Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter SAMUEX
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من وقتی این بازی رو انجام میدم سرم گیج میره و نفس تنگی میگیرم:(

کسی هست اینطوری بشه ! یا شده باشه ؟
سره خودت گيج ميره يا آرتيوم؟
اگه سره آرتيوم گيج ميره و نفس تنگي ميگيره كه بايد تو اون مراحل ماسك بزني.اگه اين اتفاق براي خودت ميوفته كه بايد بري دكتر :d

100% منظورش خودشه.اگه برای آرتیوم ماسک نزاره که میمیره:d
تجویز دکتر مترو(خودم):شما به احتمال زیاد جو سنگین بازی روت اثر میزاره و همچنین موقعی که با جک و جونورا روبرو میشی میترسی.
شما موبایلتو بزار بغل دستت,یه اهنگ 6و8 هم پلی کن و بازی رو ادامه بده.حالت بهتر میشه:d

100% منظورش خودشه.اگه برای آرتیوم ماسک نزاره که میمیره:d
تجویز دکتر مترو(خودم):شما به احتمال زیاد جو سنگین بازی روت اثر میزاره و همچنین موقعی که با جک و جونورا روبرو میشی میترسی.
شما موبایلتو بزار بغل دستت,یه اهنگ 6و8 هم پلی کن و بازی رو ادامه بده.حالت بهتر میشه:d

سر خودم گیج میره بابا:d

انگار که اگر یکم دیگه بازی کنم میمرم:( (میگم شاید برای اینه که روی 42'' TV بازی میکنم !)
شاید خنده دار باشه یادمه بتلفیلد رو هم رو TV همینطوری میشدم،جالب اینجاست که ولی روی مانیتور 5 ساعت هم مولتیش رو بازی کنم اینطوری نمی شم.

شماها روی چی بازی میکنید؟

سر خودم گیج میره بابا:d

انگار که اگر یکم دیگه بازی کنم میمرم:( (میگم شاید برای اینه که روی 42'' TV بازی میکنم !)
شاید خنده دار باشه یادمه بتلفیلد رو هم رو TV همینطوری میشدم،جالب اینجاست که ولی روی مانیتور 5 ساعت هم مولتیش رو بازی کنم اینطوری نمی شم.

شماها روی چی بازی میکنید؟

حاجی مشکل از خودته:d چون اگه مربوط به تلویزیون میشد,من با تلویزیون 51" که باید به دیاره باقی میشتافتم!:d
حالا جدا از شوخی احتمالا روحیاتت با این مدل بازیا سازگار نیست.حواست هم باشه رزیدنت بازی نکنی که کار دسته خودت بدی:d میتونی 360 رو بفروشی,بجاش یه نینتندو بگیری ماریو بزنی:d

حاجی مشکل از خودته:d چون اگه مربوط به تلویزیون میشد,من با تلویزیون 51" که باید به دیاره باقی میشتافتم!:d
حالا جدا از شوخی احتمالا روحیاتت با این مدل بازیا سازگار نیست.حواست هم باشه رزیدنت بازی نکنی که کار دسته خودت بدی:d میتونی 360 رو بفروشی,بجاش یه نینتندو بگیری ماریو بزنی:d
دستت درد نکنه واقعاً:d
فکر کنم بخاطر تاریکی بازی و بقول تو جو بازی باشه

منم کلا با بازی های FPS این مشکل رو دارم وقتی خیلی بازی میکنم حالم بد میشه و سرم گیج میره....اتفاقا یه مقاله درباره همین موضوع توی همین بازی سنتر خیلی وقت پیشا خوندم که خیلی قشنگ توضیح داده بود و یه دارویی هم تجویز کرده بود!اگه کسی اون مقاله پیدا کرد خیلی دوس دارم دوباره بخونمش...

منم کلا با بازی های FPS این مشکل رو دارم وقتی خیلی بازی میکنم حالم بد میشه و سرم گیج میره....اتفاقا یه مقاله درباره همین موضوع توی همین بازی سنتر خیلی وقت پیشا خوندم که خیلی قشنگ توضیح داده بود و یه دارویی هم تجویز کرده بود!اگه کسی اون مقاله پیدا کرد خیلی دوس دارم دوباره بخونمش...

اخه بازی خوبیه ادم دلش نمیاد بیخیال شه.

اگر فهمیدی به منم بگو،البته من با همه بازی ها اینطوری نمیشم.
تا اونجا که من شنیدم بهش میگن بیماری حرکتی .

اخه بازی خوبیه ادم دلش نمیاد بیخیال شه.

اگر فهمیدی به منم بگو،البته من با همه بازی ها اینطوری نمیشم.
تا اونجا که من شنیدم بهش میگن بیماری حرکتی .

آره منم دارم وقتی سوار ماشینم میشی حالت بد میشه، بازیای FPS نمیتونی خوب بکنی، با Sudden Movement سازگار نیستی و اذیت میشی و ....
قرص هم اسمش دیمن(یا دمین یادم نیست) هدرینات 50 که بهش قرص ماشینم میگن. بسته ای 200 تومان.

آره منم دارم وقتی سوار ماشینم میشی حالت بد میشه، بازیای FPS نمیتونی خوب بکنی، با Sudden Movement سازگار نیستی و اذیت میشی و ....
قرص هم اسمش دیمن(یا دمین یادم نیست) هدرینات 50 که بهش قرص ماشینم میگن. بسته ای 200 تومان.
یعنی میخوام مترو بازی کنم باید قرص بخورم !
بعضی ادم ها میرن جاده چالوس اینطوری میشن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or