Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter SAMUEX
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یعنی میخوام مترو بازی کنم باید قرص بخورم !
بعضی ادم ها میرن جاده چالوس اینطوری میشن.

فکر کنم مشکل از فریم بازیه که خیلی پایینه:)
من تو بازیهایی که سنگین اجرا میشن و فریمشون پایینه بعد از یکی دو ساعت یا سر درد میگرم یا یکم گیج میزنم:d
البته ال سی دی و ال ای دی های کره ای مخصوصا" lg بدجوری چشمو اذیت میکنن
برادرم یه 42 ال جی داره وقتی میخای فیلم معمولی هم نگاه کنی بعد از 1 الی 2 ساعت انگار کور شدی ولی پاناسونیک و سونی خیلی خیلی کم
باعث تحریک اعصاب آدم میشه .
کلا" استرس هم 50% دخیل هست ، قرص ماشین هم شدیدا" خواب آوره اگه بخوری باید دو روز بخوابی:d و به هیچ دردی هم نمیخوره.
سعی کن قرص نخوری و با غذای مناسب و ورزش + هر 1 ساعت بازی 30 دقیقه استراحت خودتو درمان کنی .:d

آخرین ویرایش:
ای کسانی که بازی رو تموم کردید شماها جواب بدید که ترسناکه یا نه ؟!
نه، فقط یه جو خاصی داره که یکم استرس همراه ادمه . به غیر از !
اون مرحله که :
به ارتیو ماشین میده و باید یه مسیر طولانی ـو با ماشین بریم .
که این ترسناک ترین قسمت بازیه ! مخصوصا اون اتاق که
توش رایفل هست . مثه اتاق ارواح ! یه صدای وحشتناکی اونجاست که نابود میکنه ادمو .
که البته این مرحله ی لعنتی مصادف شده بود با تنها شدنم تو خونه ساعت 10 شب + بارون و رعد و برق بیرون :|
تو عمرم اینقد نترسیدم !
خدا لعنتشون کنه !
پ.ن : اصن هوای مشهد خیلی عحیب اون روز ! کل روز بازون میومد ! جوت میداد واسه مترو :d

من تو بازیهایی که سنگین اجرا میشن و فریمشون پایینه بعد از یکی دو ساعت یا سر درد میگرم یا یکم گیج میزنم:d
برادرم یه 42 ال جی داره وقتی میخای فیلم معمولی هم نگاه کنی بعد از 1 الی 2 ساعت انگار کور شدی ولی پاناسونیک و سونی خیلی خیلی کم
کلا" استرس هم 50% دخیل هست ، قرص ماشین هم شدیدا" خواب آوره اگه بخوری باید دو روز بخوابی:d و به هیچ دردی هم نمیخوره.
سعی کن قرص نخوری و با غذای مناسب و ورزش + هر 1 ساعت بازی 30 دقیقه استراحت خودتو درمان کنی .

والا منم پاناسونیک دارم
ورزش رو خوب اومدی !
مگه چند فریم هست این بازی ؟

مجید جان فریم ریت بازی اونقدرها هم بد نبودا! من مشکله خاصی نداشتم باهاش.
محمد دقیقا دست گذاشتی روی هدف.البته یه قسمته دیگه هم هست که تا حدودی استرسه زیادی داره.]i
اون قسمتی که زنگو میزنیم دینگ دینگ میکنه,باید وایسیم تا قایق بیاد.که همش جونورا میریزن سرمون.البته بازم وقتی سواره قایق میشیمم باید حواسمون که اطرافه قایق باشه.
قسمتای اخر هم تنها با دارک وانیم یه ذره دلشوره ایجاد میکنه
وسلام:d

سعی کن قرص نخوری و با غذای مناسب و ورزش + هر 1 ساعت بازی 30 دقیقه استراحت خودتو درمان کنی .

آقا این چیزی که میخوام بگم وحشتناک آف تاپیکه ولی نمیشه....
خوب عزیزم شما که این بیماری رو ندارین براچی میگین ورزش کنین و ... وقتی نمیدونین. من از بچه گیم این مشکلو داشتم همه کارم کردم. دو سه جلسه روان شناس رفتم به جز خالی کردن پول هیچ کاری نشد،
غذای مناسب و ورزش هم که همیشه انجام میدم ولی فایده نداره. قرصاشم زیاد خواب آور نیست.

برادر AmiR2C شما اگه میخواین وضعیتتون اینجور نباشه یا بازی نکنین یا باید مثل من بسوزین و بسازین. هیچ کی هم نگفت قرص بخورین چون اگه زیاد بخورین رو تون اثر منفی میزاره.:bighug:

من وقتی این بازی رو انجام میدم سرم گیج میره و نفس تنگی میگیرم:(کسی هست اینطوری بشه ! یا شده باشه ؟
این بستگی به هر فرد داره مثلا اگه چراغ خاموش بازی کنی یا با صدا بلند یا شب تاثیر بیشتری روت داره روز بازی کن صداشم کم کن یا ببند زیاد صدا مدا میاد تو این مترو:d

آقا این چیزی که میخوام بگم وحشتناک آف تاپیکه ولی نمیشه....
خوب عزیزم شما که این بیماری رو ندارین براچی میگین ورزش کنین و ... وقتی نمیدونین. من از بچه گیم این مشکلو داشتم همه کارم کردم. دو سه جلسه روان شناس رفتم به جز خالی کردن پول هیچ کاری نشد،
غذای مناسب و ورزش هم که همیشه انجام میدم ولی فایده نداره. قرصاشم زیاد خواب آور نیست.

برادر AmiR2C شما اگه میخواین وضعیتتون اینجور نباشه یا بازی نکنین یا باید مثل من بسوزین و بسازین. هیچ کی هم نگفت قرص بخورین چون اگه زیاد بخورین رو تون اثر منفی میزاره.:bighug:
اره درست میگی ولی من قبلاً اینطوری نبودم و راحت بازی میکردم اما یادم هست از بچگی شهربازی که میرفتم سفینه سوار میشدم همین حالت بهم دست میداد.
این بستگی به هر فرد داره مثلا اگه چراغ خاموش بازی کنی یا با صدا بلند یا شب تاثیر بیشتری روت داره روز بازی کن صداشم کم کن یا ببند زیاد صدا مدا میاد تو این مترو:d
این چیزی هم که شما میگی انگاری مثل خودمی! تاریکی بیشتر تاثیر میذاره

مشکلم حل شد.....
+
بازی رو تموم کردم،خیلی بازی خوبی بود.
سوال در مورد پایان بازی:
من اون پایانی رو دیدم که آرتیوم D6 رو منفجر میکنه.....
این پایان بد هست یا خوب؟!
و اون یکی پایا نرو هم بگید چی میشه،خودم وقت ندارم دوباره بازی کنم........

آخرین ویرایش:
AmiR2C عزیز.شما sensivity رو تا اخر ببر بالا.در چرخوندن دوربین خیلی روون میشه.
من الان بازی رو تموم کردم و واقعا عالی بود.ولی الان احساس تهوو (استفراغ) دارم
:d

AmiR2C عزیز.شما sensivity رو تا اخر ببر بالا.در چرخوندن دوربین خیلی روون میشه.
من الان بازی رو تموم کردم و واقعا عالی بود.ولی الان احساس تهوو (استفراغ) دارم
:d
خوش بحالت تموم کردی !
واقعاً حالت بد شد یا الکی میگی ؟

خوش بحالت تموم کردی !
واقعاً حالت بد شد یا الکی میگی ؟[/
نه.راست میگم.بازی محیط های خفه داره.صدای خفه شدن ارتیوم هم همیشه میاد (وقتی گاز ماسک تموم میشه).
بعد منم خیلی سریع بازی رو تموم کردم(پشت سر هم).واسه همین الان احساس خفگی میکنم.البته الان خوبمo:-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or