Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots

mrg66

کاربر سایت
Feb 4, 2010
128
دوستان چجورری میشه این بازی رو اول شخص بازی کرد؟

دوستان شما اطلاعات این بازیها رو و داستان بازی رو از کجا می فهمید؟!!! من که هر چی اینا انگلیسی صحبت می کنند چیزی نمی فهمم.خواهشا دوستان اگه چیزی در این رابطه می دونند ما رو همیاری کنند.چون بد جوری از متال گیر 4 خوشم اومد.

دوستان بعد از کشته شدن vamp توسط رایدن ، رایدن برای نجات اسنیک کشته میشه یا نه؟

آخرین ویرایش:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
دوستان چجورری میشه این بازی رو اول شخص بازی کرد؟

دوستان شما اطلاعات این بازیها رو و داستان بازی رو از کجا می فهمید؟!!! من که هر چی اینا انگلیسی صحبت می کنند چیزی نمی فهمم.خواهشا دوستان اگه چیزی در این رابطه می دونند ما رو همیاری کنند.چون بد جوری از متال گیر 4 خوشم اومد.

دوستان بعد از کشته شدن vamp توسط رایدن ، رایدن برای نجات اسنیک کشته میشه یا نه؟
پس رسما تا وقتی بقیه نسخه هارو بازی نکردی داری با این نسخه وقتتو طلف میکنی:laughing::blushing:
از اولین شمارش باید بگیری بازی کنی تا این.
انگلیسی هم خب دیگه هرچقدر آدم بیشتر بازی کنه بییشتر زبانشونو میفهمه.شما هم دقت کنی میفهمی.مخصوصا زیرنویس(subtitle) خیلی بهت کمک میکنه.
اون رو هم خودت بازی کن.ولی از من میشنوی همین الان ولش کن و برو یک دستگاه PS1 و یک دستگاه PS2 بخر تا از اول سری metal gear solid رو بری.قسمت metal gear که روی آتاری بود فکر کنم,پیشکش;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,284
نام
امیر حسین
خوب بازی کن تا بفهمی چی میشه ولی جوابش رو توی اسپویلر میزارم که اگر نظرت عوض شد نفهمی میمیره یا نه!

نه زنده میمونه

تو اون صحنه که دستش رو قطع می کنه تا اسنیک رو نجات بده اما خودش میره زیر دریایی که.
منظورم اینه که بعد این اتفاق باز تا انتهای بازی خودشو نشون میده؟

بله بعد از این هم زیارتش میکنید! و یک بازی دیگه به نام NGS RISING تا آخر امسال اگر خدا بخواد میاد که در مورد رایدن هست!

آخرین ویرایش:

mrg66

کاربر سایت
Feb 4, 2010
128
تو اون صحنه که دستش رو قطع می کنه تا اسنیک رو نجات بده اما خودش میره زیر دریایی که.
منظورم اینه که بعد این اتفاق باز تا انتهای بازی خودشو نشون میده؟

sabahi2

کاربر سایت
Mar 11, 2010
36
دوست عزیز شما میگی اسنیک بیخیال خودکشی شد پس صدای شلیک که بیگ باس به تفنگ سالید اسنیک زد چی بود؟اون حرفاش واسه چی بود؟برای این که به اسنیک بگه این چند وقتو واسه خودت زندگی کن.بله هم نفس نفس هم عرق چون فکر کرد قبل از این که بره نزدیک بود یک دشمن دیگه بیادو حالا بیا و درستش کن.
سال نو شما هم مبارک.اون یکی رو هم ندیده میگیرم.

کجا به تفنگش شلیک کرد؟
دقیقا وقتی اسنیک بیخیال شد متوجه حضور بیگباس شد
حالا بیخیال این چیزا اونقدرم اهمیت نداره سال نو شما هم مبارک:love:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کجا به تفنگش شلیک کرد؟
دقیقا وقتی اسنیک بیخیال شد متوجه حضور بیگباس شد
حالا بیخیال این چیزا اونقدرم اهمیت نداره سال نو شما هم مبارک:love:
دوستان شما صدای تلوزیون یا اسپیکرتونو روی چند میزارین؟یا مشکلی خدای نکرده دارین؟صدای اسلحه ی Patriot رو نشنیدید؟؟؟لابد اون دود بسیار رقیق که از اسلحه ی بیگ باس اومد رو هم میگید مال مه دور و ور(که مه در کار نبود) بوده؟:eek:

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
دوستان شما صدای تلوزیون یا اسپیکرتونو روی چند میزارین؟یا مشکلی خدای نکرده دارین؟صدای اسلحه ی Patriot رو نشنیدید؟؟؟لابد اون دود بسیار رقیق که از اسلحه ی بیگ باس اومد رو هم میگید مال مه دور و ور(که مه در کار نبود) بوده؟:eek:
اها فکر کنم تیکه naomi رو متوجه شدم..

edit..
نه نشدم.. اون پستیم که سوالمو پرسیده بودم باز الان پاک کردم اعصابم خورد شد.. اه...
یکی نیست کامل داستان رو بدونه بیاد بگه؟!

من هیچ دودی ندیدم ... باید دوباره نگاه کنم اون تیکرو ...
به هر حال اگه سوال میکنم دلیلش اینه که بازیرو دوست دارم..
اگه بازی بدی بود اهمیت نمیدادم که;)

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
اها فکر کنم تیکه naomi رو متوجه شدم..

edit..
نه نشدم.. اون پستیم که سوالمو پرسیده بودم باز الان پاک کردم اعصابم خورد شد.. اه...
یکی نیست کامل داستان رو بدونه بیاد بگه؟!

من هیچ دودی ندیدم ... باید دوباره نگاه کنم اون تیکرو ...
به هر حال اگه سوال میکنم دلیلش اینه که بازیرو دوست دارم..
اگه بازی بدی بود اهمیت نمیدادم که;)
خب آخه دوست عزیز بازی ای رو که آدم دوست داره با دقت بازی میکنه قربونت نرم.
خواهشا دقت کن این بار رو.متشکرم.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
با این اوصاف من فکر میکنم باید خودکشی میکرد تموم میشد...
شاید من دارم زیاده روی میکنم..
اما اون لحظه که داشت از اونجا رد میشد
موسیقی خدا پخش میشد
johnny & meryl تو درد سر بودن..
من اونجا داشتم له له میزدم واسه اینکه هر 3 تاشون بمیرن..فوق العاده احساسی بود..یه پایان غم انگیزه عالی...
اما خب نشد و داستان happy ending داشت..
جانی و مریل که کاراکتر درجه دو بودن و مردن و زنده بودنشون برای هیچ کس فرق نمی کرد .
ولی در مورد اندینگ اگه اسنیک خودکشی می کرد happy ending می شد...;)
دیگه غم انگیز تر از اینکه یه پدر پسرش رو برای اولین بار تو آخرین روز زندگیش بغل کنه ؟
بدتر از اینکه اسنیک با یه صورت نیمه سوخته و جسم داغون بجای اینکه خودشون راحت کنه شجاعانه مرگ تدریجی و دردناک (ولی شرافتمندانه) رو انتخاب کرد ؟ ;)
چون مردم میپسندن شاید
در ضمن در مورد مورد کوجیما ... کوجیما که هیچ.. خدا هم باشه ما ادم ها هر کدوم عقل و سلیقه ی خودمون و حق نقد و بررسی داریم
شما اینار و نمیفهمی .. دلیلشم جغرافیا هست..
یعنی اگه کارگردان بازی آمریکایی بود نشون می داد که اسنیک بعد یه زندگی قهرمانانه می زنه مغز خودشو متلاشی می کنه ؟ یا اینکه نشون می داد تو اون راهروی پر لیزر اسنیک می میره و تمام زحماتش به باد می ره و دنیا دست لیکوئید اسلات میوفته ؟ :|
چیزی که با عقل جور در نیاد رو هم مردم هیچ وقت نمی پسندن .

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
جانی و مریل که کاراکتر درجه دو بودن و مردن و زنده بودنشون برای هیچ کس فرق نمی کرد .
ولی در مورد اندینگ اگه اسنیک خودکشی می کرد happy ending می شد...;)
دیگه غم انگیز تر از اینکه یه پدر پسرش رو برای اولین بار تو آخرین روز زندگیش بغل کنه ؟
بدتر از اینکه اسنیک با یه صورت نیمه سوخته و جسم داغون بجای اینکه خودشون راحت کنه شجاعانه مرگ تدریجی و دردناک (ولی شرافتمندانه) رو انتخاب کرد ؟ ;)

یعنی اگه کارگردان بازی آمریکایی بود نشون می داد که اسنیک بعد یه زندگی قهرمانانه می زنه مغز خودشو متلاشی می کنه ؟ یا اینکه نشون می داد تو اون راهروی پر لیزر اسنیک می میره و تمام زحماتش به باد می ره و دنیا دست لیکوئید اسلات میوفته ؟ :|
چیزی که با عقل جور در نیاد رو هم مردم هیچ وقت نمی پسندن .
این که تو هتاق لیزر بمیره به عقل مربوط نیست به سلیقست...
منم با کارگردان امریکایی یا چینی یا هندی یا جاپونی:cheesygriکاری ندارم..
نظر شخصیمو در مورد داستان گفتم..
درضمن happy ending رو باهات موافق نیستم...
در مورد مریل و جانی هم غم انگیز بود چون داشتن برنامه عروسی میچیدن..
اگه مهم نبودن که اونارو هم نشون نمیداد با هون موسیقی ه فوقالعاده و اون راهروی لیزر به قول شما...

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
این که تو هتاق لیزر بمیره به عقل مربوط نیست به سلیقست...
منم با کارگردان امریکایی یا چینی یا هندی یا جاپونی:cheesygriکاری ندارم..
نظر شخصیمو در مورد داستان گفتم..
درضمن happy ending رو باهات موافق نیستم...
در مورد مریل و جانی هم غم انگیز بود چون داشتن برنامه عروسی میچیدن..
اگه مهم نبودن که اونارو هم نشون نمیداد با هون موسیقی ه فوقالعاده و اون راهروی لیزر به قول شما...
یعنی واقعا اون سرباز هایی هم که تو بازی هستن مهم هستن که دوربین نشون میدتشون؟؟؟
ضمنا کوجیما به سلیقه ی مردم هم احترام گذاشته که 5 بار بازیو از اول نشسته re-master کرده(اولبته اولین بارش master بوده بعد re-master).

sabahi2

کاربر سایت
Mar 11, 2010
36

عزیزم از منطقت استفاده کن : چرا اسنیک یک ساعت نفس نفس میزنه و تا صدای بیگ باس رو میشنوه عکس العمل نشون میده؟
شما احتمالا داشتی جلوی tv سیگار میکشیدی چون من مه ندیدم
در ضمن در ادامه صحبتهاشون هم اسنیک چندبار میپرسه که am i going to die
اسلحه سالم بود -من دودی ندیدم- من بجز صدای یک تیر چیزی نشنیدم (اگه دقت کنی خشاب خالی شده و گلنگدن اومده عقب) در ضمن اون دوست عزیز حق داره نفمه چی شده چون 2 جای داستان 2 ایراد بزرگ داره
من خودم دیوانه mgs هستم ولی دلیل نمیشه چشمم رو روی ایرادات ببندم
ولی هنوزم میگم best game ever

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر