Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بهترین توصیه ای که میتونم بکنم این هست که برین و Cutscene آخر بازی رو چند بار با دقت نگاه کنید ... ( معلومه که از اسلحه اسنیک شلیک شده ... چون حالت تفنگ تابلو ـه (نمیدونم چجوری بگم!) )
اینو درست می گید چون نشون می ده لوله اصلی کلت اسنیک اومده بیرون (یعنی شلیک کرده)
ولی من هنوز موندم اگه اسنیک شلیک کرده بود چرا بیگ باس اسلحه ی پترویت رو دراورده بود ؟

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
چند دلیل داره.خشاب رو برای این گذاشت که معلوم بود هیچ کس با یک گلوله نمیمیره(اگر میخواست به سر یا قلب یا نقطه ی حساس دیگه ای دقت کنه وقت میبرد).همون ومپ رو توی Act 2 ندیدین؟چقدر صبر کرد؟دیگه نگید که بیگ باس صابت بود چون اسنیک روحشم از بقل دستش خبر نداشت.
اسنیک گلوله زیادی آورده بود بزنه هوایی؟:D
همون سرباز هاش هم با یک گلوله نمیمردند(مگر این که روی Liquid easy رفته باشید) دیگه چه برسه به بیگ باس!
اگر هم بیگ باس شلیک نکرده بود اسنیک GPS نداشت ببینه کدوم طرفش آدمه کدوم طرفش نیست

این کاریه که شما دارید به کوجیما میگید.حق دارید نظرتون رو بگید ولی حق ندارید سر بقیه یا خودش خالی کنید که چرا این طوری نشد اون طوری شد.
قسمت اول این پست شمارو هرکی بخونه میفهمه تو باغ نیستی

در مورد تیکه ای که جواب منو دادی....

1.من به عنوان customer حق دارم نظرم و در مورد بازی بگم چه شما خوشت بیاد چه نیاد
2.اینجا محل تبادل نظره .. من شما رو مجبور نکردم حرفمو قبول کنی که؟ خیلی راحت نظر شخصیمو گفتم.. شما خوشت نمیاد دیگه من کاری نمیتونم بکنم
3.از کی تا حالا کوجیما مطالب مارو مطالعه میکنه که من بش چیزی بگم
4.شما از رو تعصب و چشم بسته صحبت میکنی مشخصه.. از همون پست اولتونم که گقتی کوجیماس چرا ایراد میگیری معلوم بود..
برای من چون کوجیما هست اتفاقا کاری میکنه که مجبور شم دقیقتر به بازی نگاه کنم
5.این بازی نمره کامل از چند جا گرفته... این یعنی قصه باید بی نقص باشه..منم از همون اول گفتم ابهام برام پیش اومده( ابهام میدونی یعنی چی که؟ چون انگار نمیدونی) و چند سوال کردم.. اما جوابمو نگرفتم هنوز

خلاصه شما از دست من عصبانی هستی که چند تا سوال کردم از کار کوجیما..
این درست نیست;)کار هرکس رو میشه نقد کرد.. حالا ما که انتقادم نکردیم.. 2 تا سوال ساده پرسیدیم..
و در اخر.. اون پست من مربوط به صحبت soheil بود .. شما دخالت نمیکردی بهتر بود

آخرین ویرایش:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
بیگ باس 100 در 100 شلیک کرده چون دود بلند میشه از تفنگ............دیگه نمیدونم چرا اکلت اسنیک اینجوری بود .....هالت شلیک داشت ولی فکر کنم چون یه تیر بیشتر نداشت با هم شلیک کردند و ما یه صدا میشنویم:cheesygri:cheesygri

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اینو درست می گید چون نشون می ده لوله اصلی کلت اسنیک اومده بیرون (یعنی شلیک کرده)
ولی من هنوز موندم اگه اسنیک شلیک کرده بود چرا بیگ باس اسلحه ی پترویت رو دراورده بود ؟

برای قشنگ تر شدن بازی !

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این بحث ها دیگه چیه! گلوله ای که شلیک شد از اسلحه اسنیک بود، یعنی نتونست خودش رو بکشه.
اینکه چرا کوجیما اینطوری بازی رو تموم کرد به خاطر اینه که به حرف طرفدارای بازی گوش کرد. برای همین داستان اونطوی که باید می شد، نشد.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اگه منظورتون موضوع پدر سانیه ، که باید بگم از نظر من باباش اسنیکه و حتما اسنیک بعد از اینکه تو اون کشتی نفت کش با الگا جنگیده ازش خوشش اومده و...!!
نمیدونم اینجا باز بحث سر چیه ولی هرکاری میکنین لطفا داستان بازی رو با نظرات شخصی تحریف نکنین
چرا حرف درست میکنین واسه مردم...؟!
اسنیک وسط کِشتی try for a baby?
جل الخالق...
Olga قبل از Tanker Incident حامله بود
قبل از روبرو شدن با اسنیک وقتی داشت با پدرش با بی سیم صحبت میکرد خیلی واضح درباره ی بچش هم صحبت کردن.

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
MGS ها دارن میرن جلو ما داریم از آخر به اول شروع میکنیم:D.
پ.ن:آخر متال گیر(اولین متال گیر) چی شد؟:)

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
نمیدونم اینجا باز بحث سر چیه ولی هرکاری میکنین لطفا داستان بازی رو با نظرات شخصی تحریف نکنین
چرا حرف درست میکنین واسه مردم...؟!
اسنیک وسط کِشتی try for a baby?
جل الخالق...
من چیزی رو "تحریف" نکردم فقط نظریه مو گفتم چون این موضوع یه چیز fact ـی نیست که واضح و روشن باشه :smile:
Olga قبل از Tanker Incident حامله بود
قبل از روبرو شدن با اسنیک وقتی داشت با پدرش با بی سیم صحبت میکرد خیلی واضح درباره ی بچش هم صحبت کردن.
ما که چیزی نشنیدیم...!!!
MGS ها دارن میرن جلو ما داریم از آخر به اول شروع میکنیم:D.
پ.ن:آخر متال گیر(اولین متال گیر) چی شد؟:)
:D:D

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
اتفاقا دقیقا تحریف کردی
چیزی که روشنه احتیاج به نظریه دادن نداره
خب اگه واقعا روشنه می شه به ما هم بگید بابای سانی کیه ؟ طبعا الگا که مریم مقدس نبوده و بچه اش باید یه بابایی داشته باشه !
شما اگه یبار هم درست MGS2 رو بازی میکردی باید متوجه میشدی
اینم اون میان پرده که پدرش بهش میگه
you're carrying my grandchild
وبعد Olga دستش رو میذاره روی شکمش
http://208.117.236.71/watch?v=XFgzKRoQ5OA
حرفتون در این مورد درسته ولی بازم معلوم نیست که بابای سانی کیه...
دوبارم mgs2 رو بازی کردم یه بار اون اوایل رو PS2 یه بارم رو PC ...ولی چون دو سال از آخرین موقعی که رو PC بازیش کردم گذشته خیلی از دیالوگهاش رو یادم رفته...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من نمیدونم چرا کوجیما این کار را کرد
ولی به نظر من موقعی که خواست شلیک کنه همون موقعه بیگ باس بهش شلیک کرد و تفنگ از جلو دهنش رفت کنار :-"
ولی باز هم این حرفف منطقی نیست که اگر بیگ باس شیلک کرده بود باید تفنک از دسته اسنک میافتاد و نیافتاد :confused:
خودم هم گیج شدم ومعلوم نشد کی به کی شد ای بابا :-":eek:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خب اگه واقعا روشنه می شه به ما هم بگید بابای سانی کیه ؟ طبعا الگا که مریم مقدس نبوده و بچه اش باید یه بابایی داشته باشه !
من حوصله ی بحث بی نتیجه کردن ندارم
اطلاعات اشتباه دادی به ملت اومدم گفتم اشتباه میگی
حالا اینکه سانی بابا داره یا حرومزادس یا چرا اولگا از روشهای جلوگیری از بارداری استفاده نکرده بمن ربطی نداره
دیگه کشش نده

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
به نظر من کلا بحثتان الکی شما باید برید یک سایت متعبر مثل سایت خودش برید و اونجا هر چی سوال دارید بپرسید این طوری بهتر و کاملا همه چیز روشن میشه:biggrin1:

sabahi2

کاربر سایت
Mar 11, 2010
36
درباره این بحث پایان ناپذیر شلیک
عزیزان دوست دارم یک مطلبی رو خلاصه عرض کنم من 8 ساله که در forum ها فعالیت دارم و اخیرا اومدم به فرومهای فارسی زبان ؛تفاوتی که احساس کردم این هست که متاسفانه اینجا کسی به حرف دیگران احترام نمیزاره؛ و خیلی از عزیزان احساس میکنن اگر بگن اشتباه کردن از شخصیتشون کم میشه در صورتی که اینطور نیست
من این قسمت آخر رو به احترام حرف عزیزان دوباره رفتم چون احساس کردم اشتباه دیدم ولی باز هم میگم دلیلی ندیدم که بیگ باس شلیک کرده باشه من از تمام عزیزانی که میگن همچین مسیله ای بوده واقعا میخوام که دوباره برن و ببینن؛دلایل منطقی(حداقل از نظر خودم) آوردم که در 2 صفحه قبل هست

sabahi2

کاربر سایت
Mar 11, 2010
36

من سر این حرفتون خندم گرفت نه بخاطر تمسخر بلکه به این خاطر که یک شب تو فکرم بود و اعصابم رو بهم ریخته بودبه یک دلیل فوق العاده منطقی patriot رو آورده بود
ببینید بیگ باس دوست داشته بعد از تموم شدن ماموریتش ادای احترام به باس کنه و این ادای احترام رو با آوردن اسلحه انجام داده
چرا هیچکس نمیگه بیگ باس چرا zero رو آورده بود؟
zero آخرین ماموریت بیگ باس بود و با اتمام اون در نزدیک مزار boss این کارو کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر