Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
امروز رفتم Dead space 3 با این بازی رو خریدم
اول اینو گذاشتم
شروع حوصله سر ببر و طولانی ایی داشتش طوری که حوصله ام سر رفت..خیلی خوشم نیومد! حالا هزارم بگن تو شرایط فقری بازی رو ساختن! حالا باز باید بازی کنم ببینم چطوریه
اما دد اسپیس 3 رو گذاشتم و با توجه به اینکه اولین تجربه من از بازی کردن این سری بود به نظرم خیلی خیلی زیباتر و جذاب تر از مترو بودش. هم از لحاظ گرافیکی هم از لحاظ گیم پلی. حیف شد 2 نسخه قبلی رو بازی نکردما

به نظر شما دد اسپیس 3 از مترو بهتر نیست؟
نه اصلا هم بهتر نیست.DE3 که از دو نسخه قبلش ضعیفتره.METRO هم که فوق العادست.یکم دیگه بازی کن نظرت عوض میشه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من بازم گیر کردم :

اونجایی که آرتیوم در حال فرار هست و بعد به کمک یکی که مثل اینکه آشنا هست سوار یه ماشینی که روی ریل راه میره میشه . بعد یه مقدار میره جلو و به یه قطار میرسه و با ماشینه قطاره رو هل میدیم جلو . یه مقدار که میریم جلو به یه دو راهی میرسیم که دیگه راه بسته میشه و نمیدونم باید چی کار کرد. کسی میدونه چی کار کنم ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بازی من باگ شد :( ، ببینید برا شما اینطوری نشده ...

اوایل بازی
همون جایی که آرتیوم یه وسیله ای که روی ریل حرکت میکنه از دوستش میگیره ، بعد کمی جلو تر اون وسیله رو کنار میزاره و باید به یه نفر کمک کنه تا با هم ادامه راه رو برن ، اونجا دو تا زن رو هم باید نجات داد
اونجا برای من دست اون دوستش که باید به آرتیوم کمک کنه رو برا من باز نمیکنه
حتی از یه چکپویت قبل تر هم اومدم باز ولی نمیشه

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
بازی من باگ شد :( ، ببینید برا شما اینطوری نشده ...

اوایل بازی
همون جایی که آرتیوم یه وسیله ای که روی ریل حرکت میکنه از دوستش میگیره ، بعد کمی جلو تر اون وسیله رو کنار میزاره و باید به یه نفر کمک کنه تا با هم ادامه راه رو برن ، اونجا دو تا زن رو هم باید نجات داد
اونجا برای من دست اون دوستش که باید به آرتیوم کمک کنه رو برا من باز نمیکنه
حتی از یه چکپویت قبل تر هم اومدم باز ولی نمیشه

اونجا که پیاده میشی میشه اسلحه خرید و مهمات باید باز سوار شی بری جلو باهاش تا اونجا که کچله رو ازاد میکنه راه رو برات باز میکنه بازم باید ببریش جلو بعد میری سمت راست که آتیش داره رو دیوار با بکوبی به اونجایی که تیغ های چوبی هست چند بار تا راه باز شه همون ریل سمت راست میشه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اونجا که پیاده میشی میشه اسلحه خرید و مهمات باید باز سوار شی بری جلو باهاش تا اونجا که کچله رو ازاد میکنه راه رو برات باز میکنه بازم باید ببریش جلو بعد میری سمت راست که آتیش داره رو دیوار با بکوبی به اونجایی که تیغ های چوبی هست چند بار تا راه باز شه همون ریل سمت راست میشه

دقیقا همونجا
برا من اون کچل رو آزاد نمیکنه .... موندم قضیه چیه ... !؟
یه دور مخفی کاری رفتم ، آزادش نکرد
دوباره همه رو کشتم ، بازم آزادش نکرد
دقیقا میدونم چه کسی رو میگی که باید ازادش کنم

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
دقیقا همونجا
برا من اون کچل رو آزاد نمیکنه .... موندم قضیه چیه ... !؟
یه دور مخفی کاری رفتم ، آزادش نکرد
دوباره همه رو کشتم ، بازم آزادش نکرد
دقیقا میدونم چه کسی رو میگی که باید ازادش کنم

منم این تیکه رو دوبار رفتم هم مخفی هم کشتن ازاد کرد ؟ برو پشت سرش x بزنی ازاد میکنه خودش حالا نشد یه بار از چک پوینت قبلی بیا شاید باگ باشه

imanps3

کاربر سایت
May 3, 2013
180
نام
ایمان
دوستان من بازم گیر کردم :

اونجایی که آرتیوم در حال فرار هست و بعد به کمک یکی که مثل اینکه آشنا هست سوار یه ماشینی که روی ریل راه میره میشه . بعد یه مقدار میره جلو و به یه قطار میرسه و با ماشینه قطاره رو هل میدیم جلو . یه مقدار که میریم جلو به یه دو راهی میرسیم که دیگه راه بسته میشه و نمیدونم باید چی کار کرد. کسی میدونه چی کار کنم ؟
شما واگنی که سوارشی رو ببر عقب تا قبل از دو راهی بع سر همون قسمتی که راه اهن دوتا شده رو اگه نگا کنی یه دستگاهی هست که مسیر ریلوعوض میکنه،مسیرو عوض کن بعدش با سرعت برو تو در چوبی و...

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
خب بالاخره منم تموم کردم.واقعا محشر بود.شارژ کردن چراغ.دنبال ***** ماسک گشتن و .... عالی بود.بهترین بازی عمرم بود.البته نظره شخصیه.مثلا من از بایوشاک خوشم نیومد و تا وسطش رفتم.
از 10 هم من 20 میدم به بازی:d موزیک تیتراژ پایانی هم که فوقه محشر بود.تصمیم گرفتم برم قبلی هم بازی کنم.
من پایان بد بازی رو دیدم.کسی پایان خوبشو دیده بیاد بگه?:d

Arch Mage

کاربر سایت
May 20, 2013
8
وای خدا من با آهنگ منو مترو 2033 زندگی میکردم اهنگ این نسخه هم عالی بود ولی اهنگ پایانی خیلی قشنگ تر بود !
اگه کسی اول 2033 و بهد last light بازی کرده صد در صد در پایان بازی اشک تو چشماش جمع میشه :( (یا شاید من خیلی بی جنبه ام آخه کم مونده بود سر Walking dead خودکشی کنم :d)
این چهار تا اهنگ فوق الاده رو میزارم حتما دانلود کنید لذت ببرید ;)

http://OST Metro: Last Light - Menu Theme [Enter the Metro] (Alexey Omelchuk)

Download Metro Last Light OST - Credits Mp3 Song for Free - SongLust.com

Download Metro 2033 - Main Theme Guitar Cover Mp3 Song for Free - SongLust.com

Download Metro 2033,Main Theme, Metal Cover. Mp3 Song for Free - SongLust.com

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
من 2033 رو بازی نکردم ولی همینم که بازی کردم,اخرش یه نمه بغض گرفتم.مخصوصا که پایان بدش رو داشتم.فکر کنم برم 2033 هم بازی کنم کارم به همون گریه بکشه:d

خودکشی?:d:d

Arch Mage

کاربر سایت
May 20, 2013
8
دوستان اون صحنه زشتش اولای بازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

:| نه تقریبا وسطاشه یه جا آرتیوم دستشو میزاره رو دهن یه خانوم ،بعد اون ازت درخواست رقص میکنه انتخاب با خودت میتونی پیشنهاد رو رد بدی و صحنه ای در کار نیست ! (من خودم اول زدم بعدن لود کردم فقط به خواطر پولی که حروم شد :d )

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
خب برای بار دوم تمومش کردم و 810 تا از اچیومنت هاش رو هم گرفتم, جز بازی هایی که همیشه تو یادم خواهد ماند.:x
این پایان هم تقریبا شبیه پایان قبلیه ولی وقتی می خواید D6 رو منفجر کنید ,DARK ONE میاد و نمیزاره و با کمک
رفیقاش شما و بقیه رو نجات میده,خان ناپدید میشه و dark one ها باز هم میرن ..با اون اهنگش منو به گریه انداخت:(

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
خب برای بار دوم تمومش کردم و 810 تا از اچیومنت هاش رو هم گرفتم, جز بازی هایی که همیشه تو یادم خواهد ماند.:x
این پایان هم تقریبا شبیه پایان قبلیه ولی وقتی می خواید D6 رو منفجر کنید ,DARK ONE میاد و نمیزاره و با کمک
رفیقاش شما و بقیه رو نجات میده,خان ناپدید میشه و dark one ها باز هم میرن ..با اون اهنگش منو به گریه انداخت:(

خب یعنی ارتیوم زنده میمونه?.
به نظرم برای ورژن بعد هم از همین پایان خوب استفاده کنند و ارتیوم هستش.
البته کلا این داستانه مترو مارو گیج کرده.میگن این ربطی به 2034 نداره.از یه طرف یه جا خوندم داستانش از مترو 2035 که تازه داره نوشته میشه الهام گرفته.
موزیک پایان خوب و بد که با هم فرقی ندارن?
مو

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر