپنسر.
به نظر من مهمترین ایراد عینک 3D اینه که بنده خداها اونایی که خودشون عینکی هستن چه کنن؟:D
-----------------
در ضمن سونی داشت PS3 رو به خاطر بلوری فدا میکرد حالا 3DTV که هیچه در مقابل اون. البته هزینه ای هنگفتی رو متحمل شد بنده خدا

در آینده 2 برابرش رو میگیره سونی PS3 رو خیلی آینده نگری کرده بود هم برای blu-ry هم برای 3D tv هاش کلا به نظرم سونی این نسل از کنسولش چیز دیگه ای میخواست تا این که فقط برای مردم وصیله سرگرمی جور کنه و خودش هم خوب فهمید چه سودی برای آیندش داره .

حالا این بابا یه چیزی گفته حالا مردم بیان همین TV ها رو بخرن 3D که 3D هستش حالا 2 سال دیگه یه مدل جدیدش رو میده به بازار برای سونی که فرقی نداره مهم براش فروش TV 3d هستش که فروشش رو شروع کرده حالا 2 سال دیگه TV جدید بدون عینک بیاد برای سونی که فرقی نداره خط تولید جدید راه میندازه و شروع به تولید اون مدل میکنه مهم براش الان جا انداختن 3D بین مردم هستش که خیلی ها خوششون امده حالا هم مگه اول TV های 1080 نیومدن که گرون بودن مردم رفتن ّFULL HD نخردین و معمولی هاش رو خردین این هم همون وضع رو داره 3D که 3D هستش تکنولوژی از این جدید تر که نیومده بعضی ها این رو میخرن فوقش 3-4 سال دیگه مردم بدون عینکش رو میخرن .

دوستان هم اگه قرار باشه مردم صبر میکردن که FULL HD اون موقع که نبود بیاد که .... کفن هم خیلی ها پوسونده بودن .;)

در کل همه تو خونشون یه وسیله از سونی رو دارن حالا به هرچی اما این که یه شخص از یه شرکت دیگه که اصلا دخلی بهش نداره راجب چیزی که درون یه شرکت سخت افزاری مثل سونی که بیشترین فروش لوازم صوتی و تصویری خیلی مشهوری داره تولید میکنه نظر میده جالب هستش .

یعنی سونی تکنولوژیش رو نداشته که TV بدون عینک تولید کنه من میگم یه چیزی بوده یا گرون در میومده که 100% همین هستش و یه مشکلی هم این تکنولوژی بدون عینک حتما داشته .

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
باز هم مصاحبه ای دیگر با یکی از مسئولان بخش سرگرمی مایکروسافت و باز هم پریدن به شرکت های رقیب و چرت پرت محض ،همان داستان همیشگی.به نظر میرسه کمال همنشینی با گرینبرگ در جناب اسپنسر هم بی تاثیر نبوده.
اگر سونی میخواد تلویزیون هاش رو اب کنه ،EA چرا از این تکنولوژی حمایت میکنه؟ Ubi چرا تصمیم میگیره از این به همه عنوانهای بزرگش رو با پشتیبانی از 3D عرضه کنه؟ ناشرهای مستقل چرا روی این موضوع مانور میدند؟اونا هم میخوان تلویزیون هاشون فروش بره؟!!
3D هم مثل همه تکنولوژی های دیگه امروز ناقصِ ،فردا کامل تر میشه ،مهم اینه که نقطه شروعی برای استفاده ش در این صنعت داره به وجود میاد.
حتم دارم اگر رقیبی برای 3DS از طرف مایکروسافت وجود داشت به اونم میپرید و الان این کنسول هم بدرد نخور بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر