Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter SAMUEX
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
خب یعنی ارتیوم زنده میمونه?.
به نظرم برای ورژن بعد هم از همین پایان خوب استفاده کنند و ارتیوم هستش.
البته کلا این داستانه مترو مارو گیج کرده.میگن این ربطی به 2034 نداره.از یه طرف یه جا خوندم داستانش از مترو 2035 که تازه داره نوشته میشه الهام گرفته.
موزیک پایان خوب و بد که با هم فرقی ندارن?
مو
دوست عزیز یه توضیح کامل میدی برای پایان خوب دقیقا باید چه نکاتی رو رعایت کنیم یه سری کارها رو بگی نگی فهمیدم ولی میخوام کامل بدونم و بازی رو از اول برم (البته تو اسپویلر بگو) تشکر.

خب یعنی ارتیوم زنده میمونه?.
به نظرم برای ورژن بعد هم از همین پایان خوب استفاده کنند و ارتیوم هستش.
البته کلا این داستانه مترو مارو گیج کرده.میگن این ربطی به 2034 نداره.از یه طرف یه جا خوندم داستانش از مترو 2035 که تازه داره نوشته میشه الهام گرفته.
موزیک پایان خوب و بد که با هم فرقی ندارن?
مو
اره .زنده میمونه..هرچی می خواد باشه فقط این سری ادامه داشته باشه:d
فکر نکنم فرقی داشته باشن ولی بخاطر نوع پایان بازی من رو به گریه انداخت..

بچه ها موزیک منوی بازی دیدید چقد غم و تباهی توش داره؟؟ قشنگ آدم میفهمه با چه فضایی روبرو هستش
یعنی قشنگ اون حالت نابودی نسل و از دست دادن امید و سوگواری اینارو تو همین موزیک منوی اولش در اوردن

ببخشید که اینجا سوال میکنم کسی میتونه لینک دانلود نسخه های دیجیتالی کتاب مترو 2033 و مترو 2034 رو به زبان انگلیسی پیدا کنه و قرارشون بده.

اینو یکی جواب میده :

من شش هفت تا مرحله بعد از ونیز را هم رفتم . یعنی فکر کنم چپتر 21 هستم . چه قدر دیگه تا اخر بازی مونده ؟

راستی این آرتیوم چرا حرف نمیزنه ؟ یعنی چرا فقط توی لودینگ قبل از چپتر ها حرف میزنه

اینو یکی جواب میده :

من شش هفت تا مرحله بعد از ونیز را هم رفتم . یعنی فکر کنم چپتر 21 هستم . چه قدر دیگه تا اخر بازی مونده ؟

راستی این آرتیوم چرا حرف نمیزنه ؟ یعنی چرا فقط توی لودینگ قبل از چپتر ها حرف میزنه

بازی کلا 30 چپتره.1/3 هنوز مونده.البته یه نکته ای که میتونه توی سریعتر تموم کردنه بازی کمکت کنه اینه که هرجایی احتیاج نیست با حیوونا درگیر بشی.میتونی از فَنِ الفرار استفاده کنی:d

بازی کلا 30 چپتره.1/3 هنوز مونده.البته یه نکته ای که میتونه توی سریعتر تموم کردنه بازی کمکت کنه اینه که هرجایی احتیاج نیست با حیوونا درگیر بشی.میتونی از فَنِ الفرار استفاده کنی:d
من چپتر 8 هستم و خیلی ناراحتم که هیچی نشده 1/3 بازی رو رفتم.اینجوری که خیلی زود تموم میشه:(تازه دارم باحاش حال میکنم

من چپتر 8 هستم و خیلی ناراحتم که هیچی نشده 1/3 بازی رو رفتم.اینجوری که خیلی زود تموم میشه:(تازه دارم باحاش حال میکنم

خب اول 1 بار بازیو تموم کن.بعد دوباره بشین بازی کن ولی جوری که پایان خوبو داشته باشی که یه تنوعی هم باشه:d

همون بالا که رفتی یه تونل تهویه هوا هست که فن داره.برو تو اون.البته بعد از کشیدنه اون دسته.

- - -ویرایش - - -

همون بالا که رفتی یه تونل تهویه هوا هست که فن داره.برو تو اون.البته بعد از کشیدنه اون دسته.

آخه مهدی جان نمیره!!از کجاش برم؟جا نداره!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or