بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
عرضم به حضورتون یکی از جذابیت های بازی رو از دست دادی با توجه به ویدیویی که گذاشتی ! :D
دفعه دیگه بازی کردی مریل رفت دستشویی زودتر برو دنبالش! :D
sounded so freaky :|
درست یادم نمیاد مرل دوباره برمیگرده به دستشویی؟ چون همون موقع مرل رو تو دستشویی پیدا میکنیم بعد میایم بیرون بعد دوباره برمیگرده؟
حالا اینو گفتی بگم که عکس العمل مرل وقتی بهش خیره میشید هم جالبه:D

View attachment IMG_5078.mp4

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
درست یادم نمیاد مرل دوباره برمیگرده به دستشویی؟ چون همون موقع مرل رو تو دستشویی پیدا میکنیم بعد میایم بیرون بعد دوباره برمیگرده؟
حالا اینو گفتی بگم که عکس العمل مرل وقتی بهش خیره میشید هم جالبه:D

View attachment 214653
موقع پیدا کردنش. وقتی تو اون اتاق لباس سربازا رو پوشیده بعد تورو میبینه سریع میره اونور تو هم سریع برو دنبالش. خیلی مهم نیست البته از این چیزا هست که امضای کوجیماست تو بازی ها!
این ویدیو که گذاشتی البته واسه نسخه The Twin Snakes عه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
موقع پیدا کردنش. وقتی تو اون اتاق لباس سربازا رو پوشیده بعد تورو میبینه سریع میره اونور تو هم سریع برو دنبالش. خیلی مهم نیست البته از این چیزا هست که امضای کوجیماست تو بازی ها!
این ویدیو که گذاشتی البته واسه نسخه The Twin Snakes عه
نه این نسخه ی معمولیه ، توین اسنیک فرق میکنه. البته اینی که میگی برام من اتفاق نیفتاد میری دستشویی یهو مرل از پشت سر میاد و کلا تو کات سین هستی من فقط تو یه نسخه دیدم مرل شلوار پاش نیست بعدا پاش میکنه :D

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
نه این نسخه ی معمولیه ، توین اسنیک فرق میکنه. البته اینی که میگی برام من اتفاق نیفتاد میری دستشویی یهو مرل از پشت سر میاد و کلا تو کات سین هستی من فقط تو یه نسخه دیدم مرل شلوار پاش نیست بعدا پاش میکنه :D
آره نسخه معمولیه نمیدونم چرا حس کردم موهای مرل فرق داشت قبلنا!
زود بری دنبالش همون میشه که گفتی!

• Like
Reactions: stanley

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
آره نسخه معمولیه نمیدونم چرا حس کردم موهای مرل فرق داشت قبلنا!
زود بری دنبالش همون میشه که گفتی!
عه! پس من فکر کردم مال من ساسنور داشته :D من البته خیلی طول کشید تا پیداش کردم بهمین خاطر بوده پس :D

• Like
Reactions: mohsen_mzh

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
کوجیما تو اکانت انگلیسی توییترش داره در مورد نکات جالب متال گیر میگه. :D معلوم نیست خبریه که یهو یاد متال گیر افتاده. بهرحال مثلا یکی از اتفاق های جالب متال گیر یک اینه که توی مبارزه با Hind ( لیکویید که تو هلیکوپتر هست ) شما باید از روی صدا مکان هلیکوپتر رو تشخیص بدی بعد ممکن شما ( برای اون موقع حالا ) از سیستم صدای mono استفاده کنید که صدا رو تفکیک شده پخش نمیکنه ( بجای stereo که تکفیک میکنه لوکیشن صدا رو ) در نتیجه colonel بهت زنگ میزنه و واکنش نشون میده:D
B701B7DB-C39C-4148-BFB6-878EA7BDECD0.jpeg

یا مثلا توی بعضی از مکان های بازی مواد در گذر زمان تغییر میکردن مثلا یجا یخ که توی سطل بوده به مرور اب میشده.

9C6642A3-7599-425D-AE72-58FF5FC47D23.jpeg

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
اقا من اولین بار این بازی رو روی pc انجام دادم چند سال قبلش mgs 2 اومده بود منم اتفاقی تو تلویزیون تریلرش رو دیده بودم کف و خون قاطی کرده بودم چند سال از اون تریلر گذشت و منم یه روز رفتم بازی فروشی بازی بخرم این بازی رو دیدم با ذوق و شوق خریدمش رفتم خونه ریختم روی pc و بعد با یه چیز دلسرد کننده روبرو شدم نه این که بازی بد باشه ولی خوب من فکر میکردم شماره دوش رو خریدم ولی 1 بود حسابی خورد تو ذوقم و ولش کردم چند وقت گذشت گفتم بیکارم برم یکم باهاش بازی کنم خب شروع بازی بازم برام زیاد دلچسب نبود گرافیک قدیمی و کنترل به شدت سخت ولی نمیدونم بازی چه جادویی داشت حسابی درگیرم کرد نشستم پاش بعد جلوتر رفتم یه جاش بود باید با مریل تماس میگرفتی و شماره کدکش رو هم نداشتی با کلنلم تماس میگرفتی میگفت برو پشت قاب دیسکو ببین منم گیر کردم اینجاش هی برو اونور و اینور دنبال قاب دیسک بگرد خدایا کدوم قاب دیسکو میگفتن اینا هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم باز دوباره خورد تو ذوقم ولش کردم دوباره چند وقت بعدش رفتم سراغش کدکا رو دونه دونه زدم تا شانسی تونستم با مریل صحبت کنم بعد رفتم جلوتر با اسنایپر ولف برای بار دوم روبرو شدم کشتمش بعد از اون بازی نمیرفت جلو فهمیدم نسخه ناقص بازی رو اینستال کردم هیچی دیگه بازی رو انیستال کردم دوباره از نو ریختم اینجاشم رد کردم بعد اواخر بازی میرفتی تو یه اتاقی که انگار برای اولین بار متوجه هویت واقعی miller میشدی درای اتاقه بسته میشد و گاز مسموم پخش میشد توش و تو باید ماسک میزدی و جون میخوردی تا زمان بگذره و اتاکون درا رو برات باز کنه باز نمیدونم بازی مشکل داشت یا کامپیوتر من مشکل داشت اینجا بازی دچار مشکل میشد و در باز نمیشد باز خورد تو ذوقم چند وقت بعدش مجله بازینما گرفتم تو یکی از دیسکاش شماره 1 بازی برای pc بود رفتم ریختمش گفتم شاید این کار کنه ولی زهی خیال باطل بازم همون اتاقه بازی گیر میکرد بعد تو مدرسه یکی از دوستام بازی رو برای ps1 داشت گفتم برام بیاره اورد بالاخره با اون تونستم بازی رو روی ps1 تموم کنم یعنی شما ببین یه بازی چقدر میتونه مجذوبت کنه و در عین حال شکنجت بده قشنگ میرفتم پیش اسلات 10 دقیقه شکنجه الکتریکیم میکرد سنگین تر بودم الان ps3 دارم بازی نسخه ps1 رو براش دانلود کردم و روی ps3 اجرا کردم و متعجب شدم بازی به این سختی رو چطوری اون زمان تونستم تموم کنم همون باسه تانکش گیر کردم و بازم برای ارتباط با مریل به مشکل خوردم و مجبور شدم شانسی کدکا رو بزنم تا بهش وصل شم چند وقت پیش رفتم تو اینترنت سرچ کردم ببینم این شماره کدک مریل کجاست دقیقا رو کدوم پشت قابه که من ندیدمش تو بازی و فهمیدم که پشت قاب در اصل پشت کاوره خوده بازی بوده:| یه عکس توش هست که مریل و اسنیک دارن باهم حرف میزنن و شماره کدک مریل اونجا مشخصه خلاصه قفل امنیتی خفنیم بازی برای زمان خودش داشته تقریبا مثل قفل batman aa که نسخه کرکیا توش یه ایتم رو نمیتونستن بردارن و در نتیجه بازی رو نمیتونستن جلو برن

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
متال گیر ٣ رو یکی دو ساعتیه شروع کردم و دیدید که متال گیر ٣ حیوونات وحشی هم تو بازی هستن و تو گیم پلی هم تاثیر دارن. بهرحال وسط جنگل بودم که متوجه شدم صدایی شبیه گراز میاد ، وایسادم اینورو نگاه کردم اونورو نگاه کردم هیچی نبود ، یکم بیشتر توجه کردم باخودم گفتم احتمالا صدای خرس باشه بهرحال منطقی تره تو جنگل خرس وجود داشته باشه تا گراز و حتما جایی وسط جنگل تو غاره و نمیبینمش و جلوتر رفتم و دیدم این صدا قطع نمیشه یا مثلا دورتر بشه همونجوری مداوم صدای خرناس مانندی داشت میومد بعد گفتم حتما قراره jump scare بشم و حالا خرس نباشه شاید پلنگی روی درخت خوابیده و منتظره من یه حرکت پرسروصدا انجام بدم این بپره روم. اقا چند دقیقه هی اروم بازی میکردم سینه خیز میرفتم خوب به اطرافم توجه میکردم تا اینکه اخر متوجه شدم این صدای غرغر شکم اسنیکه وقتی گرسنه اش میشه :))

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
این ویدئو مصاحبه قدیمی از کوجیما رو ببینید که در مورد شیطنت هایی که میخواسته تو بازی mgs2 انجام بده صحبت میکنه که اخر موفق نبوده ( برنامه نویس ها انگار باهاش همکاری نکردن، مشخصه که اینقدر کارهای شیطنت امیز تو ذهنش بوده که تو بازی پیاده کنه که پدر برنامه نویس ها درومده بوده :D )
تو قسمت اول صحبتش میگه قرار بوده تو چپتر تانکر وقتی برای اولین بار وارد میشید به در که نزدیک میشید موسیقی پسزمینه ای شبیه فیلم سایکو پخش بشه که مثلا باعث دلهره تون بشه ولی در واقع منبع صدا از یه سربازی بوده که پشت در داشته ویولون میزده و اینجوری گیمرو دست بندازن و خب میگه هزینه موشن کپچر و ایناش زیاد بوده اجراش نکردیم. تو قسمت دوم صحبتش در رابطه با صحنه ی ادرار کردن یه سربازه تو بازیه که باید چسبیده به دیوار از زیرش رد شید که ادرارش روی شما نریزه!!! ولی خب مثل اینکه دوباره برای این مورد هم شیطنت هایی قرار بوده انجام بده که من درست متوجه نشدم دقیقا میخواسته چیکار کنه ولی هرچی که بوده به کوجیما گفتن ما وقت نداریم سرمون شلوغه :D حالا جدا از اینها این ریزه کاری های شیطنت امیزش رو چه با ذوق شوق هم تعریف میکنه :D

View attachment IMG_5143.mp4

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
این ویدئو مصاحبه قدیمی از کوجیما رو ببینید که در مورد شیطنت هایی که میخواسته تو بازی mgs2 انجام بده صحبت میکنه که اخر موفق نبوده ( برنامه نویس ها انگار باهاش همکاری نکردن، مشخصه که اینقدر کارهای شیطنت امیز تو ذهنش بوده که تو بازی پیاده کنه که پدر برنامه نویس ها درومده بوده :D )
تو قسمت اول صحبتش میگه قرار بوده تو چپتر تانکر وقتی برای اولین بار وارد میشید به در که نزدیک میشید موسیقی پسزمینه ای شبیه فیلم سایکو پخش بشه که مثلا باعث دلهره تون بشه ولی در واقع منبع صدا از یه سربازی بوده که پشت در داشته ویولون میزده و اینجوری گیمرو دست بندازن و خب میگه هزینه موشن کپچر و ایناش زیاد بوده اجراش نکردیم. تو قسمت دوم صحبتش در رابطه با صحنه ی ادرار کردن یه سربازه تو بازیه که باید چسبیده به دیوار از زیرش رد شید که ادرارش روی شما نریزه!!! ولی خب مثل اینکه دوباره برای این مورد هم شیطنت هایی قرار بوده انجام بده که من درست متوجه نشدم دقیقا میخواسته چیکار کنه ولی هرچی که بوده به کوجیما گفتن ما وقت نداریم سرمون شلوغه :D حالا جدا از اینها این ریزه کاری های شیطنت امیزش رو چه با ذوق شوق هم تعریف میکنه :D

View attachment 216283
مرتیکه از قدیم کرم داشته! :D
این تیکه از MGS2 هم یه چیزی تو همون مایه‌ها بود. :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
مرتیکه از قدیم کرم داشته! :D
این تیکه از MGS2 هم یه چیزی تو همون مایه‌ها بود. :D

اره، غیر از اینها هم یک نوع شیطنت بخصوص دیگه ای هم داره که چطوری بگم :D ... اینجوری بگم که بخاطر علاقه اش به جنس مخالفو ایناست که تو بازی حسابی نمود داره :D من اونها رو هم خیلی میپسندم :-" :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر