Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

• Thread starter Thread starter SAMUEX
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ما هم تموم کردیم و باید بگم فوق العاده بود از همه لحاظ:d(10-11 ساعتی بود و زمانش خوب و طولانی بود)
در مورد مشکل AI هم ای کاش نبود چون اگر نبود بازی بی نقص میشد چون جز این هیچ نقصی نداره و بقیه ی المانهای بازی پیشرفت کردن خیلی.موسیقی هم واقعاً پسرفت نکرده چون تو ذهنمون اون Metro 2033 Main Theme هست میایم برای بارهای اول با موسیقی منوی Last Light مقایسش میکنیم و نتیجش هم این میشه که فکر میکنیم پسرفت کرده از نظر موسیقی ولی در واقع اینه که آهنگهایی که در اواسط بعضی از مراحل پخش میشن فوق عالین در نوع خودشون و موسیقی در هنگام پخش شدن Credits که اصلاً اونقد عالیه که نمیشه بهش نگفت شاهکار:xصداگذاری واقعاً حرفه ای کار شده و یکی از بهترین بخشهای بازی رو تشکیل میده.گیم پلی هم نسبت به 2033 پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و واقعاً آدمو جذب میکنه.داستان و گرافیک هم که دیگه همه میدونن چقد عالی کار شدن و جز بهترینها هستن در امسال
خلاصه راجع به بازی باید بگم که اصلاً از دستش ندید که واقعاً با بازی نابی طرفیم و میشه بارهای دیگه هم بازی رو تموم کرد تا بشه چیزهای بیشتری از دنیای دوست داشتنی مترو رو دید و چیزهای بیشتری رو دونست

اصل صدا گزاری زبون روسیش هست، یعنی اونقدر این صدای ارتیوم تو روسی مخوفه می ارزه یک بار بازی رو زبون اصلی برید.
ینا اگه مثل باقی سازنده ها استودیو های موشن کپچر و غیره داشتند که انیمشن ها رو بهتر میساختن، (مخصوصا در مورد دشمن های غیر انسانی که نقطه ضعف اصلی بازی هست به نظر من) امسال رقیب گردن کلفت گاتی بودن،

انصافا بازی فوق العادست جو و اتمسفر بازی به شدت واقع گرایانست دیالوگای بازی و شخصیت پردازیا عالیه یعنی آدم احساس میکنه واقعا تو اون محیطه و هیچ چیزی تخیلی یا فانتزی نیست دیالوگای npc های مختلف طراحی صحنه هاو.... همه به طبیعی شدن جو بازی کمک کردن این خودش بزرگترین نقطه ی قوت بازی برای من گیم پلی بازیم با اینکه درجه یک نیست اما خوبه نسبت به نسخه ی قبلی خیلی بهتر شده مخصوصا طراحی اسلحه ها و شوتینگ بازی که روون تر شده صداگذاری بازیم خیلی خوبه هم صدای محیط فوق العادست هم صداگذاری شخصیتا گرافیک بازیم واقعا خیره کنندست گوشه ها و لبه های تیز خیلی تو بازی کمن انیمیشنا و طراحی کلی شخصیتا عالیه کیفیت بافتا فوق العادست و نورپردازی بازیم تقریبا بی نقصه طراحی اسلحه ها هم واقعا خوبه فقط یکم انیمیشن صورت شخصیتا و جنس صورتشون ضعیف به نظر میاد و پلاستیکیه کلا اصلا فکر نمیکردم بازی اینقدر خوب باشه واقعا لذت بردم

دوستان 1 سوال:d
این قسمت که یه طناب رو میکشیم دینگ دینگ میکنه,بجز کشتنه این موجودا کاره خاصی باید کرد?
چون من همینجوری وایسادم ولی میان اینا.

دوستان 1 سوال:d
این قسمت که یه طناب رو میکشیم دینگ دینگ میکنه,بجز کشتنه این موجودا کاره خاصی باید کرد?
چون من همینجوری وایسادم ولی میان اینا.
شما بايد تا اومدن قايق صبر كنيد

دوستان آرتیوم لالِ ؟! :| یا برا من حرف نمیزنه ؟! البته زیاد بازی نکردما !

که با یکی از گروگانا فرار میکنن و 30 دقیقه بعدش !

لال؟نه فکر نکنم.اتفاقا یکی از دوستان میگفت صدای خوبی هم داره.البته زبان روسی

اونیکه قبل از هر مرحله حرف میزنه ارتیوم دیگه!!
تو بین بازی حرف نمیزنه فقط ..

Metro

من بازی را به پایان رساندم. در کل از لحاظ گرافیک و وصف محیط اتفاق افتادن گیم پلی و شخصیت پردازی بازی با توجه به محدودیت های نسل هفتم کنسول خیلی عالی بود. محیط بازی با تمی غم ناک و مه آلود کاملا در روایت داستان بازی موفق بود.و در مورد پایان داستان با توجه به گفته های Gamefront که برای پایان خوب بازی باید سرباز های تسلیم شده را نکشت و به گفتگو های میان مردم گوش داد و پیدا کردن اشیا مخفی بازی وغیره می خواستم ببینم کسانی که بازی را تمام کردند کدام پایان را داشتند. 1_پایان 2_پایان بد را من خودم که در پایان بازی اون دستگاه که 5 ثانیه شمارش داشت را فعال کردم و کل مترو به منفجر شد و همه ی افراد داخل تونل به جهان آخرت فرستادم.
مدیریت
دوست عزیز تگ Spoiler رو برای همچین مواردی گذاشتن !

Last edited by a moderator:
:d:d
عــَـــــــــ...
اقا حالا که میدونم اخرش نسل انسان منقرض میشه میزنم همه رو از دم میکشم:d.
پایه نسخه بعدی هم گذاشته شد.Metro: Last Human:d
فقط با جک و جونورا سر و کار داریم:d

دوستان بازی چند چپتره?
+
توی چپتر 19 یه قسمتی هست با یه غول گنده طرفیم.میوفتیم تو یه جای بسته.تیر هم میزنم فایده نداره.این خودشو به همه جا کوبوند و پایه ها رو خراب کرد.
بعد یه خروجی پیدا کردم و رفتم پایین.باز با همون طرفم.الان دقیقا باید چیکار کرد.دنبال خروجی باید بگردم یا باید کاری کنم اول همه جا رو خراب کنه?

دوستان بازی چند چپتره?
+
توی چپتر 19 یه قسمتی هست با یه غول گنده طرفیم.میوفتیم تو یه جای بسته.تیر هم میزنم فایده نداره.این خودشو به همه جا کوبوند و پایه ها رو خراب کرد.
بعد یه خروجی پیدا کردم و رفتم پایین.باز با همون طرفم.الان دقیقا باید چیکار کرد.دنبال خروجی باید بگردم یا باید کاری کنم اول همه جا رو خراب کنه?
30 تا
تو اون مرحله هم دوباره مجبورش کن همه جارو خراب کنه بعد چند تا تیر میزنی و تموم

دوستان بازی چند چپتره?
+

30 چپتره بازي...
من اينکارو کردم که اول همه ي ديوارارو خراب کردم بعدش هي بش تير زدم بعدم افتاد و مرد...اچيومنتم ميده اونجا تازه‌:دي

Back