Nintendo Metroid Prime 4

ylck3pjewldxvgrnviia.png

سازنده: Retro Studios
ناشر: Nintendo
تاریخ عرضه: اعلام نشده

کمپانی نینتندو پس از سال ها ساخت قسمت چهارم عنوان محبوب متروید پرایم را تایید کرده است. سری بازی متروید پرایم (جدای از spin-off-ها) از بهترین بازی‌های action-adventure اول شخصی هست که برای کنسول‌های Nintendo عرضه شده است.
در سال 2017 در Nintendo Direct مخصوص E3 2017 ساخته شدن این بازی به صورت رسمی با انتشار یک تیزر توسط نینتندو مشخص شد. در سال 2019 به صورت رسمی توسط نینتندو به Restart شدن ساخت بازی و تغییر در توسعه دهنده‌ی بازی اعلام شد.
Retro Studios سازنده ی بازی Metroid Prime 4 است، این شرکت سازنده‌ی اولین نسخه‌ی Metroid Prime و همچنین نسخه‌ی دوم و سوم این سری بازی بوده است. البته این استودیو بازی‌های دیگری هم ساخته است.
تاریخ عرضه‌ی بازی به صورت رسمی مشخص نشده است.

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
دوستان همراهان و طرفداران بازی از تجربه های خودشون در بازی با عکس نوشته فایل صوتی هر چیزی که میتونن قرار بدن . کسایی که دارن این فرنچایز شاهکار رو بازی میکنن
منم پرایم ۱ رو دارم بازی می کنم تقریبا نصف قابلیت های ساموس رو به دست اوردم.
واقعا بعضی مواقع تعجب می کنم این بازی واسه گیم کیوب اومده بوده و اینقدر از ساختش می گذره.
خیلی دوست داشتم نسخه چهارم رو هم رترو بسازه چون تا اینجا که بازی کردم خیلی از سبک ساختشون راضیم.
در ضمن دمت گرم که اینطور با هیجان تاپیک رو گرم نگه می داری.

pantera_demon

کاربر سایت
Feb 28, 2015
29
اره در جریانم ولی امیدوار بودم که اون می ساخت.

همه همینطور هستن دوست عزیز . به نظرم این بازی چند وقته در جال ساخته ولی نینتندو چون رترو پشت بازی نیست چیزی ازش نشون نداده چون میدونه طرفدارای متریود کیا هستن . دلیل این حرف اینجاست که این مصاحبه مال 2015 و در این مصاحبه میگه برای کنسول بعدی NX میخواد بیاد که همون سویچه و داره توضیح میده از بازی .

دوست عزیز ما هم دوست داریم این اتفاق میفتاد اما متاسفانه من مصاحبه ها رو که دیدم فهمیدم رترو در واقع یه سگانه مد نظرش بوده برای مترید پرایم و برنامه ای برای بعدش نداشته . فقط بعد اومدن زلدا بود که سازنده هاش گفتن خوب بود متروید اپن ورلد میشد . شاید خودشون اعلام آمادگی نکردن و پروژه ی جدیدی ر وشروع کردن .

در مصاحبه بالا بای پرایم 4 ، جالب اینه آقای تانابه تهیه کنندش هم اشاره کرده به یه سیاره بزرگ نه چند سیاره و نکته های دیگه ای که من کتن مصاحبه رو فاریسش رو براتون به زودی قرار میدم اینجا

pantera_demon

کاربر سایت
Feb 28, 2015
29
منم پرایم ۱ رو دارم بازی می کنم تقریبا نصف قابلیت های ساموس رو به دست اوردم.
واقعا بعضی مواقع تعجب می کنم این بازی واسه گیم کیوب اومده بوده و اینقدر از ساختش می گذره.
خیلی دوست داشتم نسخه چهارم رو هم رترو بسازه چون تا اینجا که بازی کردم خیلی از سبک ساختشون راضیم.
در ضمن دمت گرم که اینطور با هیجان تاپیک رو گرم نگه می داری.

پیام شما باعث دلگرمی هستش . بله من هم 5 تا chozo artifact دارم و 40 درصد بازی هستم و تمام اسلحه ها و اسکنر ها رو گرفتم و هر چی بازی میکنم بیشتر بهت زده میشم . راستش من یک رو بازی نکرده بودم و خوشحالم که الان دارم بازی میکنم و تعجب میکنم و لذت میبرم از زیبایی های بازی چون برای تازگی داره . من پرایم 3 رو تموم کردم و دارم میرم که باقی ورژن ها رو هم تموم کنم . هر چی بیشتر بازی میکنیم بیشتر طرفدار بازی میشیم همه .

به قول یه reviewer وقتی تو آسانسور بازی میری سموس رو با تمام اقتدارش میبینی و حس خیلی خوبی بهت دست میده از وقار و عظمتش .

امیدواریم تاپیک خوبی بشه و طرفدار های خوبی ازین بازی دور هم جمع بشیم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
اونقدر کشش میده!تا اینم بشه قضیه wii u!!!!
یک بازی هست که بهش غلاقه دارم اونم اینطوری کرد!بازی خاص دیگه ای هم نیست!نمیتونه رو زلدا دیگه مانور بده!بازیه ای ایندی هم زیاد جذاب نیست!

• Like
Reactions: Cait Sith

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
اگه نمایش متروید پرایم سورپرایز نینتندو تو Game Awards باشه محشر میشه!!!
ملّت سونی فن تو کف لاین آپ 2019 شونن
در حالی که این ور لاین آپ نینتندو واقعاً تخیّلیه برا 2019!
اگه واقعاً بتونن این و بایونتا و لوییجی منشن و انیمال کراسینگ رو تو یه سال بدن، کلّاً مهم نیست سونی چی بده و کی بازی سال شه...نینتندو برده

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اگه نمایش متروید پرایم سورپرایز نینتندو تو Game Awards باشه محشر میشه!!!
ملّت سونی فن تو کف لاین آپ 2019 شونن
در حالی که این ور لاین آپ نینتندو واقعاً تخیّلیه برا 2019!
اگه واقعاً بتونن این و بایونتا و لوییجی منشن و انیمال کراسینگ رو تو یه سال بدن، کلّاً مهم نیست سونی چی بده و کی بازی سال شه...نینتندو برده
اتفاقا لاین اپ 2019 سونی دست کمی از نینتندو نداره که هیچ خیلی هم بهتر هست فقط امدن tlou2 کافیه تا رقبا برن کنار :pبازی سال 2019 tlou2 چه نینتندو فنا بخوان چه نخوان:D mp در حد عناوین دوسال گذشته خود نینتندو هم نیست چه برسه به بازی سال خداییش با وجود tlou2.death stranding.halo6.gears5 چجوری میتونی بگی نینتندو برده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر