Nintendo Metroid Dread

1.png

سازنده: Mercury Steam , Nintendo EPD
ناشر: Nintendo
پلتفرم: Nintendo Switch
سبک: اکشن ادونچر, دو بعدی
تاریخ عرضه: October 8, 2021
پس از گذشت سالها و کنسل شدن نسخه DS , کمپانی نینتندو در E3 2021 از پنجمین قسمت سری محبوب متروید به نام Metroid Dread با تهیه کنندگی جناب Yoshio Sakamoto رونمایی کرد.
متروید درد عنوانی اکشن ادونچر, 2 بعدیست که مانند ریمیک Samus Returns با همکاری MercurySteam و Nintendo EPD ساخته خواهد شد.

براساس اطلاعات داده شده:

1. توسعه بازی بعد از رضایت جناب یاکاموتو از عنوان Samus Returns شروع شده

2. اکشن ادونچر دو بعدی به همراه المان های مخفی کاری

3. داستان درد پس از اتفاقات عنوان گیم بوی ادونس یعنی Metroid Fusion جریان داره

4. ستینگ بازی در سیاره ZDR قرار داره, جایی که روباتی به تعقیب ساموس میپردازه

براساس مصاحبه با جناب یاکاموتو:

پیوند های داستانی با Metroid Fusion وجود داره: همونظور که میدونید Adam در بازی حظور داره و انگل X هنوز کاملا ریشه کن نشده.

در آغار درد, خلاصه داستان برای پلیرهای جدید گذاشته میشه.

نتیجه نهایی پروژه Dread از انتظارات یاکاموتو قراتر رفته.

پایان بازی اشاراتی به آینده سری داره.

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
@Z-fan
محمد حسین کجایی؟ پس چی شد امروز هم که اومد..، بابا بیا دیگه همه الاف تو هستیم...:Wallbash:
من دومین E.M.M.I هم سقط کردم و مورف بال هم گرفتم...! ولی ...ولی اصلا بدون تو بازی حال نمیده...:sad::sad:

راستی من یک معذرت خواهی اساسی هم به شما بدهکارم...متروید فن واقعی تو هستی ای بزرگوار :Praying::Praying:..که اینجوری حاضری 60 دلار برای بازی ای که دوست داری هزینه کنی، از کپی خور کردن کنسولت با اینکه می تونی سرباز بزنی و احساسات خودت رو بازیچه مشتی رند و فرومایه..! قرار بدی.. (خودم رو عرض می کنم خواهشا به کسی برنخوره.. ) ...درود بر تو ...💙💙
ببخشید و عذر میخوام بابت این رفتارهای ناشایست این روزهای اخیر...غرض فقط فان بود نه توهین یا هرچیز دیگه ای...!! :no::no:

123-min_t3ki.png

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آقا مقدمه بازی و اولین EMMI رو زدم
پسر راضیم ازشون
عجب چیزی ساختن :x
یکم جنبه سینماتیک ـش غلیط تر از مترویدهاییه که تا الان زدم ولی اورآل حس که میده و اون کریپی بودنش محشره. تو تریلرها اصن اون قدره منتقل نمی شد

بهترین چیز بازی تو این چند دقیقه ای که زدم اینه که خیلی کنترل بازی روونه... قشنگ میره تو دستت سریع

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
آقا مقدمه بازی و اولین EMMI رو زدم
پسر راضیم ازشون
عجب چیزی ساختن :x
یکم جنبه سینماتیک ـش غلیط تر از مترویدهاییه که تا الان زدم ولی اورآل حس که میده و اون کریپی بودنش محشره. تو تریلرها اصن اون قدره منتقل نمی شد

بهترین چیز بازی تو این چند دقیقه ای که زدم اینه که خیلی کنترل بازی روونه... قشنگ میره تو دستت سریع
کیفش رو ببری انشاالله. اون اشارش به زیرو میشن رو دیدی؟ همون کاتسین چشم مادربرین

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اقا اون رباط سفیده اولای بازی رو چجوری باید کشت ؟ همون که یه نور زرد داره میبینتت قرمز میشه
تو هر منطقه ای که یکی از اون رباط ها هست یک مینی مادربرین که تو نقشه اگر اشتباه نکنم اسمشون سانترال یونیت هست وجود داره باید اونو پیدا کنی و شکست بدی بعد هند کنون ساموس قدرتش رو میگیره با اون میتونی بکشیش

@Z-fan

فقط یه easter egg بود برا همین تو این لاین اسپویلر گذاشتم.

تازه اگر دقت کرده باشی حمله های این مینی مادربرین ها هم شبیه مادر برین هست اون حلقه ها رو مخصوصاً میگم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
تو هر منطقه ای که یکی از اون رباط ها هست یک مینی مادربرین که تو نقشه اگر اشتباه نکنم اسمشون سانترال یونیت هست وجود داره باید اونو پیدا کنی و شکست بدی بعد هند کنون ساموس قدرتش رو میگیره با اون میتونی بکشیش

@Z-fan

تازه اگر دقت کرده باشی حمله های این مینی مادربرین ها هم شبیه مادر برین هست اون حلقه ها رو مخصوصاً میگم

آهان فکر کردم چیز خاصیه :D
معذرت

• Like
Reactions: mr-game&watch

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
دوستان جای هست که بتونم اکانت این بازی راتهیه کنم؟اورجینالش خیلی گرونه،دستگاه هم هک نیس،شماها جایی میشناسید از این اکانت های ترکیبی برای فروش داشته باشه؟ممنونم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
به به من نمیدونستم شبیه ساز سویچ انقدر پیشرفت کرده.
ما هم بریم سراغ بازی اخر هفته ای زود تمومش کنیم :-" :-" :-"

امیدوارم یه آخوند با عمامه قرمز که روش یه N گنده نوشته بیاد Cease & Desist ـتون کنه :D

=================

باس اول (اون نیمچه مادربرین ها رو نمیگم... باس واقعی اول :D) رو هم زدم.. خوب شد دو تا تانک جون داشتم وگرنه همون فاز دوم به رحمت ایزدی میشتافتم
بدجور چسبید ولی. این سیاست موشک بکوبون تو کله شون همیشه یکی از دلنشین ترین مکانیک هاییه که بقیه مترویدوانیا ها ازش بی بهره اند :>
تازه تو این بازی یه جورایی ارتقاش هم دادن حسش رو وقتی یهو تو کات سین ها هم میتونی موشک بکوبی تو صورتش.... خیلی خوب بود ساموس تو این سکانس ها. ما رو برد به یاد آقامون کریتوس اصن >:)

این بازی داره همه چی به من میده غیر از توپ قلقلی شدن. و همه جا هم پر این دالون هاست که باید قل بخوری توش و دارم دیوونه میشم ~X(
این درگیری با EMMI ها از چیزی که انتظار داشتم خیلی بهتره واقعا :D
چون جدا از بحث تعقیب و گریز، این محیط دالان مانند بازی ناجور گیجت می کنه، خیلی حس عجیب و باحالی داره. (پری کردن اینا هم داره دستم میاد. کمتر دارم شتک میشم :)) )

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
امیدوارم یه آخوند با عمامه قرمز که روش یه N گنده نوشته بیاد Cease & Desist ـتون کنه :D

=================

باس اول (اون نیمچه مادربرین ها رو نمیگم... باس واقعی اول :D) رو هم زدم.. خوب شد دو تا تانک جون داشتم وگرنه همون فاز دوم به رحمت ایزدی میشتافتم
بدجور چسبید ولی. این سیاست موشک بکوبون تو کله شون همیشه یکی از دلنشین ترین مکانیک هاییه که بقیه مترویدوانیا ها ازش بی بهره اند :>
تازه تو این بازی یه جورایی ارتقاش هم دادن حسش رو وقتی یهو تو کات سین ها هم میتونی موشک بکوبی تو صورتش.... خیلی خوب بود ساموس تو این سکانس ها. ما رو برد به یاد آقامون کریتوس اصن >:)

این بازی داره همه چی به من میده غیر از توپ قلقلی شدن. و همه جا هم پر این دالون هاست که باید قل بخوری توش و دارم دیوونه میشم ~X(
این درگیری با EMMI ها از چیزی که انتظار داشتم خیلی بهتره واقعا :D
چون جدا از بحث تعقیب و گریز، این محیط دالان مانند بازی ناجور گیجت می کنه، خیلی حس عجیب و باحالی داره. (پری کردن اینا هم داره دستم میاد. کمتر دارم شتک میشم :)) )
بدون اسپویل بگم اندکی صبر مورف بال نزدیک است

• Like

Amir nyny

کاربر سایت
Dec 18, 2020
105

@Z-fan

محیطش خیلیییییی بزرگه میتونی بگی کجای نقشس ؟

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
محیطش خیلیییییی بزرگه میتونی بگی کجای نقشس ؟

تو نقشه (اون بخش EMMI هاش) یه علامت قرمز داره اون جا. البته رسیدن بهش از همون اول غیر ممکنه، باید کلی راهتو تو هزارتوهای خارج و داخل اون محوطه وا کنی تا برسه بهش

• Like
Reactions: mr-game&watch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر