Microsoft:سونی راه غلطی رو در ارتباط با 3D پیش گرفته!

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
Microsoft:سونی راه غلطی را در ارتباط با 3D پیش گرفته!

t1larg.3d.gaming.gi.jpg

Phil Spencer نایب رییس Microsoft game studios فکر میکنه سونی راه غلطی رو در ارتباط با 3D پیش گرفته.از طرفی سونی تحت فشار فروش تلویزیون 3D هست در حالی که MS این فشار روش نیست.
"ما تلاش میکنیم تا کارهایی کنیم که میلیون ها نفر میتونن ازش لذت ببرن.حقیقیتا مردم در حال حاضر تو خونشون 3DTV ندارن که 3D رو با این تکنولوژی جدید ببینن."
Phil Spencer نایب رییس Microsoft game studios این حرف ها رو در مصاحبه با CNN زد.
"من نیازی ندارم که به شما یه TV جدید بفروشم.یعنی این کار من نیست.ممکنه خیلی از کمپانی ها کارشون این باشه ولی این در مورد ما صدق نمیکنه.اما این همه ماجرا نیست."
Spencer از عینکهای 3d گرون و اثرات منفی اون روی بیننده ها پرسید.
"من به طور خارق العاده ای نمیتونم با این ارتباط برقرار کنم که افراد رو مجبور کنید که در یک اتاق با هم بازی کنن در حالی که همه تصویر یکسانی رو نمی بینن."
تعدادی بازی روی 360 هستن که stereoscopic 3D رو ساپورت میکنن.مثلا Batman: Arkham Asylum!پس Spencer در مورد این چه نظری داره؟"من این رو بیشتر یه آزمایش علمی می بینم تا چیزی که قراره میلیونها نفر رو تحت تاثیر قرار بده."
با این حال MS آشکارا از تکنولوژِی صرف نظر نمیکنه.همانطور که"اون نقشش رو در دنیای سرگرمی بازی خواهد کرد."
ضمنا سونی با عنوانهای 3D بزرگ و انحصاری 1st party که قراره برای PS3 بیان مثل: GT5,MS:A,LBP2,KZ3قویا 3D رو به عنوان آینده gaming ساپورت میکنه .
اون دو عنوان racing در Eurogamer Expo 2010 در لندن به صورت 3D به نمایش در اومدن.تو اونجا بودی؟اونا رو بازی کردی؟
نینتندو هم 3D رو در کنسول دستی جدید خودش یعنی 3DS به کار گرفته.Spencer در مورد این گفت:"من 3DS رو دوست دارم چون برای بازی کردن با اون مجبور نیستی عینک بزنی."

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL and aliatlas

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
به به.امین جان.آخه کی از شما نظر خواست.:d
============================
ولی به نظرم سونی موفق میشه.چون سونی به شدت آینده نگر هست.و دست رو هرکاری گذاشت اول همه مسخرش کردن و گفتن موفق نمیشه.ولی دیدیم در نهایت سونی موفق شد.
نمونه بارزش هم استفاده از بلوری بود که همگان نتیجش رو دیدن.

شما دوست داری جلوی تلوزیون بشینی عینک بزنی یه فیلم 3D ببینی یا بدون عینک فیلم 3D ببینی؟!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اوت شدن hd dvd.و حکمفرمائی بلوری
منظورم تو Game بود:D

البته به تاپیک ربط نداره، خواستی تو پروفایل در خدمتم:D
بابک جان نتیجش که از بازیهایی که برای ps3 ساختن فکر میکنم مشخصه.
آفرین:D اتفاقا دقیقا از همینجا مشخص میشه:D بازیهایی داریم به مراتب Content بیشتری از اون بازیها دارند و به راحتی در یک DVD جا شدند! این ها به هنر سازنده بر میگرده، نه این مسائل:D
حتما اگر سانتا مونیکا هنر داشت میتونست تو یک dvd 9 بازی رو بچپونه.مخشون تاب داشت الکی 40 گیگ بازی ساختن.
ظاهرا خیلی علاقه داری این بحث رو همینجا ادامه بدی:D باشه!
سانتا مونیکا که برداشته بود 1.5 برابر حجم اصلی بازی، از مراحل ساخت بازی فیلم گرفته بود و چپونده بود توش که از بلوری استفاده کرده باشه:D وگرنه Content خود بازی که در مقابل خیلی بازیهای با حجم یک DVD اصلا به حساب نمیومد!
پ.ن: میگم پروفایل میدونی چیه؟:D

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
منظورم تو Game بود:biggrin1:

البته به تاپیک ربط نداره، خواستی تو پروفایل در خدمتم:d
بابک جان نتیجش که از بازیهایی که برای ps3 ساختن فکر میکنم مشخصه.
========
خوب طبیعتا بدون عینک.ولی مگه میشه به این زودیا 3d بسازن بدون نیاز به عینک:-/
بازیهایی داریم به مراتب Content بیشتری از اون بازیها دارند و به راحتی در یک DVD جا شدند!
حتما اگر سانتا مونیکا هنر داشت میتونست تو یک dvd 9 بازی رو بچپونه.مخشون تاب داشت الکی 40 گیگ بازی ساختن.
پیروزی در جنګ فرمت ها کم چیزیه؟؟؟
این که مشکل حجم بازی رو ندارن.می تونن راحت یه بازی با حجم ۲۰ ګیګ یا بیشتر بسازن کم چیزیه؟؟
والا ما هم همینو گفتیم ولی نمیدونم بابک جان چه اصراری داره مخالفت کنه.
میگم پروفایل میدونی چیه؟
خیلی وقته پیغام دادم.ولی جواب ندادی.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
خوب طبیعتا بدون عینک.ولی مگه میشه به این زودیا 3d بسازن بدون نیاز به عینک:-/

3DS کشکه؟:D تا جایی که میدونم مانیتور یا تلوزیون 3 بعدی بدون عینک هم ساخته شده در سایز های کوچیک ولی با قیمت زیاد...

• Like
Reactions: S0HEIL

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
همینطوری ساختن بازی Triple A هزینه/زمان برهست و کلی دردسر داره اونم بدون 3D اونم زمانی که این تکنولوژی دست قشر اندکی از جامعه ست که احتمالا 000.01% اونها گیمر هستن.
ماکروسافت و 1st پارتی های 3D، نسل بعد انشالله تعالی.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
این که سوال نداره فدات شم :D
منم عینکیم ، اینم یه راه حل تُپُل:
2675959421_cd5bc80969.jpg

این طوری که میشیم پیت خنده..!

پیروزی در جنګ فرمت ها کم چیزیه؟؟؟
این که مشکل حجم بازی رو ندارن.می تونن راحت یه بازی با حجم ۲۰ ګیګ یا بیشتر بسازن کم چیزیه؟؟

ME2 و FF مگر نبودن که روی چند دیسک عرضه شدن و مشکلیم پیش نیومد

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
3DS کشکه؟:D تا جایی که میدونم مانیتور یا تلوزیون 3 بعدی بدون عینک هم ساخته شده در سایز های کوچیک ولی با قیمت زیاد...

Toshiba اولیش رو ژانویه میده بیرون
تا اونجایی که میدونم علاوه بر این مایکروسافت و فیلیپس هم روش به شدت کار میکنن
البته قانون همه کار می کنن منتها این بالایی ها بیشتر تو چشمن :d

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
این سونی هم فقط به خاطر فروش تلویزیون هاش که داره سنگ 3d رو به سینش می زنه!

عزيز من چی فکر کردی ؟؟!!؟؟؟
نکنه فکر کردی اينهمه شرکتهای کوچيک و بزرگ بازيسازی با نيت ( قربتاً الی الله ) بازی ميسازن ......
تمام صنعت گيم بخاطر کسب درامد هستش ....
مهم اينه که بخاطر سود بيشتر لطمه اي به اين هنر وارد نشه که از ديد من سونی به خاطر سود بيشتر اينکار رو نکرده .........
نه مثل عرضه Gears of War 3 در اين نسل که نه تنها از نظر من و شما بلکه از نظر خيلی از بزرگان صنعت گيم فقط و فقط بخواطر سودجويی بيشتر انجام شد .....

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
این طوری که میشیم پیت خنده..!
خیلی باحال گفتی=))=)):d
تا جایی که میدونم مانیتور یا تلوزیون 3 بعدی بدون عینک هم ساخته شده در سایز های کوچیک ولی با قیمت زیاد...
خوب من اینو نمیدونستم.:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوشحال گشتیم با بعضی از نظر های شاد .

امین جان مهم همین قیمتش هستش وقتی بخوان 40 ش رو بدن باید دونه ای 13 میلیون پول بیای بالا آیا این الان میصرفه یه یه TV 40 3D با قیمت 7میلیونی ؟ :-s

بیرون گود نشستن و گفتن لنگش کن راحت هستش اما شما حساب کن الان سونی بگه میخوام TV بدم بدون عینک هر TV براش9تا آب بخوره بعد کی میره بخره لطفا 3DS رو با یه TV 40 به بالا مقایسه نکن خنده دار هستش .;)

دوستان فکر میکنن سونی تکنولوژیش رو نداره که TV 3D بدون عینک بسازه شک نکنید داره اما واقعا الان به صرفه هستش ساختش یا نه شما حتی 5 تا عینک هم بگیری تو خونه میشه 750 تومان خوب حالا شما یه TV هم میگیری 40 رو 7 تا حالا روی هم میشه 7750 این کجا 12-15 تا کجا .

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
3DS کشکه؟:biggrin1: تا جایی که میدونم مانیتور یا تلوزیون 3 بعدی بدون عینک هم ساخته شده در سایز های کوچیک ولی با قیمت زیاد...
شارپ قبلا ساخته اما مثل اینکه یک سری مشکل داشته شنیدم توشبیا یک مدل بزرگ خوب ساخته که البته گرونه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نه مثل عرضه Gears of War 3 در اين نسل که نه تنها از نظر من و شما بلکه از نظر خيلی از بزرگان صنعت گيم فقط و فقط بخواطر سودجويی بيشتر انجام شد .....
سه تا Uncharted داریم تو این نسل + سه تا resistance + احتمالا 99.9% سه تا Infamous + سه تا Ratchet & Clank که بنظر خيلی از بزرگان صنعت گيم که یکیش شما هستی سونی فقط برای رضای خدا عرضه شون میکنه و نه سود.
ای لعنت به این ماکروسافت که فقط فکره جیبشه =)).

• Like
Reactions: ArianUndead

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر